Баба на горошині• 02 августа 2024
Вибір, допомогти одним, а самим триматись за соломинку
Ситуація з дітьми. Є старші діти які хочуть виїхати з України (але просять зайняти гроші на це все) але віддадуть на протязі приблизно 1 року. Я сама лишусь з 2 молодшими (15 та 12) дітьми в Україні, але без грошей.
Результат:
вже голосів:
340 (56.57%)
Ні, заначка має бути
261 (43.43%)
Дати гроші, пусть їдут
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Як пов´язано витрачати гроші для комфорту і віддати зятю щоб він заплатив за виїзд?
Та й далеко не всі хочуть виїхати.
Це плата за нормальне життя
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Нормальний у мене мір.
У випадку, коли дійсно настане якась біда, і я допоможу, і мені.
У автора не той випадок.
Какая ещё больше может быть беда? Жизни зятя есть прямая угроза, это ещё не беда?
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Теща повинна,автор знову ж повинна бо родичка, повинні всі помогти. В мене однієї питання чому порятунку зять шукає в тещі а не в своєї мами? Чому та ж донька і зять якщо думали їхати хоч трохи не готувались? Чому заради благополуччя однієї доньки мати має жертвувати іншими, меншими дітьми і наражати себе на ризик? В тієї ж свахи один син,чому не рятує теж? В цьому випадку треба допомагати уже усім - частину дає теща,частину свекруха,частину діти позичають-заробляють самі. А то виходить картина ’ Хто везе на тому і їздять’. Автор не хоче їхати - має право і є свої обставини. А не звалити всі очікування на одну людину і чекати порятунку. Автор хай поможе,але й інша рідня підключається. Тоді це буде найкраще для всіх.
Так автор же писала, що всі дають частину, звичайно, що 10 тис це не вся потрібна сума
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так,але нікому не цікаво що автору і самій важко і може залишитись з голою зарплатою. В неї теж свої труднощі, двоє дітей, хвора мама. Але чомусь в пріоритеті зять і донька і все.
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В неї зараз нема реальних труднощів, на які потрібні гроші, виїзд першочерговий.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну то хай ризикує якщо хоче. Але якщо щось у самої станеться - то до кого буде просити допомоги?
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Це плата за нормальне життя
Життю автора і її дітей нічого не загрожує.
Зять - не її зона відповідальності.
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Зять - не її зона відповідальності.
От в тому і справа. І не в тому чи поганий зять чи ні. Автор просто не може розірватись і все.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Крім зятя в Україні досі живе купа чоловіків.
Ви перебільшуєте ступінь загрози саме йому.
Показушница• 02 августа 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
капец, в таком возрасте уже родителям помогают.
нет конечно. хотели б сами заработали давно. возможностей выехать и устроиться было тьма. причем за копейки
Самое интересное, все советчицы орут, что родители ничего не должны детям, и отдельная комната, это неважно, но сами при этом считают, что дети им должны помогать
Желательно с лет 15, пока маманя в 35 40+ не работает
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В дітей, це нормально, коли один одному допомагають
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Зять - не її зона відповідальності.
Для мене сім´я дочки не менш важлива, ніж моя
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну дай Бог щоб так вийшло. Бо поки що я бачу картину що діти окремо, автор окремо. Поки допомоги у матері просять, але чи зможуть помогти як самій потрібно буде то це краще знає сама теща
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Для вас можливо.
У автора ще двоє дітей.
Їх треба ростити, лікувати, вчити. І ці гроші розумніше витратити на дітей ніж на зятя.
У автора ще двоє дітей.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляБавовна
Якщо довіряєте, що повернуть гроші, то можна ризикнути.
Мені колись батько віддав останні гроші на квартиру, ми йому повернули більше ніж брали. Досить швидко. І нам добре, і йому вигідно. Хоч він і не хотів брати більше , але ми наполягли.
Так то квартира для ребенка, а то непонятная взятка да ещё и не своему сыну.
Разница как бы есть.
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
З чого ви вирішили, що в неї погані діти?
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Для вас можливо.
У автора ще двоє дітей.
В мене теж їх 3, тому спочатку всі виїхали, а потім вже займаємося іншими поточними проблемами
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Не вирішувала. Я писала лише що автор знає дітей краще і треба їй подумати і говорити з дітьми чи можуть допомогти. Погані чи ні не мені знати. І сумніви автора чи давати гроші - теж абсолютна норма. Вона сама має собі давати раду, звісно страшно залишитись без страховки,це теж нормально.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Так она и спасает, но тогда, по такой логике, в декрете и в принципе дочь автора она должна содержать, а не зять.
А при чем тут декрет и где тут логика у вас? Кто ребенка сделал тот по закону обязан содержать ребенка и женщину до 3 лет. А не бабушки.
Працівниця року• 02 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Вы все исходные данные учитываете?
1. Речь о дочери и зяте (чужом сыне)
2. У автора еще двое несовершеннолетних детей, один из которых мальчик. Так же больная мама.
3. Нужно отдать все сбережения.
1. Речь о дочери и зяте (чужом сыне)
3. Нужно отдать все сбережения.
Я маю змінити думку, бо у вас вона інша?
Не віддати, а позичити. Так, моя позиція незмінна, подобається вона вам чи ні.
Автор почитає оцю писанину і зробить свій вибір.
І я також думаю, що через 3 роки син автора поїде до сестри і це капіталовкладення окупиться повністю.
Від того, що наставите смайлів, де рука чиряк на морді затуляє, моя думка не зміниться.
В кого є запасні діти можуть взагалі ніяк їм не допомагати, а в нас таких нема, тому ми в складних ситуаціях всі одне одного підтримуємо.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Ну пока повестку не дали, а это может произойти в любой момент. Т.е. нормально было бы, если бы на месте него была дочь автора и муж с родственниками сказали ей самой со своей родней искать деньги на выезд?)
Ну да. Явно бы свекровь, имея двоих детей и мать, заначку не выпотрошила ради невестки.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Блін мамашки, тож просять не на просрать!!! Що дописують ще всяку фігну у вигляди просрати, кинути
Под просрут - пишут, что зятя могут тупо кинуть на деньги посредники, или словить под границей пограничники. Ну то есть деньги ему не вернут, если попытка бегства закончится провалом.
Поэтому зять может не только потерять деньги, но ещё и отдавать будет не из чего в Украине.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Выехать на пособие, выехать к детям, найти новую работу
Зашибись у автора перспективы - в заначке дуля, крутись как хочешь.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Не такое себе, а показывает отношение, что деньги дороже чем его жизнь.
Тю, зятьев может быть и 3 у тещи. Зять не сын родной. Пусть мама зятя думает как вывезти его.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Я бы дала деньги без разговоров.
Оговорить сроки отдачи. Понятно, что толком они не знают и не понимают пока. Но например - с каждой зарплаты определённую часть.
Это жизнь вашего ребёнка и его будущее. Зять вам нравится, сами пишите толковый.
Кстати, они закрепятся, потом будет к кому младших вывезти. Задумайтесь.
Где гарантия, что его не кинут решалы?
Света С Приветом• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
Зять і дочка ( сваха теж долучається) але він у неї один
Дала б. Але з чітким графіком повернення коштів. Тому що у вас ще є діти.
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Кроме тех кто на брони угроза для всех большая и если есть возможность спастись, то ей надо пользоваться.
Та никада в жизни• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
А вы бы не боялись, если вас в любой момент могли бы отловить?
Ну то нехай дома сидит и удаленно работает.
В 22 году не боялся, в 23 году не боялся, в 24 году как снизили возраст до 25 резко засобирался выезжать. Денег нет, теща дай, мамка дай.
А за 2.5 года пара могла и на собирать денег, взять кредит в конце концов. И рассчитывать на свои силы.
Если зять ни рыба ни мясо, то не уверенна, что он эти деньги не отдаст левым посредникам и его не кинут.
Был бы нормальный и деятельный, смотался бы ещё в 22 году за 4000 через Молдову.
А так сидел сопли жевал, жил на широкую ногу, хотелки оплачивал . Теперь теща плохая, бо не даёт.
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Не забываем, что по закону там такой минимум на содержание, что на него она не проживет.