Наттала• 02 августа 2024

як зробити запіканку з творога, щоб типу ПП?

без сметани чи манки. і щоб мінімум борошна?
поділіться перевіреним рецептом будь ласка
Из Виа-гры• 02 августа 2024
ну які тут варіанти? творог +яйця і в духовку

Жерица ночи• 02 августа 2024
Творог 350-400 г, крохмаль кукурудзяний 25 гр, 1 яйце, ягоди морожені чи ізюм, підсолоджувач. Печу в аерогрилі
автор Наттала • 02 августа 2024
Ответ дляИз Виа-гры
не знаю. а так получиться? я просто завжди то з манкою, то з сметаною.
Сорока-ворона• 02 августа 2024
А кто в запеканку муку кладет?
PORKA• 02 августа 2024
Я в кисломолочний сир додаю терте яблуко, або моркву , щоб солоденька була, додаю яйце та у формы у духовку.
IQ 80• 02 августа 2024
Все збивається в блендері (окремо яйця і сир кисломолочний, окремо яблука), мішається разом і випікається. За рахунок яблук вона солодка.
Из Виа-гры• 02 августа 2024
Ответ дляНаттала
ну то добавляйте манку і не морочте собі голову, вам треба харчування на все життя, а не отут ПП схудла на 10 кг, потім повернулася до звичного харчування і знову плюс 10 кг. Нашо ці качєлі. Дві ложки манки в запіканкі погоди не зроблять.

Бо як не танцюй, а всеодно не вийде без нічого, отой же крохмаль та ще й кукурузний має дуже високий глікемічний індекс, у манки менший, ізюм дуже калорійний і т.д. За шо не візьмись все не слава Богу)

ИзЮмрудная• 02 августа 2024
С минимум миндальной или кокосовой мукой+ заменитель сахара.
Жерица ночи• 02 августа 2024
Ответ дляIQ 80
то омлєт якийсь буде
Из Виа-гры• 02 августа 2024
Ответ дляIQ 80
а ви таке робили? яблука ж будуть текти
Из Виа-гры• 02 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
то омлєт якийсь буде
тоже так подумала, 4 яйця на 200 гр. творога, хрєна собі)
IQ 80• 02 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
то омлєт якийсь буде
У Вас може і омлет, а у мене запіканка уже багато років. Можна висівок додати пару ложок.
IQ 80• 02 августа 2024
Ответ дляИз Виа-гры
а ви таке робили? яблука ж будуть текти
Все. Потече все, омлет, не готуйте.
Из Виа-гры• 02 августа 2024
Ответ дляIQ 80
Все. Потече все, омлет, не готуйте.
тільки не псіхуйте, я вас прошу)
Розумна Губка• 02 августа 2024
Может поешьте просто творог ?

Я запекаю и так без манки и без сметаны. На 500 г творога - 1 яйцо. Муки несколько ложек на глаз. Из сладкого добавляйте что вам там можно.
Я не пп, поэтому у меня и сахар и изюм/ ягоды
автор Наттала • 02 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
Может поешьте просто творог ?

так у меня тоже изюм, а вот манку и сметану не хочу.
Розумна Губка• 02 августа 2024
Ответ дляНаттала
Ну и не кладите
автор Наттала • 02 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ну и не кладите
350 гр творога + 2 яйця + 2 ст. ложки борошна + ізюм та підсолоджувач?чи скіки треба борошна та яєць?
Розумна Губка• 02 августа 2024
Ответ дляНаттала
Яиц больше не нужно.
У вас влажный творог или сухой?
Делайте пока с 2 ст л муки
Ничего страшного не случится и ничего не испортите
Потом опытным путем можете уменьшить количество яиц до 1, или оставить 2 яйца но уменьшить или вообще убрать муку

автор Наттала • 02 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
Яиц больше не нужно.
У вас влажный творог или сухой?
Делайте пока с 2 ст л муки
спасибо большое
Розумна Губка• 02 августа 2024
Ответ дляНаттала
спасибо большое
Да пожалуйста) на здоровье

Напишите потом, как вам такая запеканка , и хочется ли скорректировать ингредиенты
автор Наттала • 02 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
Да пожалуйста) на здоровье

хорошо