Балаболка• 03 августа 2024

Чи є такі, в кого важкі і не теплі відносини з рідною мамою?

Як склалось подальше ваше життя? Як і на які теми спілкуєтесь зараз?
сказочное_Бали• 03 августа 2024
Ви єдина і неповторна, більше нема таких

автор Балаболка • 03 августа 2024
Ответ длясказочное_Бали
Можливо)
Нашли в капусте• 03 августа 2024
Так. Мама токс і маніпулятор. З роками покращилися, але прямо близькості немає. Мама любить осудити, пліткувати за моєю спиною, наговорювати. Я навчилася менше їй розказувати, відстоювати ’ себе’. На весілля взагалі її не запросила. Щоб не псувати відносини правду не сказала. Але я вирішила, що вона лише все мені зіпсує в цей день. Короче, я ’ вибираю’ себе. І як би дивно це не звучало, але тільки я почала більше себе любити і цінити, і вона почала більш делікатно до мене ставитися.
Клин_Кляйн• 03 августа 2024
Мама була токсом і маніпулятором довгі роки. Я навчилася цьому протидіяти, нормальні зараз стосунки, кває на неї находить , але я то все не сприймаю.

Підтримка мого чоловіка дуже вагома, а років 4 назад сеанси психоаналізу сильно допомогли конкретно розібратися в стосунках.
Локшина на вухах• 03 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Тоже самое и с годами отношения лучше
КонФФетОшка• 03 августа 2024
Забрала до себе з Краматорська в березні 22, разом прожили 2 роки , вже півроку мами нема. Я щаслива,що виконала свій борг, мама жила в родині,в останні хвилини бачила мене і думала,що все буде добре. По- іншому я б не змогла. До того 25 років жили за 700 км одна від одної, спілкування було щодня, але формальне
Шукаю стакан• 03 августа 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Виконала свій обовʼязок. Просто підказка

Анютины ласки• 03 августа 2024
вона нарцисс. завжди була ним. собою тільки цікавиться, на інших байдуже. коли пред´яви їй кидаєш - каже що просто зовні не видно і вона не показує якихось там почуттів, а всередині там ТАКЕ, ТАКЕ робиться!
зараз спілкуємось тільки про роботу поверхово, побутові питання
КонФФетОшка• 03 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Для мене українська не рідна мова. Думаю,зміст був зрозумілий і я не на іспиті
#Пойду_кгадалке• 03 августа 2024
Я так розумію, що питання про те, що робити з тим почуттям недолюбленості? Коли підсвідомо потім шукаєте цього в інших?
автор Балаболка • 03 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні. Навпаки, не хочу взагалі спілкуватись. Але ж як так, треба
Добро с Кулаками• 03 августа 2024
Я. Тимчасово вимушені жити разом. Токсична і маніпулятор. Хвора інвалід, якби не хвороба послала б і забула.
Шукаю стакан• 03 августа 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я так і зрозуміла, тому не осудила, а лише підказала.
Добро с Кулаками• 03 августа 2024
Ответ дляБалаболка
Не треба. Це важко, в нас суспільство засуджує ’дітей’ які не хочуть спілкування з батьками, і ні в кого не йокає а чому? Можливо батьки так себе ведуть що навіть рідні діти не витримують?! Чи треба, бо мама, будь-якоб ціною?
Борець за гаманець• 03 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Саме цікаве, що такі мами не сильно носилися зі своїми батьками в свій час. А з нею носися, бо вона королева. На дітей теж наплювала свого часу.
Добро с Кулаками• 03 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
В мене ні. Мама моя жертва по життю, своїх батьків доглянула. Бабуся була ще той маніпулятор, все життя теж. Але лежала після інсульту півроку, це був жах, бо ні мови ні розуму в неї не було. Вона маму з дитинства гнобила, казала що не хотіла її народжувати, з дитинства казала що вона не гарна і тп. Зате мама на мені теж все життя їздить. Тільки раніше я її жаліла через важку долю що випала їй, а з віком почала розуміти що це не привід так зі мною поводитися і деякі проблеми в житті в неї саме через характер і поведінку. Але виставити межі з нею мені не вдається. Чесно мрію коли вона вже помре, як вона мені про це торочить щодня практично вже 30років. Хочу до психолога бо відчуваю потребу нажаль фінансово немає можливості (((
интайм_не_предлагать• 03 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
О, моя з мого дитинства розповідає мені, що помре, бо в неї слабке серце. Я чую це з моїх років 5. «Доведеш мати і вона помре і будеш в дитячому будинку жити»🤦🏼‍♀️
А зараз коли я про це кажу, говорить, что такого не було і я все вигадала. І що тепер «ти ще пожалкуєш що мені це казала». Такий важкий характер, це капець якийсь
Добро с Кулаками• 03 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
О те саме. Погрози суїциду, покарання мовчанням днями! Закривалася в кімнаті. Не готовила їсти , теж це було покарання
Кривая спроса• 03 августа 2024
Моя мама терпила и токсик в одном лице...Все вокруг херовые, она одна белая и пушистая, как чип и дейл всегда спешит на помощь. Да, она действительно поможет, но потом будешь выслушивать это всю жизнь. Она терпит унижение на роботе, но при этом людям, от которых ничего не зависит, она язвит. Нашла себн мужика-алкаша, вышла за него замуж на зло отцу и в результате терпит теперь от него. Зачем такое надо было - хз...При этом в разводе винит отца, а то, что и ее вина в этом есть она не хочет признавать. Я то жила с этом всем, знаю всю подноготную...
Сейчас стараюсь общаться меньше, реже, она сама мне звонит, жалуется на жизнь, мне так хочется сьязвить, но держусь...

Яичница с беконом• 03 августа 2024
Читаю и нехорошо делается, я мама 19 летней дочки, и вроде все правильно делаю, ну стараюсь, а уже страшно, вдруг я потом окажусь токс какой-то в глазах дочки? Внешне у нас всё нормально, теперь думаю, что такого нельзя делать, чтоб не оказаться в черном списке?
КонФФетОшка• 03 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Я народилась і перші 30 років прожила в Краматорську, при тому виростила двох підкреслено україномовних дітей, які з 6 років пластували. Дочка - філолог, правда, іноземної мови, в свої 23 викладає в Могілянці. Повірте, мені так начхати на ваш осуд чи не осуд,що аж невдобно
Шукаю стакан• 03 августа 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Добре, ви молодець) не нервуйтесь))
ФрекенБок• 03 августа 2024
У меня отношения с матерью нарушены
Партизанка• 03 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Я мати 29 річної доньки і в мене ті ж самі почуття зараз😿
Яичница с беконом• 03 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Отож. У нас с мамой было всякое, они молодые меня родили и по сути взрослели мы вместе со всем вытекающим, и было много обид. Но на близость это никак не влияло, просто просила ее что-то у меня не спрашивать например, мне неприятно. Теперь все вместе семьёй, и она очень старается для нас, и ее всякие токсичные штучки то уже семейный черный юмор. Я бы при всех наших сложностях не смогла бы ее держать на дистанции где-то . Просто стараемся чтоб всем было комфортно
КонФФетОшка• 03 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Добре, ви молодець) не нервуйтесь))
А ви навчіться не давати поради , коли вас про це не просять. Вірю в вас
Шукаю стакан• 03 августа 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я сама російськомовна. Ніколи не проти, якщо мені підкажуть. Від мене нічого не відвалиться, а я буду більше знати. Вибачте, якщо зачепила.
Бабка_в_кедах• 03 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Треба казати що ви теж робите помилки і якщо щось не подобається про це можна завжди побалакати
Вміти вибачатися
Яичница с беконом• 03 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Я тоже всегда благодарна за подсказки. И кстати это тот же труд, за который нужно благодарить. Это значит выйти из зоны комфорта, взять на себя ответственность за правильность и тд, куда легче равнодушно молчать, при этом оставаться милым и приятным. Имею ввиду советы адекватные, та же грамматика, по учебе, работе, а не что то личное