Леплю из пластилина• 03 августа 2024

Денне або заочне навчання. Плюси і мінуси

Дівчата, опишіть мінуси заочного навчання.
Окрім того що в деяких країнах за кордоном, його не визнають.

Дитина категорично відмовилася вчитися на стаціонарі. Але оце невизнання ..не знаю, хоч би в майбутньому не пожалкувала
So_so• 03 августа 2024
Смотря какой у дочки план, если она будет работать по специальности и учиться заочно, всё отлично, никаких минусов.

Стетоскопуло• 03 августа 2024
Выбирайте третью форму - дистанционное.
автор Леплю из пластилина • 03 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Выбирайте третью форму - дистанционное.
Чим воно відрізняється від заочного?
Ответ дляSo_so
Буде працювати, тому так
Але поки що звісно не по профессії
Анонім Секретар• 03 августа 2024
Заочное то не учеба, 10 дней напитки в семестр, потом сдача контрольных( часто покупных, и месяц экзаменов. Один стресс и никакой учебы. Только если для еорочки
Белая котичка• 03 августа 2024
Чого вона повинна жалкувати? И где это не визнають? Никто не напишет в дипломе, что он заочный. Обычный диплом.
Кокосиха• 03 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Выбирайте третью форму - дистанционное.
И где она официально есть?

So_so• 03 августа 2024
Ответ дляКокосиха
И где она официально есть?
В КНЕУ есть
So_so• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Буде працювати, тому так
Але поки що звісно не по профессії
А ей не нравится вуз, специальность?
So_so• 03 августа 2024
Ответ дляКокосиха
И где она официально есть?
https://kneu.edu.ua/ua/plicants/do/
Ответ дляБелая котичка
В додатку до диплома написано.
І так, за кодоном роботодавці при перевірці дипломів подають в Єдебо
Ответ дляSo_so
А ей не нравится вуз, специальность?
До чого тут це? ВУЗ в який хотіла, спеціальність теж
Просто доньцв 17 років, де вона повинна працювати креативним менеджером вже зараз?
So_so• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Интересно как ребенок мыслит, какие причины, какой план. Почему Вы так агрессивно реагируете? Может она вакансию стажера нашла, тогда учиться заочно идеально.
Белая котичка• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В додатку до диплома написано.
Єдебо разве не украинская база?
Ду да ду да ду• 03 августа 2024
Якби зараз повернути час назад, я б не навчалась на стаціонарі 5 років, а потім ще 3,5 післядипломної освіти ( теж по вечорам і у вихідні).
Тільки заочно+курси того, що дійсно необхідно.
Ответ дляSo_so
Я просто не розумію суть питання - чому зараз не працює по спеціальності..
Дитина хоче зараз працювати - мати свої гроші.
Підробляє баристою поки що. Восени хоче на курси манікюру.
Займається граф.дизайном, виконує іноді маленькі замовлення.
Але їздити і вчитися не хоче. Не любить і все.
Тому так
ОхиИВздохи• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В додатку до диплома написано.
Не написано ничего в додатку. Уже сто лет никто не пишет. Я специально брала в ВУЗе бумагу, что я училась на дневном , так я закончила учебу в 2000.
Кава з адреналіном• 03 августа 2024
3 роки навчалася очно, 3 заочно. Працювала в цей час. Не жалкую. Це у кого батьки забезпечують, дупцю на поворотах заносять, то можуть вчитися очно. А коли сам пробиваєш своє життя, то краще всього.
І що там за диплом, що ви вирішили вже за кордон їхати працювати?) то хай одразу за кордон вступає.
Ответ дляБелая котичка
Єдебо разве не украинская база?
Так. Напевно роблять запрос
Це я не сама придумую. Знайома працює в Німеччині, і так - відправляла на визнання пакет дрєокументів. Заочні - не прийняли

So_so• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тому так
Прямо пересмотрела где я такой вопрос задала.
’если она будет работать по специальности и учиться заочно, всё отлично, никаких минусов’
Ну, пусть не учится, пусть работает.
Ответ дляКава з адреналіном
Ще нічо не вирішили. Але на майбутнє звісно загадуємо.
На всяк випадок
Кава з адреналіном• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
На всяк випадок
На всяк випадок - це ні про що. Ви або точно вирішуєте де куди і чому, або відстаєте від дитини і хай вже сама стає дорослою.
Ответ дляКава з адреналіном
Ми не знаємо як складеться життя у майбутньому.
От ви знаєте?
До 22го року всі щось могли планувати, але у більшості плани рухнули
Хто його зна, що буде через 3-5 років

Дай бог щоб все гаразд. І я тільки за щоб дитина жила і працювала в Україні
Белая котичка• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так. Напевно роблять запрос
Айти наверное бы приняли.
Кава з адреналіном• 03 августа 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
От ви знаєте?
Хто його зна, що буде через 3-5 років

Ну це як бабки на лавці)
Я знаю багатьох , хто з вишкою очною на кухнях світу ішачать. І це ще не погана робота.
І згаю людину, яка взагалі без во , і його запрошують закордоном, а він не хоче) бо мало платять (на його думку), сам собі він більше заробляє.
ніколи такого не було• 03 августа 2024
Если кратко:
за знаниями на дневное или дистанционное;
просто за корочками - на заочное.

Заочное так же подходит, когда уже работаешь по специальности, но требуют получить диплом.
Стетоскопуло• 03 августа 2024
Ответ дляКокосиха
И где она официально есть?
https://vstup.osvita.ua/spec/0-0-0/ выбираете специальность и форму обучения
Хата на мати• 03 августа 2024
Ответ дляКокосиха
И где она официально есть?
КНУТД, КНЕУ, КПІ, МЄУ, Крок, МНТУ вроде бы и т.д.
Хата на мати• 03 августа 2024
Предложите дочери поступить на дистанционное, это намного больше знаний, удобств и т.д. видео лекций, книги, весь материал, задания, контрольные и прочее всё онлайн есть.Есть университеты с дистанционной формой образования в которые в этом году можно ещё поступить, в КНУТД например будет вторая волна приёма, МЕУ, вроде бы КРОК и МНТУ, в КПИ есть дистанционное образование но не знаю будет ли вторая волна подачи документов