Бешене сарі• Изменено 03 августа 2024
есть человек в вашей жизни, который вас действительно любит и на которого...
можно положиться? с которым можно спокойно переживать грустные и радостные моменты, горе и счастье...
с которым вам уютно и хорошо.
имеется ввиду противоположный пол
с которым вам уютно и хорошо.
имеется ввиду противоположный пол
Результат:
вже голосів:
97 (48.26%)
есть такой
78 (38.81%)
к сожалению, нет
26 (12.94%)
сложно сказать
Надежда наш компас• 04 августа 2024
Так, це мій друг. В юності недовго зустрічались, розійшлися, рік ненавиділи один одного, потім стали найкращими друзями. Вже 30 років дружимо.
З царем в голові• 04 августа 2024
Есть такой, мой друг с детства еще со школы) он был в меня в люблен, сейчас нет,сейчас женат и его жену очень бесит я и наше общение и встречи
Мастер Пис• 04 августа 2024
В мене є така людина, вже 5 років. Багато чого пройшли разом, не уявляю життя без неї. Я можу їй зателефонувати в будь який час, і попросити наприклад прийти. І вона прийде. І я до неї прийду.
Але ми однієї статті, і суспільство все ще
це сприймає як ’ хворобу’.
Я, доречі, була раніше заміжня. Але душевний спокій знайшла не з чоловіком.
це сприймає як ’ хворобу’.
ХаДиДиШь• 04 августа 2024
Я сама для себе така людина. І мої діти - то безумовна моя любов. Все інше тьмяніє в порівняння з цими почуттями.
Ms. Доброта• 04 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
имеется ввиду противоположный пол
Вы никому не нужны в жизни,человек человеку ресурс просто
Я_канеша_извиняюсь• 04 августа 2024
Ні
Є чоловік, який так каже, але мені здається, що йому подобається моя квартира