Рогнеда Карповна• 04 августа 2024
Вам досі не огидно спілкуватися російською?
Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Ответ дляВеточка сакуры67
Та знаем. Только не знаю что за 30 лет независимости сделали чтобы это исправить. Чтобы хоть наши дети заговорили на украинском. А когда наши русскоязычные дети сейчас в окопах их тут пытаются обсудить и осудить.
Не прикривайте себе рускуязичними солдатами з окопа, питання до вас конкретно ви в тилу! Повернеться ваш розкоязичний з окопу тоді ви йому все розкажете бодай він погодиться з вами і перейме ваш досвід
Веточка сакуры67• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
А що потрібно було зробити, якщо вам не вистачає для цього власних переконань? Голодомори та табори, як ваших бабусь російської вчили? Так найменший вплив викликає вий «принципових» як в цій темі
Достатньо зробили за роки незалежності, враховуючи, що тільки один Президент був справді проукраїнським
Ну как минимум сделать обучение везде на украинском.
Ответ дляГоа
Не прикрывайте себя украиноязычным мужем (а есть ли мальчик?) в окопах. Зачем вы намерено раскалываете страну надуманной проблемой языка? Не игнорируйте мои вопросы, пожалуйста.
Ответ дляVeronika_100k
Я повторю вопрос на который вы не ответили:
- Скажіть, будь ласка, а як ваш сором має вплинути на інших, за вашою логікою?
Я висловила свою позицію у темі коли відписувала багатьом, також інші україномовні дівчата які солідарні писали відповіді, ось і сформуйте з цього всього свою думку, можливо на вас це не вплине, а на інших вплине
Счастливая_Я• 04 августа 2024
Ні, не огидно. Мені огидні люди, які вказують іншим, як їм розмовляти.
И язык русский, а не российский, от слов Киевская Русь. Это международный язык, на котором люди многих стран понимают друг друга.
Ответ дляД.Леся
Звісно не без цього.
Якщо прислухатися чути чудове українське ’Г’.
Але ж
Це повага до своєї Держави або зневага.
От і усе.
Але ж
Це повага до своєї Держави або зневага.
От і усе.
Вы второстепенное пытаетесь выдать за главное. Никогда не забуду, как в 2016 году муж мне рассказывал, как в одном из сел Донецкой области услащал, как жители на чистом украинском языке в открытую говорили, что ждут расию и путина, потому что в раше пенсии выше. А наших ребят-военных оскорбляли и прогоняли. И здесь ключевое не Донецкая область. Нет. А язык. Уверена, что такие недограждане есть во всех регионах
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Моя думка сформована давно, мені не 15 років. А ваші маніпулятивні теми і агресивні нав´язування так, обов´язково вплинуть. Тільки результат буде рівно протилежний від очікуваного вами 😉
Наталія-Ната• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Бо Ви не в росії
Забанить бы на форуме вас за разжигание вражды между украинцами
Елена 1919• 04 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Мені огидно, коли мене примушують до чогось.
Я - вільна людина! Я хочу жити в вільній країні!
Яка не залазить до мене в голову своєю пропагандою.
Державна мова - УКРАЇНСЬКА!
Все інше - справа кожного з нас. Головне, щоб особисте було в рамках законів Держави. І всі інші не порушували мого ОСОБИСТОГО простору.
Державна мова - УКРАЇНСЬКА!
Ещё и английская державна мова.чего то на английском вообще нет тем на советчице.беспредел какой.
Ответ дляОленёнок
Можливо саме так воно і виглядає
Але ж я не говорю про те, що російськомовне населення - обов´язково ’ждуни’.
Ні
Я говорю про те, що як не крути - мова важлива.
Саме її використовують у політичних ’дрязгах’.
І саме російськомовне населення рятує від нациків масковія.
Ні
Ответ дляАтланта
По вашей логике тогда я, и еще большая половина Украины, выбираем общаться на литературном языке, а не на языке народа.
Еще раз,литературный язык был церковнославянский, то есть древнеболгарский.Как в Европе латынь, это не логика, это факт, люди при этом говорили на языке своего племени.
Ответ дляoboeva
Есть какой-то исторический пример,когда целый народ ,все как один,назло врагу резко сменили язык в краткие сроки?
Ні, є тільки історичний приклад, як дискримінацією, таборами та голодоморами народ примусили говорити нерідною мовою і багато хто продовжує її відстоювати, аж піна з рота
Ответ дляsymbol
Все это без вас известно,вытрите пену со рта, вопрос конкретно звучал. Было или не было,ответили вы,что не было.
Наталія-Ната• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Мене немає за що банити, тому що моя позиція На щастя найбільше поширена в Україні
А банити треба тих у кого проросійські наративи
Не заглядывайте другим в рот и все будет нормально)
Ответ дляoboeva
Вы этого не можете доказать никак, и никто не может, если не сохранились письменные подтверждения. Так что всё это ваши домыслы. Вам сказали- вы поверили. И теперь другим внушаете.