Шлях до зірок• 04 августа 2024

Дівчатка, хто відмовився від вітальні в двокімнатній квартирі

і зробив собі спальню, а дитині - дитячу кімнату? Ви не жалкуєте? Чи вдалось в кімнаті гарно поєднати двоспальне ліжко і якийсь диванчик/крісло, щоб не товктися на ліжку, як в готелі? І щоб якогось гостя можна було туди завести без вагань? Є кухня 14 кв.м, але така, що повноцінну вітальну зону там не зробиш, можна тільки невеличкий диванчик поставити і ТВ повісити. Якщо хто може викласти свої фото, буду вдячна.
автор Шлях до зірок • 04 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
О, ну тут, звичайно, можна було б розширити кухню... може в майбутньому захочете, то от ідея)
Дякую!

Бжоли-бандерівці• 04 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Там несуча стіна, площу кухні змінити не вийде
Срочнокпсихологу• 04 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мені здається, що не несуща
Горлаю зрання• 04 августа 2024
У нас двушка для двоих и кухня тоже 14 кв.м. Делали гостинную, но по факту мы с мужем только телевизор там смотрим. Вся тусовка на кухне, и гости, и соседи. Жизнь вносит свои коррективы в не зависимости от первоначальных планов. На кухне стоит угловой диван, 2,60м по длинной стороне.
Бжоли-бандерівці• 04 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мені здається, що не несуща
Там же видно, що несуча. Тонкі стіни можна зносити, товсті ні
Срочнокпсихологу• 04 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це не завжди відповідає дійсності
Брюнетка в Мармеладе• 04 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ну хтось знайомий зайшов, до чоловіка друг, чи сусідка до мене.... Не завжди зручно на кухню.
Так муж друга в спальню поведет?)
Они на кухне,вы в спальне если не хотите мешать
ЛісАпетная• 04 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
Кухня вже повністю зроблена попереднім власником. І зроблена гарно, ми не будемо її ламати. Можемо тільки додати диван невеликий і ТВ.
А що гостям ще треба, крім дивана і тв? батут? Тир? Цирк шапіто? Чи ви будете десятиметрові столи накривати для гостей як колись в селах на весіллях?