Латвийские_Номера• 04 августа в 15:06
Посилки від епіцентр. Обіцяли доставити 4 числа, але «запит в обробці»
Замовила 2 числа, я так розумію досі ще не відправили, якщо в вайбер боті пише, що ще в обробці? Виходить, на сайті брешуть бо написали: «доставимо 04.08».
Заикальница• 04 августа в 16:29
вони і тиждень можуть відправляти. перестала замовляти посилки якщо шось термінове треба.
сам епіцентр довго відправляє, продавці з їх маркетплейсу швидко відправляють.
зараз вже навіть курєрська доставка з епіцентру не дуже швидка(
Дівчина заглядєніє• 04 августа в 16:30
Це ж п´ятниця була, можлива затримка. Зателефонуйте в магазин, дізнайтесь, коли буде відправка.