КоролеВешна• 04 августа в 22:37
Чи говорять в готелях Варшави на українській або рос?
Чи треба шукати спеціально готель де є такий персонал?
Заместитель Анонима• 04 августа в 22:41
Ответ дляbegovelik
Ми англійською спілкувалися з ними
Не ну по логике автора они просто обязаны знать укр.или русский
Медсестричка• 04 августа в 22:42
Боїтеся, що вас там не зрозуміють?😂 Не переймайтеся, фрази і ситуації завжди там стандартні для будь-якої мови, порозумієтеся
КоролеВешна
• 04 августа в 22:43
Ответ дляМедсестричка
Так боюсь бо я взагалі мови не знаю
Медсестричка• 04 августа в 22:44
Ответ дляКоролеВешна
Так боюсь бо я взагалі мови не знаю
У Варшаві майже всюди є наш персонал
Карма хамелеона• 04 августа в 22:46
Догадайтесь с 3-х раз, есть ли для работников в Польше при устройстве на работу обязательное требование знать украинский/русских язык. Включите логику, когда будете пытаться угадать
Заместитель Анонима• 04 августа в 22:46
Ответ дляКоролеВешна
Так боюсь бо я взагалі мови не знаю
Для цього придумали гугл-перекладач.
Идеальная оптимистка• 04 августа в 22:47
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чому ви так. Зараз багато українських людей працють саме в готелярстві в Польщі. Сама здивована була. Минулого року була в Гданську. В готелі на рецепшині дівчина з України була, в ресторані теж українка обслуговувала, в аеропорті теж українці.
Заместитель Анонима• 04 августа в 22:48
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну це випадковiсть,а не закономiрнiсть.
Шикаю і викаю• 04 августа в 22:49
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я також працювала адміном в готелі в Польщі. Дуже багато було наших. Дома вже.
Идеальная оптимистка• 04 августа в 23:18
Ответ дляШикаю і викаю
Так, наших багато там було і тепер ще більше. Я вчилася в Польщі готелярства і теж пару років потім працювала в цьому керунку. Правда це було 22 років назад.
Анонім Секретар• 04 августа в 23:18
в польских закладах працюють українці, якщо чують що не полякі відразу пропонували нам перейти на рос. ми давно їздили, ще укр. там не спілкувалися
Не гавкаю- но охраняю• 04 августа в 23:25
Ответ дляКоролеВешна
Так боюсь бо я взагалі мови не знаю
Можна перекладати через голосовий перекладач.
Не гоню• 04 августа в 23:37
Ответ дляКоролеВешна
Так боюсь бо я взагалі мови не знаю
Всі готелях майже всі розмовляють англійською. Згадаєте елементи шкільного рівня. А шо там таке треба в готелі? Рушники додаткові,каву? Перекладіть і повторіть,або з перекладачем