Помаранчова душа• 04 августа в 23:04
Рецепты 90-х
Что вы ели в 90-е вкусного, но это уже не в тренде сейчас? Типа бутики со шпротами, салат Белочка и т д.
Кидстаффовка• 05 августа в 00:26
І у половини дома квасився бздів чайний гриб в банці) Ми часто не випивали, забували, просто міняли йому чай - був як тама гочі у нас безполєзний))
А тепер продають комбучу
ЗновЗдоров• 05 августа в 00:26
Ответ дляВподобайден
мы делали. и малютка и малыш, все в ход шло.
а кекс із брикетного заварного крему пам*ятаєте?
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:27
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, в нас такого не було. В селі у бабусі тюря була: свіжоспечений хрумкий хліб, молоко та цукор...
А свіже яйце перекалапучене прям в скорлупі, я досі люблю з салом копченим з часником і хлібом))
Я в дитинстві любила дуже сирі яйця пить. Мама розповідала,що не можна було яйця залишити на столі-я знаходила і випивала-мені років 4 було. Зараз не можу дивиться на сирі.
Кидстаффовка• 05 августа в 00:28
А ще був період тоді разом з юпі, коли продавали якісь імпортні пакетики з порошком різнокольоровим, його треба було розводить і заморожувать і то типу морозиво виходило. Гидке, кришталики хрустіли, хімозне
Мы нормально жили в 90-х, отец военный был и ему давали паек раз в месяц , там было все и даже импортные консервы типа персик консервированный и консервированная стручковая фасоль , мама не знала тогда шо це и как его готовить и делала с ней омлет . Мы не голодали . А вот половину из описанных блюд я уже попробовала с 94 по 97, это какие то сложные года были и вот всей этой странной едой я угробила себе желудок . Повторять из прошлого ничего не хочется , единственное что люблю и сейчас бутерброд со шпротами .
Анонім Завгосп• 05 августа в 00:29
Ответ дляЗараз все скажу
Я пертусин любила, но пила только по назначению. У нас была местная карамельная фабрика и в 90 работала тоже, не очень дорого стоили конфеты, копейки и были разные, я любила дубок и со всякими карамельными начинакми, дюшес и морские камушки. А конфеты шоколадные одно время были как соевые, серые и катались во рту как сало)
Мне вспомнились подушечки с повидлом и лимонные леденцы,продавались наразвес.
Кидстаффовка• 05 августа в 00:30
Ответ дляАнонім Завгосп
А мені згадалися цукерки Шкільні, від них слина тягнулася і не можна було сплюнути
Ответ дляКидстаффовка
А тепер продають комбучу
Фу каким же мерзким и страшным он мне тогда казался , это было как чудовище из фильма ужасов для меня . Никогда не пробовала и сейчас аж с содроганием вспомнила эти жуткие банки
Дівчина Бобула• 05 августа в 00:31
Ответ дляГравіцапа
Хлеб с маслом и сверху сахаром.
Томатный сок, в него порезать лук и налить подсолнечное масло,тюря называли .
тюря - это размоченный хлеб.
Рожайтретьего• 05 августа в 00:32
Ответ дляТарабарщина
В 90-х ще було модним варення з помідорів)) мама теж його по банкам катала пару років, поки не зрозуміла, що такий делікатес не для нас))
В Коблево, пам´ятаю, був кооперативний ларьок з морозивом, в них теж було помідорне морозиво. Моя дитяча травма на все життя, досі шкода тих 50 коп, що на нього витратила)
Ніколи не чула , що готують варення з помідорів . Моя свекруха варила варення з кабачків і лимонів , то таке нічого на смак -- можна їсти
ЗновЗдоров• 05 августа в 00:32
Ответ дляТарабарщина
Село на Тернопільщині.
А що таке здор?
здір. внутрішній свинячий жир. з нього топили смалець.
Ms. Искренность• 05 августа в 00:34
Ответ дляДівчина Бобула
тюря - это размоченный хлеб.
Или печенье в молоке.
Кидстаффовка• 05 августа в 00:34
Ответ дляОлечка79
А процедура промивки?)) Дістати оту медузу, злить, вимить слизоту оту, заварить новий чай і тд, потім він ще ділився. Особливо якщо його не пили, а робили це тільки для того, шоб медуза не здохла - це максимально нелогічно, але ’воно ж корисне і у всіх є’))) Накрите марлею, над тою марлею дрозофіли, запах - ну прям картинка
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:34
Ответ дляКидстаффовка
Пам´ятаю, як мені хотілося того майонезу з баночки((( А він стояв на дн чи якесь свято на шубу. І його не вистачало, мама мішала його зі сметаною. А так хотілося тоді його просто на хліб намазати і в борщ додати замість сметани) Хто б сказав тоді, що зараз цього майонезу сотня найменувань - бери їж, тільки нашо
Я пам´ятаю,в 80-х роках у нас в магазині були пусті полки, і на них такі красиві піраміди з баночок майонезу, плавлених сирків ’Дружба’ і шоколадок ’Чайка’ і ’Аленка’. Ніколи не було дефіциту майонезу
Кидстаффовка• 05 августа в 00:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не знаю, може, період якийсь був, у нас був чомусь дефіцит. Пробували самі робить, не сподобалося
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:36
Ответ дляВподобайден
мабуть пашина.
В Житомирській області називають пафина. Я не знаю,як правильно. Я там почула це слово.
Ответ дляКидстаффовка
Это ужас , это моя травма детства ))
Еще я помню хлебный квас делали , тоже эту брыдоту не пила никогда , оно мне воняло .
Ленне-Рейма• 05 августа в 00:36
Ответ дляКонфиденциальность
нет там никакого рецепта, плавленый сыр с чесноком и яйцом перекрученые.
Этот салат назывался ’Белочка’? Впервые слышу
У нас он назывался ’Жидовочка’
Панна Кота• 05 августа в 00:37
Ответ дляЛатвийские_Номера
В мене мама робила цибуляні котлети і якусь ікру з манки. )))
О, ікру з манки теж робили (плюс розсіл оселедця), ще й фаворитом одного часу було А ось котлети з цибулі не зайшли, один чи два рази спробували, більше не робили.
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:38
Ответ дляДівчина Бобула
овсяные хлопья пожареные с сахаром мои дети сейчас обожают.
И мой просит
ЗновЗдоров• 05 августа в 00:43
Ответ дляРожайтретьего
із зелених помідор. воно смачне.
Ленне-Рейма• 05 августа в 00:45
Ответ дляПоддакиваю иногДА
’Чайку’ терпеть не могла, это был не шоколад, а залипуха противная. Хоть и был дефицит и хотелось конфет, но это есть было невозможно.
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:46
Я згадую святковий стіл 80-початок 90-х мами і її подруги. Буженина, олів´є, оселедець під шубою, холодець, грінки з шпротами,балик, ковбаса Московська, салати були-буряк варений,чорнослив,часник,майонез,горіхи. Або сира морква,ізюм,часник,майонез,горіхи. Окрошка,шашлик, торти-Наполеон або Медовик. І шоколадний ’Шахтерский’. Плюс-мінус таке меню було на свята.
Поддакиваю иногДА• 05 августа в 00:47
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви не праві. Це був нормальний шоколад,з тертим фундуком. Можливо,в 90-х він спотворився. А до 90-х він смачний і натуральний був.
Панна Кота• 05 августа в 00:48
Ответ дляНе пью, не курю
А я домашний делала из творога. Но мне не зашёл. Хоть творог был домашний
Сир з творога не роблять. Плавлений сир теж не з творога роблять. Тому вам ’домашній’ і не зайшов, бо це зовсім інший продукт.
Не пью, не курю• 05 августа в 00:49
Ответ дляЛенне-Рейма
А знаете из чего его делали? Держитесь! Из фуза подсолнечного масла) Это когда на дне цистерн и ёмкостей осадок остаётся. Из него очищенного и делали. Ну и мыло хозяйственное тоже из него делают. Свекровь на масло экстракционной заводе работала, рассказывала, что закупают эту хрень. Блин, из недавних покупали это шоколадная фабрика АВК. Вроде так называлась.
Не пью, не курю• 05 августа в 00:50
Ответ дляПанна Кота
Може й так. Але рецепт був такий. Там ще соду потрібно було добавляти.