Помаранчова душа• 04 августа 2024
Рецепты 90-х
Что вы ели в 90-е вкусного, но это уже не в тренде сейчас? Типа бутики со шпротами, салат Белочка и т д.
Панна Кота• 05 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
а кекс із брикетного заварного крему пам*ятаєте?
Ми цей крем просто так гризли
Смакота була
Панна Кота• 05 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Може й так. Але рецепт був такий. Там ще соду потрібно було добавляти.
І соду, і яйця, і масло, і що там тільки немає. Тільки чогось нікому в голову не приходило, що в сирі цих інгредієнтів ніколи не було. А плавлений роблять з обрізків чи не кондиції ’твердого’, але не з творога.
Тарабарщина• 05 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я пам´ятаю,в 80-х роках у нас в магазині були пусті полки, і на них такі красиві піраміди з баночок майонезу, плавлених сирків ’Дружба’ і шоколадок ’Чайка’ і ’Аленка’. Ніколи не було дефіциту майонезу
Завжди був майонез в дефіциті. В чергах перед святами стояли за ним всією сім´єю, бо ’по две баночки в руки!!!’.
Сусід був інвалід війни, і в них був ’інвалідський магазин’, куди частіше завозили майонез, і навіть апельсини і банани(!!!) То була складна схема обмінів - він нам іноді брав щось дефіцитне по своєму посвідченню, мама для нього оформлювала підписки на модні журнали типу Новый мир і Юность, бо підписки були лімітовані, а в мами подруга зав.поштовим відділенням була.
Неваляшкина• 05 августа 2024
Ответ дляКидстаффовка
А в нас кажуть пахвина))
Возможно и так))) Слышала это слово пару раз на рынке, как пишется - не знаю.
Вподобайден• 05 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ой, мовчить. бо зараз колотить начну.
На пів ставки• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Такого не купували. Пам´ятаю лише аскорбінову кислоту, гематоген і м´ятні таблетки.
Ми ще холосас в аптеці купували, це по суті сироп з шипшини був
Сунуся в чужі справи• 05 августа 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Салат из мивины?
Таке ніколи не їла.
Ленне-Рейма• 05 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви не праві. Це був нормальний шоколад,з тертим фундуком. Можливо,в 90-х він спотворився. А до 90-х він смачний і натуральний був.
Думаю, це був початок 90х. У нас він навіть по назві не був шоколадом, а був плиткою, тобто замінником з гімна і палок. Можливо, десь і колись він був нормальним, але я його запам´ятала таким
Поддакиваю иногДА• 05 августа 2024
Ответ дляВподобайден
. Надихнулася. Цибулянички. Кому гаряченьких?
А я пішла ,баночку тунця впорола, 2 куска батона з підвареними з цукром сливами і персиками. Лежу. Думаю,блін,ну чого тобі не спалось,от чого?? Єдине,що заспокоює-батон на заквасці,домашній
Кидстаффовка• 05 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Ми і зараз його купуємо)
ТебеОноНадось• 05 августа 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ленивые биточки(бризоли), и сейчас их делаю иногда, гренки с яйцом.
Что такое ленивые биточки?
ТебеОноНадось• 05 августа 2024
Ответ дляЛеди Г
Гренки в яйце, салат каменный цветок и австрийский, торт из крекеров,сметаны и бананов, огонек. Это все и многое другое детям и сейчас делаю нравится
А что за салат каменный цветок и австрийский торт?
Гравіцапа• 05 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
тюря - это размоченный хлеб.
Ну и хлеб туда макали в этот сок
Швидка Настя• 05 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
бутики со шпротами это еще 70е
И всегда актуально
Швидка Настя• 05 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О да! І вафлі з варшем, а ще сосиски протикані спагетті
Брізолі сьогодні це
БершкомангоЗар• 05 августа 2024
Ответ дляКидстаффовка
Плавлений сир навпаки в сто разів смачніший зараз
Нет, как размазня, фиг потрешь на терке
Гарантую неперелевки• 05 августа 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В мене мама робила цибуляні котлети і якусь ікру з манки. )))
Я и сейчас делаю иногда луковые котлеты, они в томаие тушатся вкусные,никогда не скажешь,что они из лука).Рецепт от мамы она научила.
Ластовиння• 05 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Дайте, будь ласка, рецепт.
Швидка Настя• 05 августа 2024
Ответ дляvecya
Та да, вкусным его не назовёшь, ещё фарш соевый был и почему-то упорно ходили разговоры , что соя полезна и ее надо есть
Она полезна, только если не гмо.
Гарантую неперелевки• 05 августа 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Я люблю Белочку и сейчас, только плавленый сыр уже не тот
А что за Белочка,никогда не слышала и не ела.Вкусный?)
Дайте пожалуйста рецепт.
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Дайте пожалуйста рецепт.
плавл. сырок и яйца на терке, чеснок, майонез.
Швидкоруч• 05 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
а конфеты из детской сухой смеси Малютка кто делал?
мне 28 лет, сама такие не пробовала никогла, но мама вспоминает что в раннем моем детсве (я на смесе была) домашние делали себе и говрят вкуснятина. Аж попробовтаь захотелось, как увидела ваш комент и вспомнила семью
ХтоЯкщоНеЯ• 05 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
В 90-х ще було модним варення з помідорів)) мама теж його по банкам катала пару років, поки не зрозуміла, що такий делікатес не для нас))
В Коблево, пам´ятаю, був кооперативний ларьок з морозивом, в них теж було помідорне морозиво. Моя дитяча травма на все життя, досі шкода тих 50 коп, що на нього витратила)
О, і я бігала у 1986 до того ларька за морозивом, тільки помідорного не пам´ятаю. Там же в їдальні пансіонату траванулася жирними зразами, смаженими на нерафінованій олії, з того часу не переношу запах олії, навіть від насіння нудить.
А моїм розчаруванням стало польське морозиво - на початку 90х у нас замість гастроному відкрили магазин з льодами, черги до нього були кілометрові, я чесно відстояла годину, щоб купити водянисте невідомо що з м´ятним смаком...