Дивне створіння• 05 августа 2024

Все що я не готую воно не смачно.

Я готую вже 5 років. Сама особисто. І я так і не навчилась. В мене дуже скудне меню. І навіть те що готую воно не смачно. Я вже так змучилася від себе. На доставці жити не варіант. Ну от що робити з собою? Я не вмію також правильно скласти меню щоб було їсти хоча б на 2-3 дні. Вдома і готую наче і толком їсти немає що, і несмачно.
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Да не рвется оно)))
ну я как ни пытаюсь что-то там повырезать из филе, то там эти разделительные штуки и пленки везде...и оно как разлазится
если там еще в яйце-то можно склеить как-то..

Мелочунь• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну не знаю... Бывает такое, что кусочек какой-то получается маленьким, но в основном нормально размера - как само филе - отбивные получаются...
Байрактара• 05 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Автор готовлю очень вкусно ,но у меня в меню есть мои кулинарные фишки ,которые любят мои коллеги на работе ,фото моих базовых блюд
Хвіст свинячий забули та окрошку з содою
Бандитка Сью• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
так оно ж рвется так как там куча тех пленок и перепонок...особенно если вы тонко режете
Бывает попадается некачественное филе, оно как напитаное водой, и легко рвётся на волокна. Такое не годится на отбивные.
Ещё можно резать его слегка подмороженным. Так легче резать тонкими пластами.
Меломанка Маланка• 05 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Как может получиться не вкусно, если готовить строго по рецепту?
може.нема в людини смаку.не може засмачити гарно сіллю,приправами. виходить як трава. такі знайомі були. все по рецепту,а воно як трава
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Реально замоченньіе в ледяной воде с перцем-горошком и лаврухой сочнее.
так а сколько времени?
вода ж перестанет быть ледяной сразу же...
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляПокорительная
Коли варите супи, то соліть їх одразу як закипіло м´ясо. Я перший раз заливаю м´ясо водою, закипає і зливаю воду, промиваю м´ясо. Потім другий раз заливаю водою і коли закипить солю. Потім вже додаю овосі, крупи і якщо треба то досолюю (але це рідко). Сіль витягує смак м’яса в бульйон і виходить смачніше, ніж в кінці солити.
а як робити шоб вода була прозора потім
шоб не плавали якісь ошмьоти з того м’яса??
Сон і дрімота• 05 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Ваша свекруха хоча б готує багато і різноманітно . Можна виправити все спеціями
А в мене навіть різноманіття нема толком
Ви так бідкаєтесь, наче ви інвалід і вже нічого не можна зробити, в чому проблема знайти рецепт?
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляЛисаЛилу
на відбівні беріть ’відбівна з кісточкою’. Ріжете не тоненько, а по кістоці. М´ясо трохи замаринуйте, спробуйте не викоростовувати дуже багато різних спецій.Прикопчена паприка та сіль, вони універсальні. На пательню олію+можна трохи олії вершкової дуже гарно розігрійте, присмажуйте цей стейк з обох боків по 1-2 хв і в гарачу духовку, бажано на цій же сковороді, в мене знім. ручка. Хвилин 5-7
розкажіть, а для чого саме з кісточкою?

Штора с кисточкой• 05 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Мешанину с фото 5 я уже видела на этом сайте.
А вообще все фото зашквар
ШобВам_КакНам• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
а як робити шоб вода була прозора потім
Достаєте мясо, миєте, перший закипіший бульон виливаєте, миєте каструлю. Заново складається, заливаєте водою і варити.
Покорительная• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
а як робити шоб вода була прозора потім
Так от дехто першу воду не зливає, а збирає піну і дійсно вода мутна. А в мене на другій воді прозорий суп.
ШобВам_КакНам• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
розкажіть, а для чого саме з кісточкою?
Можливо, мається на увазі що це має бути лише вирізка?
Берете вирізку свинину. Ріжете, відбиваєте. Якщо я бачу що мясо буде жорстким то замочую в мінералів, + сіль+ чорний перець. Якщо любите. То перед жаркою, то можете ще натерти ще часником. Ротв. Мука, яйце і жарити на розігріві сковорідці, з однієї сторони потім на іншу і прикриваю кришкою .
У мене завжди смачні виходять. Але це дуже залежить від мясо. Якщо мясо паршиве, то чим ви їх не приправляйте, на смак буде як тирса!
Вся така шо куди там• 05 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Готовьте строго по видео рецептам. Получится хоть несколько основных коронных блюд. Уже легче)
У меня по рецептам почти всегда невкусно или ерунда получается,а когда на глаз то вкусно))
nata2• 05 августа 2024
Автор, пробуйте приготувати щось за рецептами з цього сайту https://picantecooking.com/uk/ Мені подобається детальний опис і є багато рецептів зовсім не складних по технології. Але на початках я б радила все робити без імпровізацій. Те, що сама готувала з сайту вдається дуже добре
ПушАпница• 05 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Наша ряба,воняет так ,что ее кушать невозможно
Странно. А у меня не воняет. Пахнет приятно и мясо мягкое, сочное.
ЛисаЛилу• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
розкажіть, а для чого саме з кісточкою?
м´ясо не сухе та жорстке вийде
Головний кошак• 05 августа 2024
Натереть солью, специями, горчицей кусок мяса и запихнуть в духовку, тоже не вкусно? Трудно в это поверить.
Аноним_Русалка• 05 августа 2024
По уровню инфантилизма и нытья автор очень похож на местную секретаршу, которую увольняют седьмой раз за пол года.
Автор, это же вы, да?

ЛисаЛилу• 05 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А у меня нет. Всегда были сухие.
А начала замачивать, то сочные стали, очень вкусно
у чому? в маринаді якомусь чи вода?
дамаБезСобачки• 05 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Це правда і всі це кажуть.
Пусть сами готовят.
дамаБезСобачки• 05 августа 2024
Меня бы кто кормил я бы руки целовала. Не понимаю как можно сказать человеку который для тебя готовил что это не вкусно.
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляЛисаЛилу
м´ясо не сухе та жорстке вийде
тобто це все про свинину?
а якщо індичка?
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ длядамаБезСобачки
ну а если невкусно то шо делать?
Королева Сарказма• 05 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
а як ви розумієте що буде жорстким??
дамаБезСобачки• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
ну а если невкусно то шо делать?
Готовить самим.
Губки-уточкой• 05 августа 2024
Не всім дано готувати. Я готую смачно більшість страв, але от безе, салат з буряків і суп буряковий у мене завжди виходять огидними. Навіть якщо по рецепту роблю, все одно виходять помиї
beril_он• 05 августа 2024
добавляйте усилитель вкуса
JannyMoney• 05 августа 2024
Рекомендую Клопотенко. Что я у него не готовлю, всё вкусно!
Но самое первое это определиться, что вы любите есть. Рыбу, мясо, птицу. И потом научиться готовить из этого хотя бы пять блюд.
JannyMoney• 05 августа 2024
Ответ дляГубки-уточкой
что за салат?