Дивне створіння• 05 августа в 00:35
Все що я не готую воно не смачно.
Я готую вже 5 років. Сама особисто. І я так і не навчилась. В мене дуже скудне меню. І навіть те що готую воно не смачно. Я вже так змучилася від себе. На доставці жити не варіант. Ну от що робити з собою? Я не вмію також правильно скласти меню щоб було їсти хоча б на 2-3 дні. Вдома і готую наче і толком їсти немає що, і несмачно.
Штора с кисточкой• 05 августа в 01:11
Ответ дляДивне створіння
В мене навіть елементарні відбивні не дуже смачні або пригорять або не тонкі і мʼясо таке жорстке
Отбивные надо замачивать перед жаркой.
Будут сочные
Розумна Губка• 05 августа в 01:11
Ответ дляKriskaA
Не вірю. Візьміть курку в селян, а не в супермаркеті. Багато спецій, сіль - і в мультю на 2 години.
Я так утку училась готовить
Первые пару раз получался сухарь который невозможно прожевать ) но вроде научилась наконец))
булоТАЙминуло• 05 августа в 01:13
Посмотрите на Ютубе кулинарных блогеров,многие очень доступно и интересно всё объясняют. Можно также сходить на какие-то мастер классы,на крайняк в кулинарное училище пойти 😁 или на курсы. Главное желание
Я не чарівниця вам• 05 августа в 01:13
Ответ дляШтора с кисточкой
Отбивные надо замачивать перед жаркой.
Будут сочные
никогда не замачивала, сочные и свиные, и куриные
Розумна Губка• 05 августа в 01:14
Ответ дляЗначит надо
Есть же рецепт. По рецепту может любой приготовить вкусную еду
Поверьте, не любой
Блондинка в Законе• 05 августа в 01:14
Ответ дляРозумна Губка
Я так утку училась готовить
Да, и у меня так было . С уткой,с кролем.
Но больше всего меня развлек обычный бисквит. Неделю мой муж мужественно ел опавшие комки из всех рецептов бисквита, и когда он попросил пощады - получился идеальный бисквит. И теперь всегда такой.
Ms. Анонимная• 05 августа в 01:15
Ответ дляДивне створіння
Це правда і всі це кажуть.
Я не понимаю как можно приготовить не вкусно по готовому рецепту? А тем более сейчас , когда столько рецептов в интернете.
Штора с кисточкой• 05 августа в 01:15
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А у меня нет. Всегда были сухие.
А начала замачивать, то сочные стали, очень вкусно
булоТАЙминуло• 05 августа в 01:18
Ответ дляДивне створіння
Я навіть курку запечену цілу витягну а вона смердить і все(
Чим воно може смердіти? Може ви зіпсовану курку купили?
Точная копия плова• 05 августа в 01:19
Ответ дляДивне створіння
😭😔
Та не расстраивайтесь. Я вышла замуж, готовить не умела. На следующий день после свадьбы варила суп первый раз в жизни. Хотелось научиться,мать готовила всю жизнь пару блюд. Годами ели одно и тоже.
Немного научилась,но не всегда получалось. Вытребеньки не получались,и я старалась готовить несложные блюда. Чтоб наверняка.
Потом дочка подросла и старалась для неё,то есть детское меню было неактуально. Старалась и готовить разнообразно и подать красиво. Она часто садится за стол и фоткает еду и подругам сбрасывает.
А когда она уезжала в гости,то я суп ела два раза в день и банан. Себе одной ничего не хочется готовить
Ms. Анонимная• 05 августа в 01:19
Ответ дляБлондинка в Законе
Элементарно. Нарушение технологий и плохие продукты. Переварены яйца, картошка и морковка. Дешевый кислый майонез. Уксусные огурцы. Уже достаточно для тошноты
Так что мешает нормальному дееспособному человеку купить нормальные продукты, приготовить их по рецепту и также по рецепту собрать вместе? Ну простите , даже люди с синдромом Дауна способны вкусно приготовить простые блюда по готовому рецепту. Что мешает психически и умственно здоровому человеку сделать также ?
Глаголиця• 05 августа в 01:19
Ответ дляУгги в горошек
Купіть Optigrill Tefal і буде вам все смачне і мʼясо і овочі
Неправда.
Тирамісу на терасі• 05 августа в 01:20
Ответ дляДивне створіння
Звичайно відбиваю. Але я навіть дуже тонко нарізати не можу. Ну відбивні то таке
Супи несмак і то варіанти невеликі супів
Тільки 2: курячий і рідко борщ бо і борщ такий собі
Щоб тонко нарізати-м´ясо треба трохи підморозити. Купіть в Метро ніж Трамонтіна з білою колодкою,він класно ріже і гострий. На відбивні я беру свинину або антрекот,або ошийок. Телятину-’крестец’, відбиваю, солю,перчу. Потім в муці запанірувати, потім в яйце збите. Розігріта сковорода(краще всього Біол), туди рафінована олія, розігріли олію-сажте відбивні. Перевернули через 3-4 хвилини,як зарум´,няться. В окрему каструлю з товстим дном цибулю покришити,додати перець горошок,лавровий лист,сметану або вершки(ложку-дві), туди відбивні скласти і тушкувати свинину хвилин 20,телятину 30-40
Точная копия плова• 05 августа в 01:21
Ответ дляДивне створіння
У меня борщи лет через десять начали получаться,пробовала кучу рецептов. А сварится вообще не такое. Начните с простых блюд.
Моя подруга повар,она говорит что многое от продуктов зависит.
Точная копия плова• 05 августа в 01:22
Ответ дляДивне створіння
Мене ніхто не вчив готувати їсти Нажаль.
Фото чого ?
Делайте несложные салаты. Пюре. Отбивные до сих пор не умею готовить и не готовлю.
Юпитерная• 05 августа в 01:23
Ответ дляШтора с кисточкой
А у меня нет. Всегда были сухие.
Замачивать? Это мариновать или в чем вы замачиваете?
Тирамісу на терасі• 05 августа в 01:25
Ответ дляДивне створіння
Я додаю багато приправ
І сухий часник.сіль перець лимон 🍋
Всеодно смердить
І сухий часник.сіль перець лимон 🍋
Всеодно смердить
Де курей купуєте? Мені в Форі кури смердять. Беру в Сільпо фермерську-сама норм. Обмазую гірчицею в зернах,соєвим соусом, Приправка спеції для курки,трохи меду,сіль і свіжий часник. Сухий мені не подобається. І в рукав. Т духовки 180 °С, приблизно година-півтори
Тирамісу на терасі• 05 августа в 01:29
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Реально замоченньіе в ледяной воде с перцем-горошком и лаврухой сочнее.
Не їм після шостої• 05 августа в 01:39
Автор, может это у вас птср от готовки))? Когда сами готовите, то не вкусно и воняет)? Потому что сырое мясо сами мариновали и т.д. )? Настолько вы это дело не любите?
А когда заказали, сразу привезли готовое и поэтому вкусно
У меня вот другое, мне только то что я готовлю вкусно))
Покорительная• 05 августа в 02:32
Ответ дляДивне створіння
Коли варите супи, то соліть їх одразу як закипіло м´ясо. Я перший раз заливаю м´ясо водою, закипає і зливаю воду, промиваю м´ясо. Потім другий раз заливаю водою і коли закипить солю. Потім вже додаю овосі, крупи і якщо треба то досолюю (але це рідко). Сіль витягує смак м’яса в бульйон і виходить смачніше, ніж в кінці солити.
Чу Ча• 05 августа в 03:29
Я раніше дуже смачно готувала, поки це не стало рутиною.Останні пару років приготувати їжу для мене каторга.Син каже , що готую без любові, так і є
ШобВам_КакНам• 05 августа в 03:38
Ответ дляТирамісу на терасі
Ще можна в мінеральній воді ха очии, сіль, перець мінералка. Будуть мягкі та сочні
ШобВам_КакНам• 05 августа в 03:40
Ответ дляНе їм після шостої
О, у мене теж така фігня, мені смачне лише моє. Рідко в кого мені смачно. Я дуже сильно фільтрую шо я їм, щоб було натурально максимально. Нашу рябу не їм, то просто хімозна гидота
Ответ дляДивне створіння
Я додаю багато приправ
І сухий часник.сіль перець лимон 🍋
Всеодно смердить
І сухий часник.сіль перець лимон 🍋
Всеодно смердить
Навіщо багато? то може приправи не підходять? Курка завжди виходить в кисло -солодкому соусі. Соєвий соус+росл. олія+паприка прикопчена+мед. Змішати, зробити курці масаж і дати постояти. в закритій каструлі ніч в холодильнику.
10 хв -200 град + гриль, хв 30-40 -180 град, курку пошукайте маленьку, курча. І щоб свіже
Ответ дляДивне створіння
на відбівні беріть ’відбівна з кісточкою’. Ріжете не тоненько, а по кістоці. М´ясо трохи замаринуйте, спробуйте не викоростовувати дуже багато різних спецій.Прикопчена паприка та сіль, вони універсальні. На пательню олію+можна трохи олії вершкової дуже гарно розігрійте, присмажуйте цей стейк з обох боків по 1-2 хв і в гарачу духовку, бажано на цій же сковороді, в мене знім. ручка. Хвилин 5-7
Заздрість то погано• 05 августа в 03:58
Ответ дляДивне створіння
Курку натерти сіллю однією і запхати в рукав. 50 хв. - годину в газ.духовці і це вже їжа богів