Дивне створіння• 05 августа в 00:35
Все що я не готую воно не смачно.
Я готую вже 5 років. Сама особисто. І я так і не навчилась. В мене дуже скудне меню. І навіть те що готую воно не смачно. Я вже так змучилася від себе. На доставці жити не варіант. Ну от що робити з собою? Я не вмію також правильно скласти меню щоб було їсти хоча б на 2-3 дні. Вдома і готую наче і толком їсти немає що, і несмачно.
Меряю линейкой• 05 августа в 00:36
Как может получиться не вкусно, если готовить строго по рецепту?
Love_Love_Love_• 05 августа в 00:36
Готуйте суто по рецепту, наприклад по відео рецептам, шукайте відгуки
Мандолина Бу• 05 августа в 00:37
то Ви так вважаєте, що несмачно? чи люди кажуть?
мені також неподобається моя їже, але всі хвалять
Блондинка в Законе• 05 августа в 00:37
Ну например, как вы готовите любое мясное блюдо. Опишите от момента закупки продуктов
Дивне створіння
• 05 августа в 00:37
Ответ дляМеряю линейкой
Отак.
Дивне створіння
• 05 августа в 00:38
Ответ дляМандолина Бу
Це правда і всі це кажуть.
Сарафанное радио• 05 августа в 00:38
Ответ дляРекламама
Ну, нет таланта, бывает
Тут талант ни к чему
Рекламама• 05 августа в 00:39
Ответ дляСарафанное радио
Тут талант ни к чему
Ко всему. Кому то дано, кому то нет
Дивне створіння
• 05 августа в 00:39
Ответ дляСарафанное радио
Ну пример, что готовите и как
В мене навіть елементарні відбивні не дуже смачні або пригорять або не тонкі і мʼясо таке жорстке
Бабулька• 05 августа в 00:40
Ответ дляМеряю линейкой
Є люди в яких не смачно. В мене так свекруха готує, багато, різноманітно - і не смачно. Тобто, воно їстівне, але не смачне. Навіть Олівʼє. Я завжди дивуюсь чому так, але ось так.
Сарафанное радио• 05 августа в 00:40
Ну я раньше почти без масла готовила, тоже было невкусно. А жирное намного вкуснее
Дивне створіння
• 05 августа в 00:40
Ответ дляБабулька
Ваша свекруха хоча б готує багато і різноманітно . Можна виправити все спеціями
А в мене навіть різноманіття нема толком
Сарафанное радио• 05 августа в 00:41
Ответ дляБабулька
Может мало майонеза и колбасы положила в оливье)))
Угги в горошек• 05 августа в 00:41
Ответ дляДивне створіння
Купіть Optigrill Tefal і буде вам все смачне і мʼясо і овочі
Розумна Губка• 05 августа в 00:41
Автор, у меня примерно так же.
Мясное покупаю заготовки, нашла где без добавленной гадости.
А остальное готовлю просто - суп с фрикадельками, кашу сврить, яичницу с беконом, рыбу запечь
Блондинка в Законе• 05 августа в 00:41
Ответ дляДивне створіння
Вы отбиваете мясо? Чем?
Какой сорт мяса покупаете?
Какие специи? Панировка?
Какое масло? Температура? Какая сковорода?
Какой сорт мяса покупаете?
Какие специи? Панировка?
Меряю линейкой• 05 августа в 00:41
Ответ дляБабулька
Если все класть по рецепту, нужное количество каждого ингредиента, как Оливье может получиться невкусным? Значит кладет абы как на глаз
Блондинка в Законе• 05 августа в 00:43
Ответ дляМеряю линейкой
Элементарно. Нарушение технологий и плохие продукты. Переварены яйца, картошка и морковка. Дешевый кислый майонез. Уксусные огурцы. Уже достаточно для тошноты
Дона Ко Ко• 05 августа в 00:43
Я не великий кулінар, але щоб абсолютно все було несмачним, то такого не було. М´ясо і рибу готую переважно на грилі, відбивні з курячого філе смажу, якщо їх не пересмажити, то важко їх зробити несмачними, салати овочеві теж зіпсувати важко. От не вмію я мучне готувати, супи-борщі через раз виходять.
Дивне створіння
• 05 августа в 00:43
Ответ дляБлондинка в Законе
Вы отбиваете мясо? Чем?
Какой сорт мяса покупаете?
Какие специи? Панировка?
Какой сорт мяса покупаете?
Какие специи? Панировка?
Звичайно відбиваю. Але я навіть дуже тонко нарізати не можу. Ну відбивні то таке
Супи несмак і то варіанти невеликі супів
Тільки 2: курячий і рідко борщ бо і борщ такий собі
Крем для арбуза• 05 августа в 00:44
Ответ дляУгги в горошек
М´ясо несмачне
Дивне створіння
• 05 августа в 00:44
Ответ дляДона Ко Ко
Я навіть курку запечену цілу витягну а вона смердить і все(
Бритоножка• 05 августа в 00:44
Ответ дляРекламама
Ко всему. Кому то дано, кому то нет
Кулінарія потребує практики, як і будь-яка інша навичка, яку можуть опанувати всі на базовому рівні. Ніхто не народився з ложкою і сковорідкою в руках.
Меряю линейкой• 05 августа в 00:44
Ответ дляБлондинка в Законе
Так в рецепте пишется что и сколько варить, и какой майонез. Это уже не по рецепту, а из разряда «дешевая рыбка - поганая юшка».
Блондинка в Законе• 05 августа в 00:44
Ответ дляДивне створіння
Подождите. Ответьте точно на каждый вопрос. Можно с фото даже впшего инструсента
Кстати, кто учил вас готовить? Может вы не знаете элементарных основ.
Дивне створіння
• 05 августа в 00:44
Ответ дляБритоножка
Так! Але я вже 5 років на кухні а практика нікуди толком не привела мене.