НеГолосую• 05 августа 2024
Как бы вы делили оплату за проезд между собой?
Дано.
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
На сколько человек вы бы делили оплату за бензин?
1 взрослый и двое детей 15 и 12 лет
1 взрослый и двое детей. 9 и 6 лет
1 взрослый без детей.
Мальовнича даль• 05 августа 2024
До 12 років рахуються діти і зазвичай ціна нижча, ніж дорослому.
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Ошеламиссимо• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
А дети в самолёте тоже бесплатно летают? Потому что не работают?
А якщо я звільнюсь ,то теж зможу літати безкоштовно?
Вподобайден• 05 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Діти не працюють, отже бензин оплатити не можуть. Ділила б на дорослих.
Тоді хай діти вдома сидять. Невже чужа тьотя чи дядя має чужих дітей оплачувати?
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Тому я б рахувала:
- дорослий, 12, 15 = 3 людини
- дорослий, 9, 6 = 2 людини
- дорослий = 1 людина
Та конечно
В каких автобусах это действует? Ни одна междугородняя маршрутка не будет делать такие скидки. А шестилетка у мамы на ручках?
Білий Лосик• 05 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Ясно. Ми ділили на трьох. Почувала себе лохом. Але нічого не сказала. Не хотіла бути жлобом
Мы тоже всегда так делили и делим, но нам всем норм. Если что, то у меня один ребенок)
from Ukraine• 05 августа 2024
Я б взяла з дорослих по 20%, за дітей по 10%, мабуть.
Хоча з іншого боку, якби всі їхали своїми машинами з п.А в п.Б, то за бензин заплатили б однаково...
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Та конечно
В міському транспорті до 6 років взагалі безкоштовно. Потім знижка 75%. Але ніхто не буде рахувати 75%. Простіше рахувати 50%*2
Проработник• 05 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Шикарная логика, тогда якщо не працюють хай сидять дома, бо грошей же не заробляють, ну так?
Булькаю• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
А где это скидка 75% для детей?)
Карма хамелеона• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
О, починається. Щось буває безкоштовно? Це місто компенсує перевізникам проїзди за льготою. А тут теж місто компенсує?
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Конечно проще. Только тут разговор о стоимости бензина. А не установленного проезда. Износ, нагрузка на ходовую часть машины, вес, тоже нужно учитывать. Ну реально справедливо, если платят по количеству ехавших людей, а не дети/ взрослые
Идууу--уууу блин• 05 августа 2024
Ответ дляСама собі лікар
блин, почему этот аргумент не работает ни в самолетах, ни в поездах... прям облом
Мабуть тому що замість дитини там може сісти дорослий, який оплатить свій проїзд. Якщо люди їдуть на відпочинок однією машиною, але різними сім´ями, то логічно брати оплату за проїзд порівну між сім´ями.
Идууу--уууу блин• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Відповіла трохи вище.
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Ці діти вдвічі легше дорослих. А можливо не тільки вдвічі. При перевезені автівкою рахується саме вага пасажира. Від ваги залежить кількість витраченого палива. Ну ніяк не від зайнятого місця.
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не согласна. Одна семья 5 человек, вторая 2. Почему они должны платить поровну?
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Вага 6 річної дитини дуже сильно відрізняється від ваги дорослого. А саме по вазі і рахують кількість витраченого палива
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
А вы уверенны, что стоимость проезда высчитывается на вес? У меня младший сын в 2 раза тяжелее своей 40 летней тёти) тетя бесплатно или по скидке поедет?)
Ответ дляЯ только за!
Офигеть аргумент. Но уверена вам еду бесплатно в магазине для них не дают.
До чого тут їжа? Їдять всі однаково, тож має ділитися на людину. Якщо автор міг замість якоїсь дитини взяти дорослу людину, яка б оплатила свій приїзд, то в цьому випадку платиться за місце.
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Так мы же не знаем какой вес детей?
Карма хамелеона• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ну тоді порахувати загальну вагу людей і їхніх валіз і порахувати пропорційно на кожну сімʼю, що вийде))). Бо може той один пів багажника забʼє.
Ноунэйм• 05 августа 2024
Ооо, знакомая ситуация
Собираются на отдых на турбазу пары с детьми и одна пара без
Делят деньги на продукты по взрослым, не учитывая детей. А дети подростки, которые едят больше взрослых
Ездила раз, больше не хочу)
НеГолосую
• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
А чому ж тоді в літаку ціна квитка не залежить від ваги людини? Моя вага 45 кг. Тоді чому я маю сплачувати таку ж саму вартість як і людина яка важить під 100 кг?
ДелиВерка• 05 августа 2024
Со своих друзей или родственником даже мысль бы не пришла в голову брать деньги. Так же как и у них. Если это просто попутчиков взяли, то цена не всех, конечно. Я так пару раз такси брала с незнакомыми людьми, то хоть и пара с ребенком, то они платили как за 3х
задумчивая мордочка• 05 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Йдемо далі - діти не працюють, оплатити їжу не можуть. Ділити на дорослих?
Цукрові вишні• 05 августа 2024
Ответ дляНеГолосую
Во во! У меня младший тяжелее вас!)
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
А ви думаєте паливо в авто рахується на вік?
І ми беремо середньостатистичних людей.
Якщо є виключення, це треба враховувати.
І ми беремо середньостатистичних людей.
Шотуткоїться?• 05 августа 2024
Мы в подобной ситуации делили на троих, дети в довесок. Причем я была без детей. Но у нас все друзья и всем было норм.
Вподобайден• 05 августа 2024
Ответ дляТримаю свічку
С друзей никогда не брали деньги. С чужими не ездили.
З нас також ніколи не брали, як у нас авто не було, але ми завжди вечерю чи в кафе чи у себе організовували за свій рахунок. Не буває дружби коли один постійно , а іншій дає, це паразитизм. Як ми зараз друзів підвозимо, на відпочинок на нашому авто їдемо, то нам хоча б чи каву з круасаном чи обід сплачують, це нормально. Або сьогодні ти підвіз, завтра тебе. Не буває дружби коли один лише тягне і дає, а інший їм користуєтся. Всім має бути добре, приємно та комфортно