Щедрик• 06 августа 2024
Де можна замовить чемодан?
На розмір М в районі 2 тис, дякую
Брюнетка в Мармеладе• 06 августа 2024
Купа є онлайн магазинів в Україні - погугліть ’купити дорожній чемодан в розмірі М’, можете вказати, з якого матеріалу і обирайте на здоровʼя. Ще в Епіцентрах були, на Розетці...
Щедрик
• 06 августа 2024
Ответ дляФенте Фря
Погугліть не пробували?
Та їх купа просто, дивлюся, ціни дуже різняться я в них не розуміюся на що дивитися яка фірма щоб не одноразовий тряпчаний чи інший ще треба не один а два , то питаю може хто брав ось недавно може на знижках бачили
Щедрик
• 06 августа 2024
Ответ дляЛеді Душка
Мені подобаються Пуччіні. Замовляла в Польші.
Вже дивлюся, дякую
Аннуитет• 06 августа 2024
Ответ дляЛеді Душка
В них часто знижки.
Ще у Вітчен знижки і додатково -15% при оплаті онлайн
В них часто знижки.
Винник• 06 августа 2024
У мене валіза Wings з тканини, на поїздку 12 днів до Туреччини на 1 дор + 1 дитина вона була навіть завелика, дуже містка із зручними киженями
Фенте Фря• 07 августа 2024
Я собі купила на олх Three Birds розмір М дуже сподобався ,в нашому місті вони дорожчі