дамаАмстердама• 06 августа 2024
Чи підійде така приправа до рибного супу?
Хочу приготувати суп з форелі.
Чи підійде ця приправа до нього? Чи лише для запікання вона підходить? Вона не надто гостра ?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2024
Для форели не нужны приправы, соль и может перец горошек. Она сама по себе вкусная.
Lilian-nochka• 06 августа 2024
Сыпните ее чуть на руку и попробуйте.мне она не нравится,но вкусы разные.я добавляю лишь соль,молотую паприку,а в тарелку бросаю тонкие срезы лимона без шкурки
Перемелица• 06 августа 2024
Мне нравится приправы к рыбе Ексклюзив. В том числе и в суп. Они дороже, но классные
Экспертиза• 06 августа 2024
Не портіть суп отіми смердючками з магазину, воно капець яке все противне. Трохи лимонного перцю, або чорний хоч, сіль, і потім в тарілку по бажанню укроп і долька лимону.
Фиона Шрековна• 06 августа 2024
Я люблю добавлять много разных приправ, но предварительно всё пробую. Если сама по себе вкусная, то суп не испортит. Для рыбы вряд ли может быть острая приправа.
СкиниУскачи!• 06 августа 2024
Ой..і куркума, і коріандр, часник, паприка, томати, перці, мускатний горіх, імбир, кмин і ще щось - прямо все лучшеє сразу. Вона вам увесь смак риби заб´є. Як на мене перець, сіль, ну лаврентій ще може й скибочка лимону - усе, що потрібно червоній рибі у супі.
Гопница-Советчица• 06 августа 2024
Якщо йдеться про фінський суп з вершками, то окрім солі, перцю і лаврового листа я би не радила нічого класти. Можливо ще кроп.
А якщо про прозору уху, то можете класти будь-який мікс спецій ’для риби’. Форель доволі нейтральна риба на смак.
дамаАмстердама
• 06 августа 2024
Усім дякую за поради!
Підкажіть, будь ласка, лаврентія та перець кидати в кінці приготування чи одразу ?)
І сіль коли найкраще кидати ?