Сусідка знизу• Изменено 07 августа 2024
Горло, була в лікаря зайдіть
Понеділок вечір - 38,8 горло , болів живіт, пекли очі . Дала мефенамінку.
Вівторок 10.00 - 38,5, горло болить, мигдалики позбільшувались ( але в нього так завжди) . Дала мефенамінку.
18.00 - 37.5-37,8 горло червонюще , з прищиками, легким нальотом. Стрептотест негативний, ковід тест негативний.
Вночі температура сама впала і поки тримається 36,6
Була вранці в лікарки - вона сказала по вигляду віруска. Пити, пшикати горло, смоктати що є.
Так як їдемо завтра в дорогу взяти з собою на всяк випадок антибіотик. Якщо б сьогодні чи завтра ще піднялась температура , тоді починати давати. Але казала якщо б піднялась висока, бо до 37-37,3 каже сьогодні ще можлива така на вечір температура. Спостерігати.
Зараз ж позитивна динаміка, але біль в горлі присутній. Пшикаю люгс + смокче стрепсілс інтенсив, полоще содою. Що ще можна додати від болю в горлі.
Що ви робите в таких ситуаціях, щоб знати точно що поможе, бо хотілось би поїхати здоровими і так вернутись
ЛюбимаЯНЬ• 07 августа 2024
Люгс это йод - он обжигает горло, сода сушит, только стрепсилс и то....У вас ничего для лечения горла нет. Вы к врачу вообще ходили, что она выписала из действительно действующего препарата?
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Казала продовжувати те що даю. Я назвала що даю сказала ок .
ЛюбимаЯНЬ• 07 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Советую поменять врача.
ЛюбимаЯНЬ• 07 августа 2024
Ответ дляSo_so
Поддерживаю. Я уже давно не слышала, что назначали люгс, это ужасно.
Я так поняла это автор сама себе прописала и сказала врачу что им пользуется а та поддержала((
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляSo_so
Порадьте щось дієве , що допомагає при болі в горлі, щоб швидко і якісно.
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляSo_so
Задумаюсь звичайно над зміною лікаря.
Комиссия50%• 07 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Майже 12 років
Ингалипт Н хороший, а какой антибиотик вам назначили?
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так я давала сама те що маю вдома, лікар спитала що давала до сьогодні я й сказала, вона не змінила нічого, сказала продовжувати
Та_все_ок_будет• 07 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Майже 12 років
Бедный ребенок как он терпит эту боль( На воспаленное горло пшикать йод это издевательство. Вы себе хоть раз пшикали на воспаленное горло?
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляSo_so
Я так, никакой соды, ничего ранящего, обжигающего.
Давно есть Декатилен, он очень эффективный, щадящий к слизистой.
Дякую. Куплю спробувати декатилен. Ніколи не купляла його, хоча знаю знайомі також хвалять
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляКомиссия50%
Амоксиклав. Але то так на всяк випадок, би був з собою. Надіюсь без нього обійдеться.
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так , мені люгс помагає швидко і надовго. Але й горло мене болить раз в 3 роки
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляSo_so
Декатилен в таблетках можно рассасывать
Дякую
Комиссия50%• 07 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Норм назначение, лучше аб, чем жаропонижающее
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляКомиссия50%
Не зрозуміла, це добре чи погано?
Меня не звали• 07 августа 2024
Я в таких випадках не роблю нічого , максимум якісь льодяники. Як можна настільки заліковувати дитину?
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Я також не роблю, і до лікаря не йшла б зазвичай, бо через півтори доби температури вже нема, але завтра в дорогу. Повинна була і тести зробити і до лікаря сходити, бо всяке буває.
Дрібка щастя• 07 августа 2024
В дитини підтверджена вірусна інфекція. Яку чарівну таблетку ви шукаєте? Імунітет впорається з вірусом і все мине.
Давайте багато пити. Для полегшення болю можна льодяник, при чому байдуже, це буде супер-екстра-стронг-стрепсілс чи звичайна м´ятна цукерка.
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Дякую.
Куплю орехи• 07 августа 2024
Автор, смотрите по симптоматике. Сейчас вирус ходит сложный. У меня дочь вторую неделю болеет и никак не вычухаемся. В первый раз такое, началось с горла, температура, насморк, кашель, стоматит вылез и дальше коньюктивит бактериальный. Думала сама справлюсь, но нет. Итог, пьём антибиотик. Улучшения немного есть.
Стервочка• 07 августа 2024
Автор, тест на корону Вы делали днём сами. Скорее-всего он не информативен.
Купите декатилен для горла.
Сусідка знизу
• 07 августа 2024
Ответ дляСтервочка
Купите декатилен для горла.
Вчора ж писали, що тест на корону з носа, тому можна і вдень, бо ніс дитині нічим не мила і не капала.
Стервочка• 07 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Вы когда-нибулюдь делали тест на корону в Диле, Синево, других лабораториях? Вы также в состоянии засунуть глубоко в нос щёточку? Так, чтоб аж до слез. Очень сомневаюсь.
Да и не столь важно это вирус короны или другой. Вы все равно поедете. Только Вам надо знать,что Вы будете делать если ребёнок в дороге начнёт кашлять, чихать или поднимется т-ра, появится заложенность носа. Быть готовым ко всему. Брать надо не только аб, но и кучу других лекарств.