Мрію про пончик• 07 августа 2024
А що для вас є зрадою, окрім очевидного - сексу?
Губка Боб• 07 августа 2024
Коли віддається перевага інтересам іншої людини.
Коли людина зазіхає на мою економічну безпеку. Все це також зрада
Єдина Країна• 07 августа 2024
Коли свекруха обізвала мене шльондрою підзаборною , а чоловік зробив вигляд що нічого не сталось
Kapitoshka7• 07 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Kapitoshka7• 07 августа 2024
Зрада - це коли ти боготвориш людину, робиш її святою, бережеш як яйце мальоване, а ця людина в один день бере і ногою під дих тобі, переходить на сторону ворога і допомагає йому. От це справжня зрада, коли проти тебе ідуть ті, кому ти довіряв, допомагав, кого охороняв... З часом ти до цього відносишся по філософськи і думаєш ’не сотвори себе кумира’, таке життя, народ алчний і меркантильний. Але одне коли це у молодому віці, а інше, коли це вже у віці і людина повинна адекватно оцінювати все, що навколо неї і включити інстинкт самозбереження і полюбити себе, а не стати собі ворогом... але ні, є такі камікадзе, які самі для себе вороги, ще й тобі по бошці надають від своєї недалекості.
Бесконечность-не предел• 07 августа 2024
Ответ длямиссДавеча
Дивне якесь запитання ,секс це і є зрада
Нормальный вопрос. Потому что кроме физической измены (поцелуй, секс) есть и моральная (романтическая или даже эротическая переписка)
Контрольница• 07 августа 2024
Ответ дляKapitoshka7
рашист или ждун?
Мамина квіточка• 07 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Тобто зрадити чоловік може і зі своєю мамою?)
Kapitoshka7• 07 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
рашист или ждун?
Який ждун???? Є спілкування людей, дружба. У вас взагалі уже дах знесло із ждунами? От коли ваш кращий друг вам по бошці надає, тоді будете ждуном...
Губка Боб• 07 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Так, може. Якщо перевагою стануть її інтереси: прийме сторону мами,коли вона ображає дружину, віддасть мамі спільні з дружиною гроші, поїде до мами їсти борщ замість того, щоб відвідати дружину у лікарні і про і по. Все це зрада
Kapitoshka7• 07 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Звичайно. Живе з жінкою, потім жінка надоїла і він побіжить мамці жалітися як його жінка ображає і жити не дає і мамка всю сімейку і весь ресурс включить щоб те нещасне захистити. це гірше ніж якби когось трахнув мовчки. Хоча і те, і те погано, але у випадку з мамкою жінці можуть зіпсувати життя і назад дороги не буде ніколи.
Замріяна• 08 августа 2024
Зрада - це вчинки, дії/бездіяльність або висловлювання людини, після яких ти не можеш цій людині довіряти.