Приму в дар• 07 августа 2024
Що за наркотики?
Зрачки розширені
З´являється пихатість, впевненість
Багато говорить
Може відразу заснути і спати до 11 дня, хоча зазвичай найпізніше о 8 встає
Корости в носі з´явились
Що ще дивного побачила?
Добре стоїть, був декілька разів секс, коли мене не було, то 2 години дивився порно.
Хто стикався, що це за наркотики? Бо мені доказує, що не вживає, що під час кайфу типу не стоїть, а в нього ж стоїть каже...
З´являється пихатість, впевненість
Багато говорить
Корости в носі з´явились
Що ще дивного побачила?
Стигла полуниця• 07 августа 2024
Ага, как только выясните, что за наркоту он употребляет, так сразу станет спокойнее с ним жить?
Стигла полуниця• 07 августа 2024
Один хрен, на чем он там сидит или под чем. Бегите, просто бегите. И чем скорее, тем лучше для вас.
Дуже дуже вумна• 07 августа 2024
Ответ дляСтигла полуниця
200 % бо это только начало ада!
Гл. Амурная• 07 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
Амфетамин
зачем вы это пишите? или слово новое услышали и решили ввернуть?
Приму в дар
• 07 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Знакомый употреблял. Рубает жутко а потом глюки нереальные.
Я не лишусь з цією людиною. Питаю, тому що хочу знати як це може виглядати, щоб не наступити на ці ж граблі. Тому що разом ми 2 роки, перед ним був хлопець на наркотиках, через місяць ми розійшлись через це і теперішній бойфренд теж знав про це і всеодно почав зі мною стосунки, по суті витратив моїх 2 роки, а мені на секундочку 36 років, я не маю наміру витрачати свій час на людей, з якими мені не по дорозі. А людину, яка щось вживає не так легко зловити...
Я перепрошую, я це не Вам написала, а дівчатам вище
Манкоголік• 07 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Вы лучше не пишите а действуйте. Иначе и вас засосёт
ОхиИВздохи• 07 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Може, Ви через свою травму у кожному наркомана бачите? Вам видніше, звичайно, але як це Вам «пощастило» вдруге вляпатися?
Приму в дар
• 07 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Боже, через яку травму?
Перший признався, а в теперішнього на планшеті в гугл диску знайшла відео, де чути як вони нюхали на фесті багато років тому. Заперечував до останнього, ще й дуже був ображений, що оцінюю його і називаю наркоманом, поки не знайшла відео і в лоб не показала його.
Притягую значить таких чоловіків 🤷🏼♀️
Я_и_моя_собака• 07 августа 2024
Много говорит , большого о себе мнения (считает себя богом) начинает транжирить деньгами - начальная стадия солей или спайса. Дальше - коричневый цвет лица, худоба, специфический запах тела, поиск прослушек. Дальше - его хотят убить, выброс мебели и т.д, галлюцинации змеи и т.д Дальше - пойдёт ’защищаться от убийцы’, т.е. первым ударит.
Приму в дар
• 07 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
До речі запах від тіла став виражений, кислий мабуть я би назвала... Під солями вони щодня вживають? На скільки довго?
І до речі не бачу відходняка.. лише один довго спав до 11 год. А так нормально почувається, але він і бугай здоровий
Любовь Калистратовна• 07 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Боже, через яку травму?
Притягую значить таких чоловіків 🤷🏼♀️
У вас був хлопець не наркоман? Де ви таких знаходите?
Я_и_моя_собака• 07 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Мой родственник под наркотой ел конфеты в больших количествах.
Запах передать невозможно - это не пот, ни как от бомжей, ну очень специфический, приторный.
Под солью кардинально меняется поведение- из тихого человека становится смелым. но это временно, потом шуганым.
По вашему описанию мне не очень похоже на соль, может марихуана. Но если поведение кардинально поменялось, то возможно. Мы первое время вообще не понимали, что это наркотики и даже когда дурь стал нести. Когда стал искть прослушку, похудел - все стало ясно.
Швабристка• 07 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Боже, через яку травму?
Притягую значить таких чоловіків 🤷🏼♀️
Ви підсвідомо вибираєте нариків. Розбирайтесь в собі чого вас так лякають нормальні чоловіки. Нуі від цього тікайте.
Дама_из_рекламы• 07 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Колись бачила відео як ловили і рятували мужика, який під солями розрізав свій стручок, шукав там чіп. Його в швидку посадили, кладуть на носилки і питають чи все нормально
, а він такий ’всьо нормально, я нормально себя чуствую рєбята’ а в нього в паху тупо місиво з кровіщі і шматків шкіри. Ще під солями зубами стіни гризуть, стрибають з балкона і всяке різне творять
Яжемать Мне можно• 08 августа 2024
Я живу около рынка и помимо кучи бомжей и алкашей тут постоянно трутся куча наркошей. Так вот я почти уверена, что он на солях. Я слышу иногда их разговоры ночью пож домом...это жесть...
Бегите, просто бегите. Мне вообще становится страшно жить в этом обществе...Адекватных все меньше, город заполонили нарики и психи...толи еще будет ((((