Молода і нерозважлива• 08 августа 2024

Урок праці в школах, розкажіть що там роблять діти?

У вашому місті, і якщо ви за кордоном, то у вашій країні? Обговорювали сьогодні з подругою, що у нас дівчатка вчилися готувати їсти в їдальні, вишивати, в´язати.. А вона за кордоном зараз, діти працюють на станках, з металом і деревом, при тому і хлопці і дівчата.. цікаво як у інших?
Крию матом страшно• 08 августа 2024
Я дитина срср, ми готували, шили, а також працювали з металом. У доньки було завдання зв´язати восьминога і вишити рушник (все робила я)

автор Молода і нерозважлива • 08 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В моєму дитинстві ми шили теж, не вишивали. І за мене мама шила на швейній машинці, бо я не вміла. А що хлопці зараз роблять?
Тра Ля Ля• 08 августа 2024
Без кінця щось пиляють з фанери... але цього року ще окопні свічки готували до заливки
Пилосмок працює• 08 августа 2024
В Украине, мальчик. Учителей не хватает. С моим уже задолбали с трудами.... Шьем, вяжем, вышиваем. Естественно, я помогаю...у подруги другая школа. Девочки лобзиком пилят. Трудовик у них.
Ответ дляПилосмок працює
І хлопці вишивають воно їм 300 років не треба, але
Поліпривіт всім• 08 августа 2024
У нас нет такого урока. Есть арт урок ( там рисуют, лепят, клеят, конструируют и тд), но не шьют, не готовят еду, не делают табуретки. Канада
мистерЛяпсус• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Скільки вам років?
Я 85 р.н.
Ми робили викройки, шили, строчили на машинках (спідниця, фартук....), вишивали рушник, в´язали крючком і спицями (носки), шили м´яку іграшку, готували квашену капусту, піццу, цукати, пиріг, рагу...

Київ.

мистерЛяпсус• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Знайома в Кореї живе.
Там в дитсадку і в школі хлопчики вчаться ’дитячим справам’ - вишивають тощо.
Советничаю тут• 08 августа 2024
Англія. Готують (піцца, салати різні, спагеті з соусами, лазанья, випічка)
Малюють, вирізають, клеять, ліплять з глини, працюють на 3Д принтерах, шиють, працюють з деревом, роблять світильники на батарейках, годинники на стіну.
Ответ длямистерЛяпсус
Скільки вам років?
Я 85 р.н.

Київ.
О боги, я 84го, ми цього всього не робили. Мабуть у вас був класнючий вчитель!
мистерЛяпсус• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я думаю, що це була така програма саме в цій школі.
Плюс великий клас зі швейними машинками, плитами для готування їжі.
Пилосмок працює• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Это просто стресс для мамы) бегаю ищу где ниточки, бусинки, веревочки для макраме купить... Ну это лучше досок и гвоздей, но все же... Зачем это мальчикам. Ну где-то что-то пришить - да, в жизни может пригодится. Но вышивка.... Вязание?...
Крию матом страшно• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А типу дівчатам то потрібно
Крию матом страшно• 08 августа 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
У нас це образотворче мистецтво називається, урок праці то окремо
Все будет, но потом• 08 августа 2024
Именно труда уже нет. По НУШ Технологии (с 2018). В начальной школе были всякие поделки. В 5-6 собственно технологии, то есть какие они есть и как их применять. На каждую поделку надо писать проект и защищать его по презентации. В 6 классе делали открытки, куклу-мотанку, панно и что-то ещё, не помню уже.
Меломанка Маланка• 08 августа 2024
Я до сих пор пеку запеканку,как нас научили на трудах. У дочки труды это были просто супер уроки и готовили, пиццы всякие, сендвичи, салаты, и рисовали, и шили, клеили картины из лоскутков и бусин, ёлочные игрушки делали, открытки, коробочки подарочные, такую красоту делали!
Дама_с_караваем• 08 августа 2024
В ЮК. В старшій школі є окремий предмет дизайн і технології, там всі разом і хлопці, і дівчата щось з дерева вирізають, шиють і тп. І є хоум економік-там разом готують. Але не просто готують, їх вчать, як планувати бюджет, як правильно харчуватися, які є торгівельні мережі і бренди. І вчать купувати місцеві бренди. Величезний акцент на цьому. Щоб підтримати місцеві бізнеси.
Вчать наслідки поганого харчування, хвороби, як составляти меню для різного віку і потреб. Супер цікаво і корисно. Все, що знадобиться в житті, в самостійному в тому числі.
Ответ дляДама_с_караваем
Вау як круто))
Дама_с_караваем• 08 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вау як круто))
Так, реально корисно, навіть мені цікаво було слухати. Але ж посуд миють як у відосах з тік току- просто в мильній воді з фейрі і витирають рушником, не змиваючі мильну брудну воду. І багато хто так і вдома віками робить)

Пацан к успеху шел• 08 августа 2024
у меня уроки труда были очень насыщенные) я 89го года рождения. Вязали шарф и шапку, крючком вязали салфетку на стол, вышивали гладью и крестиком, делали выкройки и шили юбку на запах и фартук, готовили на плитах, нас учили замешивать тесто разное, лепить вареники. Реально очень много полезных навыков дал этот урок труда.
Сейчас на сколько я знаю, то у дочки этого урока нет в прогоамме...печально...всему учу я...
Скорая помощь• 08 августа 2024
У нас сейчас разные поделки. Причем если ребенок сделает там огрехи она ставит плохую оценку. Приходится мне делать чтобы аккуратно было и то обводит кружочком следы клея и т.д.

Поначалу малая делала потом вместе делаем. Иначе зачем нам средний балл