Вкуси мене• 08 августа 2024

Не думала, що Христина Соловій носить сукні Мохіто

побачила в неі в сторіс, а я саме таку сукню міряла в магазині за 399 гривень)
Як вам, дівчата? На серпень підійде?
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Сукню за 400 грн я б купила, якщо хоч трохи подобається. Вдома можна ходити, якщо для вулиці не підійде. А Мохіто це якийсь магазин чи бренд? Там немає халатів дешевих?
Магазин типу як резервд польський , недорогий
Нє, там одягу для дому немає
Чесно брешу• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Та ні. Я його побачила в магазині, приміряла і подумала що сильно якось нарядно
А зі сторони на неі прям закохалась, напевно поїду за ним сьогодні ))
Якщо подобається сукня, потрібну купувати, і ні на кого не озиратись.
Коли ще носити воланчики та квіточки, як не влітку!
КонФФетОшка• 08 августа 2024
Ответ дляPecheNushka00
После того, как сия барышня обосрала мой родной город в прямом эфире на своем концерте назвав его в микрофон громким матом, от одного вида данной персоны хочется блевануть
Учитывая, что там и дети на концерте были, такое чмо невоспитанное
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Там не только ткань, но и покрой, все не то, действительно как с села
Ви знаєте, я підписана на львівський магазин недешевий в тік-тоці і там власниця рекламує такого плану сукні по 4-5 тисяч, саме такого фасону
Тому мене ця модель за 400 гривень зацікавила
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляPecheNushka00
Це про ,яке місто мова їде?
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
щось забагато подібних статей на різних форумах, здається, що якісь люди хочуть просто очорнити львівських.... так мені здалося... То Фаріон обмусолювали, то Соловій.... Хоча по великому рахунку ці люди нічого поганого не зробили. Вони просто популяризують українську мову. Комусь це муляє мабуть...
Не зрозуміла, кого я очорняю?
Там все розмивчато• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Це про ,яке місто мова їде?
гугл говорит, что Черноморск
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А Хрисе в инсте еще не напихали полную корзинку ху*в, за то что она, выпрыгивающая из трусов патриотка, покупает платье бренда, не вышедшего из России?
Хіба мохіто там колись були?
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Вас ця сукня зацікавила тільки тому що її вдягла відома людина,і вона вам доспутна по ціні)
Якісь в мохіто жахлива просто,я там давно нічого не купую
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
Дякую! Сьогодні поїду і куплю!
Хачапууури• 08 августа 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А що повинна носити Христина Соловій? Діор? Королева Летисія носить Зару, наприклад.
Куда ж ей до Христи?🤭
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Це не манго, мохіто
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не росії ,а білорусії
КонФФетОшка• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Це про ,яке місто мова їде?
Черноморск сейчас, я была на концертах многих исполнителей, но такое дно первый раз слышу, это же не рок концерт где- то в барчике был где маты можно .
Человек некультурный полностью
Автопортрет нурофена• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Хіба мохіто там колись були?
здрасти, приехали
У LPP (Reserved, House, Cropp, Mohito и Sinsay) Россия - самый крупный рынок.
Пекельнi Борошна• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Нє, там одягу для дому немає
Дякую!
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Це не манго, мохіто
Ну мохіто
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Человек некультурный полностью
А за що вона наїхала на чорноморськ?
КонФФетОшка• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
А за що вона наїхала на чорноморськ?
За бывшее название города Ильичевск , прям со сцены матами, во всех телеграмм каналах было.
Ей даже штраф влепили
Автопортрет нурофена• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
А за що вона наїхала на чорноморськ?
за недостаток украинскости
кто не ненавидел русских с детства, как Крыся, тот недостаточно хорош
Барабасиха• 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
А соловий это что икона стиля? . По теме платье обычное
Чем же она вам так насолила?
Едимнаморе• 08 августа 2024
Раніше подобалось як вона співає, але після історії з Жаданом відвернуло від цієї шалави
КонФФетОшка• 08 августа 2024
Надо ей брать человека, кто будет ее учить с публикой ограниченную общаться.
А не гоп стоп мы подошли из- за угла….
из желе я• 08 августа 2024
Не ну если вы тоже косите под нимфетку Лолиту, то конечно пойдет всё как у неё
Най хоч раз• 08 августа 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тема о бюджетном гардеробе Соловій
За что заплатили спонсоры,то и постит
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Що за історія?
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
за недостаток украинскости
І вона права таки
Усатая полосатая• 08 августа 2024
Удалено администрацией...
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так кремлівським ботам ,які захищають російську мову в нашій державі
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Не зрозуміла, кого я очорняю?
Не ви,а коментатори