Вкуси мене• 08 августа 2024

Не думала, що Христина Соловій носить сукні Мохіто

побачила в неі в сторіс, а я саме таку сукню міряла в магазині за 399 гривень)
Як вам, дівчата? На серпень підійде?
Chaterbox• 08 августа 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Повседневное платье, на базар сходить. Ну какое оно нарядное.
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
А ви басту мабуть слухаєте,так?
Усатая полосатая• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
А ви басту мабуть слухаєте,так?
Какую Басту?
Я не выношу данную персону, потому что она обматерила город моих родителей. Черноморск. Но вам судя по всему нравятся такие особи, раз вы так начали на меня нападать, и зачем-то рашку приплели
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Какую Басту?
Цікаво, ви російську музику не слухаєте зовсім?
Най хоч раз• 08 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
якось бачила іру чемпіон з чоловіком олександром никоряком в скай молі, вони в якомусь дешевому магазині обирали йому шльопанці і купальні шорти. Вона при цьому була в Ермес. Після того у мене закралися сумніви щодо оригінальності того ермес...
Это как раз нормально,сэкономить на муже)
Усатая полосатая• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Нет, зачем спонсировать уродов?
Вы на приколе?
Пухнасті штани• 08 августа 2024
Ответ дляТріль!
Ещё и карлик с большой головой.
Почему она карлик? Обычный рост.
Запасная спина• 08 августа 2024
Ответ дляДевальвация
А хто ця Христина Соловій, я вже е вперше читаю тут про неї
Удалено администрацией...
Кишмишная Мая• 08 августа 2024
То може вона ще й труси носить,то що?
Natal_ka91• 08 августа 2024
Якщо подивитися репортажі про реальних, світових зірок, вони дуже часто міксують мас-маркет і люкс. Тим більше, на доволі худій фігурі навіть мішок буде норм виглядати))
Едимнаморе• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Що за історія?
Тягалась з одруженим
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тягалась з одруженим
І що ?
Тобто вина вона,а не чоловік ,який був не вірний своїй дружині?)
Ви це серйозно?)))
3@йk@• 08 августа 2024
Що сукня г..., що та соловій
Усатая полосатая• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
І що ?
Ви це серйозно?)))
А то есть в изменах виноват один мужик? А женщина не при делах?
Она в интервью сказала что если ваши мужья спят со мной, то это ваши проблемы. Если бы ваш муж с ней пошел спать, это были бы ваши проблемы
Сусідка знизу• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Ви знаєте, я підписана на львівський магазин недешевий в тік-тоці і там власниця рекламує такого плану сукні по 4-5 тисяч, саме такого фасону
Тому мене ця модель за 400 гривень зацікавила
Зайдите на шафу там такого добра по 300 грн навалом , 4.5 т это эксклюзив, а не халат с цветами и рюшами
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ні ,це чоловік такий ,він із козою зрадить , якщо жінок інших поруч не буде
Едимнаморе• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
І що ?
Ви це серйозно?)))
Сучка не схоче кобель не скоче, знаєте народну мудрість? Так, винна вона, лягла під жонатого а не послала його нахер
Пожмаковна• 08 августа 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ок,вона пошле,а він ще когось знайде ,що далі?)
Едимнаморе• 08 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
В цій темі мова за соловій. Для мене вона пропала як співачка і як людина.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 августа 2024
что с лицом у певицы. жуть
Пожмаковна• 09 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что с лицом у певицы. жуть
А що власне не так?)
Мстящий за Зайца• 09 августа 2024
а це хто?!вона що мільйонер?!й треба на неї рівнятися?!скажу быльше ,автор я не мыльйонер, але не куплю мохіто