Кумася• 08 августа 2024

Подруга переболела ковидом, а через месяц

Ей поставили диагноз - диабет 1 типа.
Это значит, что это осложнения ковида?
Или просто совпадение?
Карапулька• 08 августа 2024
Совпадение.
Тепличная• 08 августа 2024
Зараз на картах розкину
Всім шампаньського• 08 августа 2024
Ответ дляКарапулька
Совпадение.
Кісільов би так не подумав
Люблю пиво• 08 августа 2024
Все можливо. А як лікували її?
автор Кумася • 08 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Все можливо. А як лікували її?
Подробностей не знаю, но лечила ковид в больнице.
хутряна володарка• 08 августа 2024
Совпадение
хутряна володарка• 08 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Все можливо. А як лікували її?
Та не возможно это никак
автор Кумася • 08 августа 2024
Да и месяц - как-то долго для осложнения ковида, как я понимаю.
Така бойова Я• 08 августа 2024
А сколько ей лет, что диабет 1 типа ?
автор Кумася • 08 августа 2024
Ответ дляТака бойова Я
А сколько ей лет, что диабет 1 типа ?
Кавуся• 08 августа 2024
Це ніяк не пов´язано
Відірву та викину• 08 августа 2024
Ускладнення, раніше теж діабет в людей від грипу розвивався. Але це швидше не так щоб ускладнення, а в людей є схильність до певних хворіб, а ковід/грип можуть стати поштовхом і запустити цей процес.
В мене в дитинстві від грипу розвинувся міокардит і його успішно пролікували і довгий час все було добре. А зараз випадково виявили збільшення серця, яке теж міг грип (впринципі і ковід) спричинити.
Тобто не тільки в ковіді річ, грип колись теж багато ускладнень спричиняв.
Але після ковіду чую, що в багатьох цукор і гормони щитовидки стають не в нормі, правда потім внормалізовуються.
Загалом діабет 1го типу в дитинстві проявляється, в дорослому віці дуже рідко і як аутоімунне захворювання. Точно діабет 1го, а не 2го типу?
автор Кумася • 08 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Точно 1.
Она на инсулине - при ее типе только инсулин колоть.
Така бойова Я• 08 августа 2024
риск развития диабета в течение ближайшего месяца после заражения увеличивается более чем в 2,5 раза.
По статистике у каждого 7 пациента после ковида в течении месяца впервые диагностирован сд.
Така бойова Я• 08 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та не возможно это никак
Вы инфекционист? Эпидемиолог?
Така бойова Я• 08 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Частіше за все вперше діагностується в 4-6 і в 12-16 років, але в будь якому віці щось може поступити пусковим механізмом
Така бойова Я• 08 августа 2024
Ответ дляКавуся
Це ніяк не пов´язано
Який ви медичний вуз закінчили?
графиняВишенка• 08 августа 2024
Може. Знаю дитину, яка захворіла на діабет після перенесеної хвороби. Але чи ковід чи грип точно не знаю чим хворіла.
Огірок та Помідорчик• 08 августа 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Кісільов би так не подумав
Кто такой Киселёв?
Снідаю авокадо• 08 августа 2024
Ответ дляКавуся
Це ніяк не пов´язано
Це пов´язано. У двох знайомих у дітей після ковіду діабет. Ковід є спусковим механізмом для діабету.
Кавуся• 08 августа 2024
Ответ дляТака бойова Я
Який ви медичний вуз закінчили?
А ви?
Така бойова Я• 08 августа 2024
Ответ дляКавуся
А ви?
Ну тобто ви ніякий не закінчили, просто від борщу відірвались щоб написати нісенітницю
VasilisaLisa• 08 августа 2024
будь який стрес може маніфестувати діабет 1 типу
Меня много• 08 августа 2024
Я слышала от врача такую статистику, что взаимосвязь есть
Кавуся• 08 августа 2024
Ответ дляТака бойова Я
А від чого ви відірвались? Невже від написання кандидатської?
Бронетапці• 08 августа 2024
Моя мама була діагностована на діабет під час ковіду. Але ми не знаємо чи вона не хворіла до того.
Prervana• 08 августа 2024
Да, коронавирус может запускать разнообразные процессы в организме. Я сейчас эту херню с кошкой прохожу. Разнообразные спецэффекты. Хоть корона у кошек и своя, не человеческая, но общий принцип одинаковый
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2024
ковид одно, диабет другое, мухи отдельно котлеты отдельно диабет 1го типа у нее был, просто не чувствовала, не проходила обследование для это надо стационар, сахар может быть нормальный а ночью очень высокий в больнице делают обследование - сахарную кривую за сутки кажд 3 часа так же и анализ мочи из суточного количества берется утром анализ а перед этим надо собирать мочу сутки в бутыль или какую то емкость не меньше 3 х литров , сколько у нее сахар крови ? интересно до 8 - 10 единиц можно не чувствовать норма 5 с пловиной верхняя грань - это уже считается повышенный 5 должно быть натощак потом еще раз такое обследование через 3 месяца я ходила сегодня на анализы у меня диабет тип 2 ,сказали нет пока реактива прийдите через неделю а если вам срочно купите себе глюкометр , и за анализ мочи пришлось заплатить 100 гр , который бесплатно а у меня направление не такое оказалось от семейного врача , за 100 гр стало такое
Кашпо• 08 августа 2024
Знайомий захворів на діабет після травми голови. Сказали лікарі, що це може бути саме через стрес від травми. Для мене це було просто шоком. Я не знала, що таке можливо.
Тільки не знаю який в нього тип діабету.
Так що можливо була схильність і ковід так би мовити добив здоров´я у людини.
Бритоножка• 08 августа 2024
А ей Дексаметазон кололи?