Прагматик флегма• 08 августа 2024

Нумерологія. 08.08.2024

Нумерологи пишуть, що сьогодні хороший день. Типу можна загадувати бажання і тд. Інші пишуть, що сьогодні день карми. Тобто або треба буде потерпіти і відпрацювати борги, або буде нагорода. В мене сьогодні була медицинська неприємність. Вважаю, що це карма. Як у вас день проходить?
Сусідка знизу• 08 августа 2024
Как обычно

Анонимушка• 08 августа 2024
А меня сегодня с порога облили грязью какая я плохая.Ссора с утра прям
Вероятненько• 08 августа 2024
Розгрібаюсь, хворіла, кругом срач завівся 🤷 🤪
То карма чи щастя привалило?
хутряна володарка• 08 августа 2024
Якщо я загадаю, щоб отсосія розпалась і пуйло здох - завтра збудеться?
Вероятненько• 08 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Не пуйло, а всі пуйли
Любительница• 08 августа 2024
дурдом сегодня на работе, ошибки везде и скандальі. хотя такое бьівает независимо от дат
Смайликівна• 08 августа 2024
Ещё день не закончился чтоб судить )) все может быть
Святатабожа• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
В какой сфере работаете?
Смайликівна• 08 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так то двойник, другого поставят

Янка-угомонись• 08 августа 2024
Муж съездил в магаз за продуктами, я смотрю телек и почти сплю. Жду курьера с телеком для спальни
хутряна володарка• 08 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Не пуйло, а всі пуйли
Зберемо всіх путікантропів в один образ. Вони всі на одне лице
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Сегодня энергетически сильный день. Но если брать астрологическую картину, то ещё и провокационный.
И естественно речь не идёт о том, что именно сегодня накроет возмездие)
Но с мыслями и желаниями стоит быть осторожным, так как закладывается программа на год (снйчас начало нового планетарного года)
Колишня муза• 08 августа 2024
Лікар ігнорує, руки опускаються((( і я не знаю в чому причина карми
автор Прагматик флегма • 08 августа 2024
Ответ дляАнонимушка
О, на щось таке воно схоже. Да
хутряна володарка• 08 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
Так то двойник, другого поставят
Ну, вічно вони ж не можуть жити.
Ответ дляхутряна володарка
В мене цей день так не працює. Не заробила таку карму зоб бажання здійснювались.
хутряна володарка• 08 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Який купили? Я собі шукаю
Любительница• 08 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
В какой сфере работаете?
державна служба
Лама_мама• 08 августа 2024
второй день как стреляет в поясницу) не все время, но изредка бывает.

Колишня муза• 08 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Щось я з цими кармами не второпаю. Мені погано, а лікувати не хочуть. Що я роблю не так??
Ответ дляБюст Березуцкого
З усього прочитаного, я налаштовую себе на те щоб сміренно приймати всі негаразди. Що треба потерпіти, бо сама це наробила.
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
И это правильно)
Если речь о чём-то внешнем, на что мы не влияем
Колишня муза• 08 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Типа прийми щотти терпила? Сорі, мене це не влаштовує.
Ответ дляКолишня муза
В я загадувала щоб мені сьогодні в сосуд знеболювальним попали? Але мабуть треба потерпіти і не злитися. Якось так.

Сама не знаю. Знаю що сьогодні складний день і треба бути уважним. От, пробую, але не так щоб виходить.
Янка-угомонись• 08 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
Який купили? Я собі шукаю
55 colos LG OLED B4 4K Smart TV 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
И это правильно)
Але я боюся. Дуже. Бо боків дуже багато і є звідки прийти проблемам.
Святатабожа• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
державна служба
У нас тоже такое бывает, тоже госструктура
Бюст Березуцкого• 08 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А вот страх точно лишнее. Никто не идеален, мы все ошибаемся.
И если вы осознали ошибки - это уже отлично
Ответ дляЛюбительница
Я так зрозуміла, що сьогодні може бути щось надзвичайне. Або дуже рідко буває, або потужне. Хз.
LoveYouOrNot• 08 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
Так то двойник, другого поставят
тоді моє додаткове бажання: шоб як тільки коронують нового вождя - він зразу в ту ж секунду здихав