Поторописька• 08 августа 2024

Как вернуть депозит умершего человека , Приватбанк.?

Добрий день.
Помер тато , був депозит ( до 100 000 грн в Приваті), почалась війна - мама виїхала з окупації.
Встигла сходити до нотаріуса до війни внесли в реєстр на спадок ( квартира , авто дачі ,та цей депозит )
Зараз вона на Україіні , нотаріуси не можуть видати довідку про спадок , бо окупована теріторія...
А депозит ? Невже не можна ніяк вернути гроші?
Підкажіть , може , хтось в такій ситуації
Марс атакует• 08 августа 2024
Йти в Приват і там задавати подібні питання
А не на лавці надворі
автор Поторописька • 08 августа 2024
В Приваті говорять , що їм треба довідка на спадок .. нотаріус не оформляє.
Г@Л@В@ломка• 08 августа 2024
Ответ дляМарс атакует
А не на лавці надворі
Без довідки про спадок банк нічого не видасть.
Марс атакует• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
От і відповідь
Г@Л@В@ломка• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
То якої допомоги ви чекаєте?
Ніби ж все зрозуміло
Марс атакует• 08 августа 2024
Тут безкоштовні консультації з посиланням на закони , нотаріальні консультації
Зверталась вже не раз до них

Запитайте ще тут
https://t.me/pravonazahyst
сою не люблю• 08 августа 2024
Нотаріус має дати офіційний запит до Приватбанку про наявність депозиту/грошових вкладів щодо такої-то особи
Якщо буде відповідь (а вони зобовʼязані її надат), то нотаріус видає свідоцтво про спадщину на депозит
З цим свідоцтвом ідете в банк і отримуєте гроші
Киянка• 08 августа 2024
Почитайте уважно договір на депозит. Зазвичай, після закінчення терміну депозиту вся сума з процентами перераховується на картку. І якщо знаєте пін-код карти , то ідете і знімаєте в банкоматі. Принаймі у нашому випадку було так.
автор Поторописька • 08 августа 2024
Ответ дляКиянка
Ой , значить вам повезло.
Бо після смерті картка була заблокована одразу...
ЯркаяМышшь• 08 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Все то воно так, але нотаріус не видає свідоцтво на спадщину частково. Він видає на ВСЕ. Проблема у автора що майно на окупованій, нотаріус через це не може видати це свідоцтво..
автор Поторописька • 08 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Дякую , спробуєм
Морская свинка• 08 августа 2024
Ответ дляКиянка
Вряд чи можна зняти з картки через банкомат 100000 грн. А через касу не видадуть. Якщо в банку є інфа, що вкладник помер, то зняти гроші можна тільки зі свідоцтвом про право на спадщину
Киянка• 08 августа 2024
Тоді Ваш варіант як написано у пості 7
как тебе такое илон маск• 08 августа 2024
а в каком состоянии принятие наследства? вам выдали свидетельства?
Обижулька• 08 августа 2024
Ответ дляЯркаяМышшь
У мене три свідоцтва на різні об´єкти, що належали батьку (квартира, земля на дачі і будинок на дачі).

І ще на мою користь відмовились інші члени сімї.
Бджолина королева• 08 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Так. Нотаріус в якого оформляється спадщина робить офіційний запит, просто вони не люблять бігати відправляти , то я ходила на пошту самостійно , а ще був банк, що завозила в головний офіс. Це не на окупованій
Бджолина королева• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Ой , значить вам повезло.
Бо хтось подав інформацію, про смерть. Зазвичай, ще є час , поки не вироблене свідоцтво
Бджолина королева• 08 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Можна зняти 100000 в банкоматі, зняти обмеження на сумму і кількість операцій і по одній транзакції 20 тис. Але авторці треба свідоцтво по спадщину, воно довідці з банку робиться, довідка за запитом нотаріуса
Иванка Бур• 08 августа 2024
Ответ дляЯркаяМышшь
Мужу на квартиру не готово ещё, деньги мы уже получили, отдельно было, правда не оккупированая территория, и не будет надеюсь
Ванна Тазиковна• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Проконсультируйтесь у других нотариусов,
Блакитна устриця• 08 августа 2024
Ответ дляЯркаяМышшь
Як це не видає? Тільки так і видає, на кожен об´єкт окреме свідоцтво. Вірніше навіть на кожного спадкоємця і на кожен об´єкт окреме свідоцтво.
Коли я з сестрою оформлювала спадок після бабусі (будинок, дві ділянки біля будинку, земельний пай і ще якийсь майновий сертифікат на майно колгоспу), отримали 10(!) свідоцтв.
ОйЙой• 08 августа 2024
Ответ дляКиянка
Ви серйозно? А те, що картка померлого закривається в разі смерті - то як?
Сливочная пенка• 08 августа 2024
Тільки спадкоємець отримує
Морская свинка• 08 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Треба мати повний доступ до керування мобільним банкінгом померлого. Інші варіанти відсутні. Легітимного варіанту немає
hrystia• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Довідка чи «Саідоцтво про право на спадщину» на гроші?
hrystia• 08 августа 2024
Ответ дляЯркаяМышшь
Тобто не видає частково? Що ви маєте на увазі?
Бджолина королева• 08 августа 2024
Ответ дляЯркаяМышшь
Нерухомість окремо, а на фінанси окремо, при тому якщо декілька банків, то окремо пишеться /відсилається запит від нотаріуса в кожний банк , отримується нотаріусом відповідь, і от на основі того видаються свідоцтва для банків.
Бджолина королева• 08 августа 2024
Ответ дляПоторописька
Дякую , спробуєм
Запит підготує нотаріус, занесете в будь яке віддвлення привату, вони відправлять в головний офіс (так швидше), а відповідь прийде нотаріусу, нотаріус видасть свідоцтво, і вже з свідоцтвом в банк. це листування займає час, але такий порядок. Причину не знаю,але нотаріуси не хочуть з запитами в банк возитися, треба наполягати. Без цього свідоцтва в банках ніхто не хоче навіть розмовляти про спадкоємця
автор Поторописька • 09 августа 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вже консультувались , я не знаю , можливо в Києві хтось би взявся , бо по закону - можна далі дооформляти на спадщину документи.
Нотаріуси у нас Рівненська обл , відмовляються.
автор Поторописька • 09 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А коли ви оформляли ? Я теж чула , що нотаріус свідоцтво видає на ВСЕ , одним свідоцтвом