Хома з пастою• 08 августа 2024

Готовы? с 30 сентября у стран ЕС будет доступ к банковским счетам украинцев

30 сентября Украина впервые присоединится к международному обмену информацией о финансовых счетах на основании стандарта CRS. В результате этого предоставление социальных выплат беженцам может быть оптимизировано - помощь будут получать только те, кто в ней действительно нуждается.

К какой информации получат доступ органы власти зарубежных стран на основании полученных данных?

120 стран будут иметь доступ к данным украинской финансовой системы, а именно:

- открытые банковские счета украинцев;

- участие в страховых и инвестиционных кампаниях;

- регулярные поступления средств на счета (речь идет о прибыли от сдачи недвижимости в аренду);

- доходы от продажи недвижимости.

На основании данных местные органы власти за рубежом могут пересмотреть основания для социальных выплат - их будут получать только те, кто нуждается. При этом каждый случай будет рассматриваться индивидуально.
автор Хома з пастою • 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Да.
Только обмен информацией о счетах нерезидентов.
То есть, Украина отправит информацию о том, кто из иностранцев у нас открыл счета, и какая там сумма на карте.
А Европа отправит Украине, где украинцы в Европе открыли счета и какой там остаток на карте.
Это чтобы украинцы не прятали свои деньги от укр налогов в Европе.
А европейцы не прятали свои деньги в Украине.
а, я это не увидела. интересно, мне кажется из европейцев никто не будет прятать деньги в Украине, это ж какие риски

Физрукая• 08 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Це, наприклад, купив німець декілька квартир в Києві, здає їх в оренду, гроші отримує на українську картку. І виходить, що Німеччина не знає про його доход і він не платить з нього податки.
В нього рахунок нерезидента в Україні.
Тепер Україна відправить дані про залишок коштів на його карті в систему і Німеччина все побачить про свого громадянина.

Або українець працює за кордоном, наприклад, нелегально. Відкрив у європейському банку картку нерезидента і тримає там свої гроші. Або з України дохід вивів і там заховав.
Європейській банк відправить ці дані в Україну.

Але почнуть з великих сум.
Царівна Жабка• 08 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Интересно, как это технически осуществимо? Если у банков вся инфа в укр привязана к моему укр ФИО, а в стане прибывания к имени/фамилии латиницей. Это как, будут вручную перебирать? Слабо верю
Яка ви далека....
Угги_в_горошек• 08 августа 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви дарма смієтесь. В Австрії укр пенсію вираховують з соцвиплат. Не знаю, це місцева ініціатива, чи так по всій країні
Не дарма, а просто різні контексти, на відміну від узагальненої теми.
Забрала і не сказала• 08 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
В общем, если ты не богат, то этот обмен тебя никак не касается. Тем более если не получаешь социал.
ну не ріжте автора і Ко без ножа, дайте потішитись і по самотеребонькати, то ж радість яка)))) як би сказала моя бабця ’і на їх ворота пес сі всрав’ правда, поки що лиш дрисьнув, решту собі нафантазують самі
Забрала і не сказала• 08 августа 2024
Ответ дляMarmu
Автор, думаю тут депутати не сидять) всі воють про корупцію, але як тільки щось у цьому напрямку робиться - то вой тоді теж стоїть.
який вой? Виють якраз ті, кого не стосується, самоутішаються так
Фіфачка• 08 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Яка ви далека....
Уже разобрались. А ваше хамство оставьте при себе

Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
На украинских карточках именных имя и фамилия пишутся как в загранпаспорте и латиницей давным давно. Ничего дополнительно делать не надо будет))) Захотят наших хитрожопых там пощипать - найдут и по ФИО, и по ИНН.

У нас транслітерація змінюється кожні пару років.
У мене на українській банківській картці і у паспорті піб написано по-різному)))
Щоб позбавити вас сну остаточно: хотіла задекларувати аліментну банківську картку українську за кордоном, працівник податкової махнув рукою ’тільки не це, якщо нам буде треба, ми самі вас знайдемо’. Два роки ’шукають’ (нафіг вср...лися їм ці копійки).
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Захотят, обяжут пройти идентификацию в посольстве. Не переживайте, надо будет- найдут способ всех идинтифицировать. Это гораздо проще сделать, чем многие тут думают.
Та ради Бога)))
Ви правда вважаєте, що українські олігархи тимчасовий захист оформлювали? А картки пересічного українця з їх копійчаними доходами європейську податкову не дуже цікавлять. Тому це утопія.
Янгол в камуфляжі• 08 августа 2024
У меня карточка мужа, как проверят?
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
К заграну в базе привязан украинский идентификационный код . Внесут ФИО серию номер загран - подтянет все остальное и ваши счета в том числе.

Іноземці будуть ’вносити’, сподіваюся?
Мені страхова перероблювала направлення до лікаря 5 разів, бо щоразу робила помилки в моїх прізвищі та імені. Було таке, що за один раз було 3 помилки відразу в написанні ну дуже простого імені))) Я хочу побачити, як вони будуть вносити ім´я Венциховський Ілля Сергійович, наприклад. Навіть з 10 спроби буде купа помилок :)
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Не расстраивайте батальон Гамбург. Представляете, у какого количества знедоленых на украинские карточки капает левак? От сдачи квартир или от работы онлайн на удаленке.
Європу не цікавлять такі доходи (мається на увазі розмір). Це лише в Україні за продані труси б/у в податкову тягнуть, а потім ’ощасливлені’ Порадниці тут теми кльопають.
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
У нас с мужем одна та же фамилия по разному написана.

Если по теме, Украина действительно присоединяется к этой системе. Но!
Обмен данными будет происходить раз в год, отправлятся будет не движение на карте, а остаток на счетах на определённую дату.
И там с определенной суммы начинается.
Движение на карте в несколько тысяч гривен никого не интересует. Вы представляете какое это количество информации надо обработать?!
И сопоставить кто есть кто в Украине и в Европе
Дайте людям помріяти, ну що ж ви весь кайф їм обламали)))
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ви дивна. Якщо Німеччині потрібно буде вас ідентифікувати, щоб отримати доступ до інформації, то саме вони направлять вас в консульство. Чи то ви думаєте Україна буде перевіряти ваші рахунки в Німмечині, а не навпаки ?
Консули перевірятимуть стан рахунків? До наступного тисячоліття вони в кращому випадку оброблять запити за 2025 рік))) ви хоч уявляєте скільки консулів у дипустанові і який обсяг інформації їм треба обробити? Вони елементарно не встигають свою роботу робити, а тут ще будуть три копійки баби валі на пенсійній картці звірять. Ага, віримо))) Не кажучи про те, що ц них в принципі жодних повноважень на те нема.
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Просто для информации.

Обмениваться будут информацией о счетах нерезидентов.
И в этом году только у физ лиц, у кого на счетах миллион

Вони з дуба рухнули? Мільйон доларів?)))
Цікаво, є на Порадниці доларові мільйонерші?
Плету корзинки• 08 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ви читаєте заднім містом свого тіла? Прочитайте весь діалог, а потім висер кидайте . Питання було по людям, які приїхали в Німеччину без будь яких документів. Але кому ж то потрібно читати, якщо можно висрати .
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
В нього рахунок нерезидента в Україні.

Але почнуть з великих сум.
Ви ніколи не пробували фантастику писати? У вас непогано виходить. Особливо ефектна частина ’нелегал відкрив картку в європейському банку’ та ’вивів гроші з України і заховав в банку, а Україна не знає’. Ви ніколи не відкривали рахунок за кордоном і явлення не маєте, що треба, щоб покласти гроші на рахунок)))
Але ви пишіть... Фантастика - ваш жанр.
Смажена полуничка• 08 августа 2024
Уже все всі получили.
Кума хвастонула, що після пересиджування в Німеччині (пів року була) ’нормально грошей привезла’(с.)
Бабульція• 08 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Німеччина знайде все що їй потрібно і всюди

Люди думають що можна легко обманути цю бюрократичну машину

Мою бабцю знайшли через десять років після 1991 по якимсь записам у німецьких реєстраційних книгах коли ще Дії не було, щоб заплатити компенсацію за перебування в трудовому лагері
теж було
бабусю чоловіка у 90-х знайшли у селі і заплатили компенсацію за Освенцим

Бабульція• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
В нього рахунок нерезидента в Україні.

Але почнуть з великих сум.
а якщо працює за кордоном легально і податки сплачує...
і навтіь в Україні ще тягне фоп і сплачую шось там
То піймають, складуть доходи і змусять заплатити податки по закордонному варіанту?
жінка незаміжня• 08 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме

Іноземці будуть ’вносити’, сподіваюся?
Что вам так смешно? Я в Ирландии и да нас тут очень контролируют. Все проверяют и естественно по паспорту видят человек нарушал правила или нет.

Все есть уже в компе. Не нужно от руки вводить ФИО. Достаточно просто скопировать с одной программы внутреннего учёта и вставить в программу, которая будет отслеживать банковские счета.
Физрукая• 08 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Але ви пишіть... Фантастика - ваш жанр.
Дякую за комплімент.

Але картка в європейському банку в мене якраз є, і в канадському, до речі, також.

І я туди запросто можу класти гроші.
Звісно не одразу десятки тисяч, бо в мене запитають походження. Але невеликі суми по декілька сотен - запросто. Навіть просто через касу в магазині, скануючи банківську картку і даючи касиру готівку.

А тепер уявіть, я комусь прибираю квартири, або роблю зачиски, масаж чи щось таке. Ці невеликі суми я запросто можу покласти на свій рахунок.

Я можу працювати он-лайн будь де і мені можуть надходити гроші на цю європейську картку (це як раз моя ситуація).
А як ви думаєте, в яку країну я плачу при цьому податок?

І для Європи мій рахунок в банку і є рахунок нерезидента. Відомості про цей рахунок і буде надіслано в Україну.
Малинка• 08 августа 2024
Ответ дляГолубец
Він не потрібен за кордоном
На нем завязаны все ваши документы, идентифицировать вас официальным органам - две секунды дела.
Царівна Жабка• 08 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Рада
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Дякую за комплімент.

І я туди запросто можу класти гроші.

Ви розкажіть, як нелегал може відкрити банківську картку в ЄС))) якби ви дійсно відкривали рахунок, то знали б, що це неможливо.
І контрольний постріл: під моніторинг потрапляють суми від 250 тис євро. Скільки років потрібно, щоб покласти по ’сотні євро на місяць’ оці 250 тис на рахунок в європейський банк?)))
І як вивезти з України таку суму? Про дозвіл НБУ ви, звичайно, ж не чули...
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня

Ви думаєте в страховій від руки пишуть? А помилки 5 раз робили))) Я ні за що не повірю, що українські рахунки будуть моніториться, це покладе роботу місцевої податкової. Бо ті суми, що є на рахунках українців, їх просто не цікавлять. Вже озвучили суми: від 250 тис євро. В це можу повірити. А у дріб´язок в пару тисяч чи навіть пару десятків тисяч гривень - звичайно, що ні. Але як же деякі Порадниці ’взбодрились’ новиною, що українців за кордоном будуть ’щемить’.
Цікаво, що біженців ця інформація ніяк не турбує, а ось в межах України вже готуються показувати цим самим біженцям ’кузькіну мать’.
Прям трилер по Булгакову ’Шаріков повертається’. Нічого не змінилося.
автор Хома з пастою • 08 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
ну между 250 тыс и пару десятков есть как бы еще суммы 5000 тыс уе например
Я не в теме• 08 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Для ЄС це не сума. Ви самі дали посилання на суми від 250 тис. То до чого тепер 5 тис чи 50 тис? Щоб помріяти?)
короткопамятна• 08 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Дякую за комплімент.

І я туди запросто можу класти гроші.

Особенно смешно читать о ваших фантазиях о том, что те, кто подрабатывают нелегально, выполняя мелкие работы, кладут деньги на банковский счёт

Там такие копейки, что они просто проедают их, а не на счёт кладут. Но вы пишите - советчица все стерпит
Физрукая• 09 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Що по вашому ’нелєгал’?
Той, хто незаконно перетнув кордон?
Я вам пишу, про заробітки за кордоном, які не бачить країна, податковим резидентом, якої ви є.
А не про ’нелегал’, якій незаконно переткнув кордон.

Ви розумієте, що таке обмін данними по картках податкових НЕРЕЗИДЕНТІВ?

Ще раз пишу: я працюю он-лайн в Інтернеті, я дизайнер, працюю сама на себе. Отримую замовлення з усього світу.
В мене банківська картка банку ЄС. Туди приходить оплата від клієнтів за мою роботу. Це не сотні тисяч доларів, але на зарплатню набігає.
Куди я маю платити податок? В якій країні я працюю? - я по всьому світу...
От тепер про мою картку буде знати Україна і я буду платити податок з прибутку в Україну. Бо я податковий резидент України.
Або, наприклад, я здаю квартири через Ейр бі Енд бі десь по країнах Європи. Або я успішний блогер і Україна не бачить прибутків на моій європейській картці. Тепер буде бачити.
Так, почнуть з великих сум. Але це перший рік, наступний рік будуть всі.
Подивіться скрін як працює система, потім написуйте мені свої ’розумні’ думки