Сонечко• 08 августа 2024
Вы знаете случаи когда мужчины жалели что ушли из семьи ?
Когда бросали своих жен или девушек а потом кусали локти ?
Покращена• 08 августа 2024
Вы знаете, я еще ни одного мужчину не видела, который бы горевал годами из-за расставания. Они быстро находят замену или живут одни (что многих устраивает)
Капитанша• 08 августа 2024
Так. Коли нова жінка за 5 років вимотала гроші, купила дочці від першого шлюбу квартиру і оплатила її контракт на навчання :)
Сонечко
• 08 августа 2024
Ответ дляOrganic
Знаю.70% пошкодували
А як дізнались ? Вони самі про це говорили ?
После 18• 08 августа 2024
Не знаю таких случаев или единичные.
Если не складывается с другой женщиной, то чаще сами живут, так удобнее
Organic• 08 августа 2024
Ответ дляСонечко
Ну так. Але ж ніяка поважаюча себе жінка не прийме назад чмиря
Чтооооооооооо?• 08 августа 2024
Ответ дляOrganic
А яка поважна жінка прийме того хто кидає свою жінку або зраджує їй?
Чтооооооооооо?• 08 августа 2024
Частіше за все шкодують за комфортом, який у них був і за стабільністю але проблеми, через які пішов, залишаються
А_мій_самий_самий• 08 августа 2024
Ответ дляПокращена
Вот это правда.
Только уж совсем неудачники страдают за бывшими женами.
А_мій_самий_самий• 08 августа 2024
Ответ дляOrganic
Знаю.70% пошкодували
Прям даже процент знаете 🤣
Міняйловна• 08 августа 2024
Є такий, приятиль мого чоловіка, але робить все щоб БЖ цього не взнала, бо невдобно що такий лох
Organic• 08 августа 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Прям даже процент знаете 🤣
Да, це мої знайомі. А ви не вмієте процент вирахувати? Співчуваю))
Organic• 08 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ви читати вмієте?