Рассказница• 09 августа 2024
Якщо додаток пише таке
То то він не був у використанні? Він взагалі потрібен чи ні? Відео я дивлюсь, але просто відкриваю його в галереї, або в інтернеті. Телефон показує цей додаток як системний, але в той же час пише, що додаток не використовується і його можна видалити. У мене декілька таких додатків, які телефон пропонує видалити, щоб звільнити місце для пам´яті. Приклад на фото.
КартаБезКомиссий• 09 августа 2024
Это от Киевстара? Это же платная услуга телевидения, не нажимайте согласится, иначе будет списывать деньги каждый месяц
Рассказница
• 09 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні, цей додаток з´явився в телефоні недавно сам по собі. Можливо він був раніше, але я його побачила недавно. Це не пов´язано з мобільним оператором.
Крапипопка• 09 августа 2024
Цей додаток скоріше за все поставився під час оновлення, якщо у вас є інший програвач відео, то видаліть цей
Рассказница
• 09 августа 2024
Ответ дляКрапипопка
Дякую!