Кусюче сонечко• 09 августа 2024

Досвідчені жінки, скажіть це старчєске, чи гормони

Чи коли кажеться то не кажеться?
Дано, 22 роки подружнього життя, одна дитина доросла, друга дитина підліток.
Дратує чоловік, так що разів 10 на місяць я подумки з ним розлучаюсь і їду світ за очі.
Звісно в мене до нього є багато претензій, але всі вони не поодинці ні в купі не тягнуть на розлучення.
Для сторонніх людей чоловік золота людина.
А мене тригерить що не зміг, не досяг, не старався.
Що йому не хочеться більшого.
Я доволі стримана людина, пару разів озвучувала претензії він мені м´яко сказав, угомонісь, ну не принц я.
А мене в середині прямо розриває.
Бувають дні коли я смиряюсь. На переправі коней не міняють.
І наче нормально.
І ось ці перепади мене хвилюють. Зараз розлучусь а потім виявиться що то гормони.
А з другої сторони він поїхав у відрядження а в мене прямо крила виросли. Буквально дихати хочеться.
Анонимарик• 09 августа 2024
А вы чего добились?

Божа кульбабка• 09 августа 2024
на розлучення ’тягне’ тільки одне - небажання продовжувати спільне життя
Локшина на вухах• 09 августа 2024
Так а чем он вам жить мешает?
12 галюцинаций• 09 августа 2024
Я от такого ушла, бесило чем дальше, тем больше, что ничего толком не добился, ни к чему не стремится, а самое ужасное, что его это устраивает, фу прям противно от него было в последнее время
Борщичок• 09 августа 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ничего не добиваются процентов 90 населения земли))
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляАнонимарик
А вы чего добились?
Розумієте, я ж жива людина. Виросла в стереотипах що чоловік голова в сім´ї. А жінка дєвочка дєвочка. І як дура грала в цю роль. Нє нє, я працювала все життя, але от чоловік не дозволяв мені в відрядження їздити бо діти ( та й боявся що загуляю) я вимушена була обирати роботу щоб поєднувати з дітьми.
Коли почала прозрівати років в 35 вже не звертала увагу на його бубніння. Працювала на гарних роботах. Зараз я добилась того що заробляю вдвічі більше і утримую себе і дитину повністю, дім з чоловіком на половину. І готую подушку не знаю для чого
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Так а чем он вам жить мешает?
Як котик не заважає.
Як партнер наче тягне назад. Але я не впевнена оскільки не було досвіду проживання окремо
Отчебучкина• 09 августа 2024
Ответ для12 галюцинаций
Извините, за вопросы:
-когда вы выходили замуж ,вы:’ ...пила пиво,плакала,отключилась и не знаю откуда взялся муж’(цитата из ситкома)

-что вы сделали,чтоб он добился...
-вы лично ,какую строчку в списке Форбс занимаете?
Благодарю за ответ.
Безпринципова• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як котик не заважає.
а які ви зараз бачите переваги у шлюбі?

автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ для12 галюцинаций
О! Точно! У нього стільки можливостей! І відстрочку я йому зробила. Іди, греби копитами
Ні. Сидить тік ток листає. Якусь копійку заробить, з барського плеча дасть 1-2 тис . Вважає що норм
Принцепесочка• 09 августа 2024
1. Коней міняють, тож можна розлучитись, якщо не любите
2. Кожна людина сама вирішує, чого їй досягати
3. Люди різні, і чоловіки теж, тому ви або приймаєте його, або ні. Ваші претензії дивні. А якби він вам виказував розчарування, що не стали ви ні видатною моделлю/вчителем/адвокатом, ні директором чого-небудь, чи ще щось? Вам би хотілося б бути поряд з такою людиною?
12 галюцинаций• 09 августа 2024
Ответ дляОтчебучкина
Извините, за вопросы:

-что вы сделали,чтоб он добился...
Благодарю за ответ.
Я не делала и не собиралась , он знал мою позицию, когда мы женились, поначалу было ок, но когда ему надо было пошевелиться и напрячься, то ему это было облом, потому что денег на все хватало, мне такое не подходит
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляБорщичок
Для когось я теж неудачніца. Але раз я можу утримувати себе як дитиною, щось відкладати.
А якби нас таких було двоє в сім´ї то ми б були такі впевнені середнячки
Принцепесочка• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як котик не заважає.
Що означає оце ’тягне назад’?
Яким це чином?

Просто визнайти, що не любите і не треба буде шукати виправдань
Анонимарик• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ну как бы поздно вы опомнились, что ваш муж без амбиций... Вот и бесит теперь
Пьяная вишня• 09 августа 2024
Не ви одна така. У інших теж є такі, що бісять їх до чортиків. Суцільне роздратування.
Божа кульбабка• 09 августа 2024
авторко, а куди у вас переправа?
Локшина на вухах• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А раніше?
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляОтчебучкина
Извините, за вопросы:

-что вы сделали,чтоб он добился...
Благодарю за ответ.
Скажу за себе.
Коли ми одружились з чоловіком. Голі й босі.
Але очі горіли в обох. Ми робила разом, щось розвивались. Купили стіни, зробили ремонт, авто середнячкове. А потім все.
Розумієте?
Діти є, не голі не босі.
Квартира є, машина є. І всьо у нього цілі закінчились.
І я мала в 20 років передбачити що це станеться?

Швидкоруч• 09 августа 2024
розлюбила
Швидкоруч• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Скажу за себе.
Розумієте?
Діти є, не голі не босі.
розвиток у вас дивний
одні матеріальні цінності
Роза в вазі• 09 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Так а чем он вам жить мешает?
порадниць начиталась, блоХерів інтернетних
Начальник Анонимов• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ну вы же и так все делаете, вот и гребите копытами.
Локшина на вухах• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Скажу за себе.
Розумієте?
Діти є, не голі не босі.
Мабуть це й були його цілі.. а ви про що мрієте?
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляБезпринципова
а які ви зараз бачите переваги у шлюбі?
Ніяких. Абсолютно. Мене просто лякає невідомість одинокого життя.
ХотЯ чоловік до війни періодично їздив закордон по три місяці. Взагалі не помічала відсутності.
Так, х технічні речі типу сантехніка, електрика. Туди я не лізу ніколи.
А зараз дитина підліток 98 відсотків часу це я

Дозвілля, школа, здоров´я.
Закусенец• 09 августа 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Интересно, куда так активно надо грести копытами на 5 десятке лет? Если не шестом. При этом не ценить наличие близкого человека рядом, что нужна кому-то и тепло с кем-то.
Начальник Анонимов• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Скажу за себе.
Розумієте?
Діти є, не голі не босі.
Завтра расхренячат в хлам ваш дом и машину, вы с ума сойдете?
ПотеряласЯ Я...• 09 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
как раз это муж автора зависает в тик-токе.
Постыдился бы такое демонстрировать
Божа кульбабка• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко

Дозвілля, школа, здоров´я.
то вам чоловік потрібний в якості домашнього майстра?
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляПринцепесочка
1. Я вже не хочу ніяких коней. Я вже давно сама коняка.
2. А ми не партнери?
3. З такої позиції дивна претензія взагалі його на роботу гнати. Я не прошу його хрестиком вишивати якщо він не вміє. З його професією можна дуже не погано жити і розвиватись.
Уявіть собі айтішника який працює сісадміном за мінімалку