ТебеОноНадось• 09 августа 2024
Підліткові прищі, чорні точки
Матусі підкажіть як боротись з підлітковими прищями та чорними точками.
Невгамовна Бу• 09 августа 2024
У доньки цілий комплекс догляду за шкірою, підібраний дерматологом (умивалка на ранок, умивалка на вечір, тонік, крем, точковий засіб), витирається лише одноразовими рушниками, змінює наволочку раз на тиждень, плюс раз в сезон робить чистки у косметолога, але все-рівно сипе регулярно.
Бесконечность-не предел• 09 августа 2024
От черных точек тоник салицилка от Paola’s choice, это проверено. Так же можно энзимную пудру подключить, она полирует кожу, сглаживает сальные нити.
ТебеОноНадось
• 09 августа 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
В нас теж була у косметолога ,умиваємось ла роше посай, ензимна пудра и так дали ще таблетки пила але акне зменшилось але повністю не пройшло.
Ответ дляНевгамовна Бу
Если кожа склонная к жирности и высыпаниям, то чистками лучше не увлекаться. Это травматизация постоянная.
Ответ дляТебеОноНадось
Сама по себе энзимная пудра не эффективна. Нужно сначала ввести кожу в ремиссию так сказать. Убрать регулярные высыпания и черные точки. А пудра- это поддерживающий уход. Кислоты обязательно. Но с мягкой умывалкой и кремом для восстановления защитного барьера кожи и микробиома
Бамбарбия! Кергуду.• 09 августа 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Сходите к дерматологу, если демодекс - обычный бензил бензоат за 30 грн улучшит ситуацию.
Ответ дляТебеОноНадось
Робить все далі під контролем вашого спеціаліста, бо таблетки призначає лікар.
Привчить доньку до розуміння, що схильність до акне - це такий тип шкіри. Як колір очей чи волосся. І ії задача все життя правильно доглядати за своєю шкірою та звертатися до лікаря у припаді загострення
Та легко!• 09 августа 2024
Свого часу була ця проблема у сина, намучилися: регулярні походи до косметолога, догляд професійною косметикою( холі ленд, джі джі ді і т. р). Результату майже не було. Змінили все лосьйони із аптеки . Фармацевти самі роблять. Син користується їх болтушкамт « Ранок», « Вечір». Періодично пропиває цинк 50 мг. Все пройшло,