Дикая Роза• 09 августа 2024
Вы быстро привыкли к линзам?
Носите очки или линзы чаще?
Гомосноб• 09 августа 2024
Звикла за день.
Окуляри не можу. Не зручно. Вони зменшують предмети.
30 років лінзи щодня.
Зажуженная Жужжа• 09 августа 2024
Ношу линзы с 18 лет.
Сейчас 35.
Линзы ношу каждый день. Привыкала ~месяц
Сейчас 35.
Мамин тріль• 09 августа 2024
Моментально. Ношу больше 20 лет. Дочь так и не привыкла. Одевает редко. Любит очки
Потринділиця• 09 августа 2024
Дуже швидко. Ношу 27 років. Якщо довго не можете звикнути значить вам не підходить ця марка лінз. Пробуйте іншу. До речі які у вас лінзи?
Тушьмушьнюшь• 09 августа 2024
В мене в певні місяці є алергія, очі дуже чутливі, тоді одягаю окуляри. Але нещодавно така фігня вилізла: в лінзах далеко бачу гарно, а близько все розвивається. Виявляється вікові зміни і потрібні особливі окуляри і лінзи 😭
Дикая Роза
• 09 августа 2024
Ответ дляfialka123
С первой секунды. Ношу 25 лет
Наверное, вы пробовали разных производителей.
Какие предпочитаете?
Потринділиця• 09 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вам потрібні мультифокальні лінзі, вони і з мінусом, і з плюсом одночасно. В мене такі, дуже зручно
Тушьмушьнюшь• 09 августа 2024
Ответ дляПотринділиця
Так. Я знаю. Просто забула назву.
Потринділиця• 09 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так. Я знаю. Просто забула назву.
Не купляйте багато. Вікова дальнозоркість прогресує. Десь через рік-півтора будете знову підбирати і змінювати
Дикая Роза
• 09 августа 2024
Ответ дляПотринділиця
Я на цьому тижні проходила огляд у офтальмолога. Буду на вихідних в оптику йти. Лікар радила лінзи, бо в них ’картинка краща ’).
Сестра носить окуляри давно, каже, що лінзи не змогла носити.
Які лінзи вам подобаються?
ФруктЕщеТот• 09 августа 2024
За 3 місяці так і не звикла, зробила корекцію. Вже 3 роки інша людина))
Потринділиця• 09 августа 2024
Ответ дляДикая Роза
Які лінзи вам подобаються?
Який у вас мінус?
Дикая Роза
• 09 августа 2024
Подскажите еще, пожалуйста, в линзах вы можете нормально видеть вблизи- читать, пользоваться телефоном и т.д.
Нашла здесь старую тему. Писали, что некоторые поозо видят сидя в телефоне.
Анонім Завгосп• 09 августа 2024
Я сначала просила мужа поставить мне линзы, не получалось. Потом наконец научилась.
Доктор Хаос• 09 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ответ дляДикая Роза
Какие предпочитаете?
Я долго носила те, которые мне поставили сразу. Тогда выбор был невелик, это были Bausch and Lomb. Потом пробовала много других, в итоге остановилась на дешёвых месячных Soflens 59
Иногда покупаю другие, но лучше чем Soflens для меня нет ничего - они вообще мной не ощущаются и ношу их вместо 1 месяца - 3 месяца
Моська-слон• 10 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Спробуйте мультифокальні лінзи