useruseruser• 10 августа 2024

Є тут такі люди, для яких є проблемою набрати вагу?

marata• 10 августа 2024
Інші чомусь вважали це проблемою. Я ні ))

Yuljwa• 10 августа 2024
Для меня было проблемой удерживать вес, когда я сидела на безглютеновой, безлактозной и безсахарной диете.
Не могла долго так составить рацион, чтобы 1800 калорий получать.
Добавила орехов и семян и вес стабилизировался.
На обычном рационе и при отсутствии определенных болезней, на профицит калорий вес таки растет.
вре_Динка• 10 августа 2024
Якісно набрати, в сенсі мʼясом -так. А водою та жирком ізі
navariya• 10 августа 2024
У знакомой была проблема с набором веса - не могла родить. Присела на диету сумо. Ничего не распрашивала, рассказать не могу. Но у неё всё получилось)
Uebersetzerin• 10 августа 2024
Я такой была до 24 лет - ела все подряд и вес не могла набрать никак. С рождением ребенка все изменилось в худшую сторону(
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляmarata
Ну звісно,їсти і не набирати)
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Мій організм також жир не хоче відпускати ніяк,любить він мій організм

K.Yurchenko• 10 августа 2024
Я така. Їм все і не набираю взагалі. Але мене влаштовує. А якщо схуднути - то легко прям)
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляUebersetzerin
Очень странно. И главное питание вы ж тоже не изменили
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Дивно,а у мене жир росте від будь-якого граму*((((
marata• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну звісно,їсти і не набирати)
У мене й досі це працює )) Просто зараз після 42 років я таки наїла 3 кг. Скинути можу легко
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляmarata
Вам мабуть довелося дуже постаратися,щоб наїсти
K.Yurchenko• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Нічого дивного. Це метаболізм. І він різний буває. Хтось від запаху їжі вже плюс кг😅 Колись для мене це було проблемою і великим комплексом. Особливо, коли тобі кажуть щось типу ’ой, ти така худа...’ або ’ти що, хворієш??’ або ’чого ти така худа?’
Повненьким таке говорити не прийнято. Натомість худеньким вважається прям нормою, але нам теж образливо)
Зараз я вже доросла тьотя. І розумію: якщо я почуваюсь при цьому ок, немає упадку сил і слабкості - тоді все норм)
Okk -7ebd• 10 августа 2024
До 25 років важила 39 кг, зріст 155 що я не їла сиділа на гейнері; після того як почала жити з майбутнім чоловіком набрала зараз в 29 років 49 кг і хочу скинути 2-3 кг бо воно на животі, ляхах
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Я намагаюся метаболізм якось розганяти,заняття спортом,біг,ну там чай без цукру п´ю зелений,імбир,лимон,води побільше,перця червоного додаю в страви,салати овочеві їм.
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Він мабуть полюбляє багато їсти
Okk -7ebd• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Він мабуть полюбляє багато їсти
Не знаю що саме сприяло, тоді я також сиділа на дієтах для набору ваги і нічого
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Ну ось це і сприяло*(((
Okk -7ebd• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну ось це і сприяло*(((
Я втрачала по 1 кг-500 го, на дієтах і гейнері, після 25 років все змінилося я просто стала з жіночою фігурою груди, бедра, так ми любимо солодощі і фаст фуд, але і тоді я це все їла, худну тільки коли відмовляюсь від солодкого

автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляOkk -7ebd
То все зрозуміло,до шлюбу ви були постійно на дієті
HelterSkelter29• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А что,красный перец помогает похудеть?
nata.ant• 10 августа 2024
Зараз 35 ,вага одна 48 кг все доросле життя,у вагітність була 52,після пологів стала 46,зріст 170
автор useruseruser • 10 августа 2024
Ответ дляHelterSkelter29
А что,красный перец помогает похудеть?
Я не верю в то,что помогает((((((((Если много жрать(