БеллаДонна• 10 августа 2024

Чем занимаются ваши мужья без брони/отсрочек?

Добрый день.
Собственно вопрос.

Чем занимаются ваши мужья без броней и отсрочек.
Работают?
Как передвигаются по городу?

Или в ваших городах немного тцк,как например,в Киеве,или ЗУ,
и поэтому могут работать?

И что думают дальше делать?
автор БеллаДонна • 10 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Типа развод на дурняка? Ага)) Условка?! Ага, Вам виднее.
Ну не будет цветы носить, будет носить передачки. Опять таки - это Вы так думаете, а мужиков спрашивали, что им лучше? Свободы нет и там, и там.
А если руки,ноги оторвёт?

Тарабарщина• 10 августа 2024
Ответ дляСиджу тихенько
У нас в Украине бизнес, дом, квартиры, авто, но возвращаться не хотим, все продадим и до свидания, хотим нормальной спокойной жизни
А пока вас нет кто за всем этим хозяйством присматривает ?
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Ясно.
Ми теж частина світової спільноти. По вашій логіці ми зараз маємо зупиняти Іран. Бо він же ж загрожує Ізраїлю.
І ще висунутися на Тайвань. Там теж Китай зуби точить.
Сирія ще є.

Ви тягнете сову на глобус через страх за свого чоловіка.
Переживати за своїх рідних та близьких цілком природно, ви не знаходите? Так само як і ставити найголовніші інтереси своєї сім´ї (безпека та здоров´я) вище за державні. Ви можете думати інакше, це ваш вибір, але його мало хто підтримує.
автор БеллаДонна • 10 августа 2024
Ответ длямаминаБубочка
наш родственник жил с семьёй в Ивано - Франковской области, мужиков в селе не осталось, в марте он прошел 300 км пешком, перешел Карпаты, всю дорогу ел только орехи, терял сознание в горах, воспаление легких, но все таки дошел до Румынии
Такие люди герои .
И я серьезно.

Такая сила воли и духа, смелость.
Доставучая• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
предложите еще прострелить себе ногу((((обстоятельства...надо их иметь.
Конечно..надо их иметь. Сс ногой не вариант совсем
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Усім абсолютно монопенісуально, щоб вам там не говорили в телевізорі. Ніхто за нас не заступиться і Французький іноземний легіон не прилетить. Пам´ятаєте теми від нашої найактивнішої форумчанки місяця чотири тому? ’’Макрон майже пообіцяв, літаки майже полетіли’
ну тоді б я порадила пропустити русню по зеленому коридору куди вони хочуть,бо Европа вже утилізувала весь свій мотлох на нашій території і кацапи випробували все що могли і совецьке майже доїло.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
у нас забрали ЯО.
є такі країни, що мають вплив, а не наша бідна ненька.
Ми його віддали)
Як ви тепер бачите, у ядерної держави забрати ядерне озброєння зовсім не просто.

Я ж кажу. Порушення причинно-наслідкових зв´язків не сприяє нормальній оцінці ситуації.

Якщо я зараз скажу, що останні 2+ років це наслідки вибору в березні 2019, ви, мабуть, теж не погодитеся).
Бо все моє військове оточення, яке відвоювало з 14 по 16 десь, в тому самому березні зітхнуло і почало ревізію військових рюкзаків.

Все, що з нами відбувається, це наслідки неправильних дій. І мені абсолютно неясно, чому ви вважаєте, що світова спільнота має прийти сюди і воювати за нас, поки наші чоловіки сидять вдома.

Це ж смішно.
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
Я о том варианте, когда уже отправляют на войну. Всех не убьют, да. Пойдите на кладбище, посмотрите, сколько там могил военных. Мало кому хочется проверять, убьют его или нет (или его близкого). И тюрьма однозначно лучше войны!
Ви трохи відсторонено уявляєте собі ситуацію. Ніхто не зацікавлений ув´язнити добровольця, його змушують поставити підпис. Це не питання вибору, це питання здоров´я та морально-вольових, протистояти грубому тиску. Багато що залежить від активності родичів, їх зв´язків та можливостей.
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Ми його віддали)

Це ж смішно.
я о дипломатии,а вы о драке.

Альфасамка• 10 августа 2024
життя це пекло, а смерть це звільнення.
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Такий варіант зовсім не влаштовував партнерів, та й у нас у 2022 році теж багато хто мислив оптимістично.
Котогосподиня• 10 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
А если руки,ноги оторвёт?
Это вообще звездец Но тюрьма страшнее, по мнению некоторых.
Викачую яйцями• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Саме так, всі наші знайомі хто має звʼязки порішали, всі живуть припіваючи, робота, бізнес відпочинок в Карпатах, пʼянки гулянки, попросили нам допомогти, всі на мороз, бояться здати кантору, а мій навіть на комуналку заробити не може, для цього я ішачу на двох роботах, отака в нас рівність і справедливість. Звязки і гроші - девіз України
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Ви реально вважаєте, що я не знаю, що таке страх за кохану людину? :)
Ви за свого боїтеся потенційно.
А мій страх обнуляється тільки в момент отримання ’+’ в месенджері. І наростає до наступного.

Я розумію. Бо я в цьому живу щохвилини з лютого 22 року.

В цій темі мене посмішило співчуття до жіночки, яка тепер боїться всіх в пікселі. Бо чоловіка забрати можуть. Якось не туди вона боїться, не знаходите?)
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
так и хочется сказать чтобы партнерам подмахивали и дальше.
как джонсонюку, к примеру (((
еще имеют наглость во всеуслышанье нам это озвучивать
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляВикачую яйцями
У цьому питанні нічого не зміниться, зв´язки та гроші вирішують усе. Стабільність :)
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Ви за свого боїтеся потенційно.

пока буряты придут и отнимут,то наши уже их первзошли.
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Ви за свого боїтеся потенційно.

Бажаю вашому чоловікові якнайшвидше повернутися додому живим і здоровим.
Котогосподиня• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Я не о выбивании каких-то подписей побоями и прочим. Я о том, когда дают повестку на отправку.
Подписи вообще мало что решают, их могут подделать, если уж так надо.

Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
как джонсонюку, к примеру (((
Хто платить, той замовляє музику. Платять вони. Не надто щедро, але верхівці вистачає.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
я о дипломатии,а вы о драке.
Дипломатія могла б спрацювати до вторгнення. Але мудрий нарід обрав нєчто вкрай непрофесійне в умовах військової загрози повномашсштабного вторгнення. Непрофесійне в усіх сенсах. Що по дипломатії, що по війні. Бо дипломатія вголу теж не працює. Потрібно мати основу - ракетні програми, працюючий оборонпром, боєздатну армію.

22 лютого ми опинилися голі, босі, без форми, з калашами і горсточкою джавелінів і нлау )
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
ну ось так.
і треба обов’язково відсвяткувати День Незалежності, щоб ніхто і не подумав що і як.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Бурятів привів хуйло.
Молоду голодну команду - виборці.
Виграбаємо тепер всією країною.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Дякую вам
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт

ну якщо були голі-босі,то вкрай нерозумно було випендрюватись .
Дама_с_караваем• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Ми його віддали)

Це ж смішно.
Підтримую Вас!
Поумничка• 10 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ніхто нічого не хоче підписувати, це очевидно. Чарівну фразу ’я краще у в´язницю сяду’ теж кожен може сказати. Це все до лампочки. Якщо його запакували, значить відправлять на навчання (орієнтовно три тижні). Потім, якщо родичі не потурбуються, поїде туди, де основна нестача солдатів.
Тану на сонці• 10 августа 2024
Ответ дляАлгонавт
Бурятів привів хуйло.
Молоду голодну команду - виборці.
Виграбаємо тепер всією країною.
ви праві.погоджуюсь.
Котогосподиня• 10 августа 2024
Ответ дляПоумничка
Ну ок, поедет на учения или на фронт. Но оттуда тоже можно уйти. Последствия те же.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Непогано випендрились.

Ви можете вважать інакше. І принижувати все те, що зробило ЗСУ с початку вторгнення.
Але я вважаю, що вони вивезли країну з загрози знищення.