Тундиринда• 10 августа 2024

Чому у деяких людей написано на долі бути самим?

Люблю джаз• 10 августа 2024
Потому что очень принципиальные

Зубожиння• 10 августа 2024
це їх рішення а не доля
Вишиванка• 10 августа 2024
Усе можна змінити. Таке не написано на долі. Доля відповідаю за більш масштабні справи. Та там є варіанти
автор Тундиринда • 10 августа 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Потому что очень принципиальные
В чому?
Мій не такий• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
В чому?
Вам виднее
КОШЪ• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
В чому?
Той не такий цей не сякий.
Сон і дрімота• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
В чому?
У виборі партнера.
автор Тундиринда • 10 августа 2024
Ответ дляКОШЪ
Той не такий цей не сякий.
А якщо ніяких нема у жінки? І таких і сяких
ТихоЯ• 10 августа 2024
Не знаю как это работает, но у меня например наверно на судьбе написано содержать мужчин. Даже если на момент знакомства всё хорошо с работой через время теряет и приходится поддерживать пока не найдет новую и так по кругу.

Небоброїдка• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
В чому?
Высокие требования и не согласны на меньшее, не прощают абьюз или измену, даже разово. Не приемлют многое.
Стрибну в гречку• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Так не буває
Залетна Я тут• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Зазвичай чекають, що чоловік перший крок зробить до них. А треба самій теж щось робити.
Стрибну в гречку• 10 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
А він вас підтримує?
Залетна Я тут• 10 августа 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Так не буває
Ну може вона в лісі живе)
Сон і дрімота• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Хочете сказати, що її не помічають? Можливо, у жінки написано на обличчі ’не подходи - убъет’, звісно що її будуть інстинктивно уникати.
Стрибну в гречку• 10 августа 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну може вона в лісі живе)
Там є лісники))).
Небоброїдка• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Нема тому що усі не то пальто
Залетна Я тут• 10 августа 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Там є лісники))).
Ну вони можуть бути жонатими) або геями:)
Стрибну в гречку• 10 августа 2024
Ответ дляСон і дрімота
Або ’я жінка, що вимагає вкладень і ти не потягнеш’

автор Тундиринда • 10 августа 2024
Ответ дляСон і дрімота
Так, не помічають
Небоброїдка• 10 августа 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
мвахаха
етопять
Стрибну в гречку• 10 августа 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Всі не будуть. Ви праві, деякі не бачать тих, хто є навколо й кажуть ’нема або геї’
Само_достаточная• 10 августа 2024
як вони це прочитали?

немає ніякої долі
ми її самі пишемо
Замріяна• 10 августа 2024
А чим погано бути самим? Це вибір людини, якщо її вимоги розходяться з реальністю. Хоч кого-небудь може знайти будь- яка.Не має- значить не треба. Знаю жінок, які після розлучення і страшному сні бачать новий заміж, нові відносини, їм класно і самим. А дитину можна народити і взагалі без відносин. Для мене це як питання - чому деяким написано на долі мати лише одну дитину. Бо хочуть одну і мають одну
Залетна Я тут• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Так, не помічають
То попросіть в чомусь допомоги: колесо замінити, або щось підказати по «чоловічим» питанням
Майданщица• 10 августа 2024
Ответ дляТундиринда
Так, не помічають
А вам же уже 26, ужас, так и помрёте в одиночестве
НЛОша• 10 августа 2024
Таке буває. Не розумію чого. У мене були і є друзі чоловіки, які не бачать у мені жінку. Я пройшла з ними вже період їх самотності, зустрічань то з іншою, то з другою, а я просто дружок..
Ось так якось. Хоча жіночна і зовнішньо, і за поведінкою. Не знаю чому так.
Любви вам!• 10 августа 2024
Це все маячня. Нічого там не написано. Ви самі пишите свою долю. Це лише Ваш вибір,не більше того. Ви самі обрали бути непоміченою. Що Ви зробили для того,щоб Вас помічали мужчини? Просили їх про допомогу,як мінімум? Сумніваюсь.
В моєї свекрухи є подруга. Їй вже 57 років, вона все життя сама. Точніше,з котами. Красуня неймовірна. Перебирала в свій час мужчинами так, що це навіть на голову не налазило. Відмовляла всім, все чекала кращого,багатшого,а потім бац..а ти вже нікому і не треба. Всі,хто пропонували заміж,одружились,а ти залишилась одна. І так життя проходить. Що це як не її вибір? Це не доля,це вибір.
І так само з протилежним варіантом. Якщо навіть і не помічають,не всі ми моніки беллучі, але якщо нічого не робити,то і помічати не стануть.
Під лежачий камінь вода не тече
Seehund• 10 августа 2024
Потому что характер мерзкий.
Потринділиця• 10 августа 2024
Якщо вірити езотерикам, то ви самі обрали самотність, як випробування для себе, перед тим як прийти у це життя. Ваша задача стати щасливою не зважаючи на це.
Це не поганий варіант, бо в когось в якості випробування тяжка хвороба чи втрата. Тому міркуйте філософськи.