Стриптизерка• 10 августа 2024

После того что случилось в Кур области, чем это нам грозит?

JENYABEST• 10 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Мамочка, надо сваливать отсюда! Мама, зачем тьі вьішиванку достала? Куди ви, мамо?
Супер!
Marisha1715• 10 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ребят, я серьезно, ответьте как думаете
Тем что мирных переговоров , о которых уже начали говорить, теперь не видать
tetnes• 10 августа 2024
Ответ дляdf364tye3
нам , осенним ударом энергосистеме ,,,
всем бесконечной войной с вероятной термоядерной концовкой ,,,
А до этого энергосистему просто так уничтожали? К чему было приурочено уничтожение ТЕЦ5 в Харькове в марте 2024?
Байрактарочка• 10 августа 2024
Ответ дляyanus6ka
Через українську Кубань)
ось чому міст досі не розвалили, шоб по ньому в крим зайти
Леска• 10 августа 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Там ещё ничего такого не случилось, чтобы нам переживать
Приниження перед всім світом відбулося
СвітланкаОК• 10 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ребят, я серьезно, ответьте как думаете
Може ракети на нас запустять чи дрони… А, стоп 😏
Аnnеt• 10 августа 2024
Ответ длянинель 1919
ну очереднім ракетым обстрелом так точно грозит
а все предыдущие обстрелы были за какие кацапские области? Мурманскую, Норильскую...?
ginora• 10 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Байрактарочка• 10 августа 2024
Ответ дляСвітланкаОК
це ж вже було (с)
чаревна• 10 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Все смертные , но у них больше ресурс
Почитайте коменты этого ресурса, они не хотят воевать, винят путЕна, гонят медведева с сыновьями, соловьева и в таком духе
И делят рашу на мацкву и Питер, остальные серая масса
нинель 1919• 10 августа 2024
Ответ дляАnnеt
та я хз, разве их трогали наши? а без света опять по 22 часа из 24х совсем не хочу сидеть опять в случае очередного обстрела по энергетике
Renesmeе 16• 10 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ребят, я серьезно, ответьте как думаете
Ну що ви як маленька, нічим поганим, покращення наших позицій, обмін полонених яких вже майже тисячу набрали і територіями.
ksusha1155• 10 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Смотря чем закончится наша операция в Курске.
Чем больше кусок мы отхватим и сможем закрепиться,тем лучше будет на переговорах
Каким образом мы может там закрепиться? Ну скажите, если мы на востоке и метра не можем вернуть.. военные наши просто отвлекающий маневр, хоть бы живыми вышли оттуда! Не понимаю как можно этому радоваться((( у меня только дикий страх за них(((
Millie• 10 августа 2024
А де вже офіційно визнали?
Sova splushka• 10 августа 2024
Ответ дляMarisha1715
Тобто капітуляції під покривалом ’мирних переговорів’? Ну так, тепер вже якось невдобно таке просувати.
ginora• 10 августа 2024
Ответ дляMarisha1715
Ви про капітуляцію?
На яких умовах мирні перемовини?
Аnnеt• 10 августа 2024
Ответ длянинель 1919
вам не пофиг? нас бомбят в любом случае просто за то что мы есть. а тут хоть повод для злорадства появился.
ginora• 10 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Бачу ти в секонді куртку знайшла?)))

Ну таке.
Яриночка2• 10 августа 2024
Автор, я скопирую сюда из тг мнение военного, возможно вам будет интересно почитать:
Декілька людей мене запитало, що там з Курськом і головне, навіщо ми воюємо там, якщо не вистачає людей на Донбасі?

Я не буду писати про позицію на переговорах, про обмін територій, полонених і тд, це і без мене написали сто разів вже. Напишу про протиставлення Донбас - Курськ з військової точки зору, як я його бачу.

Війна це не чиста арифметика, де автоматично перемагає той, у кого більше людей. Люди - ресурс, такий самий як снаряди або танки.
Перемога визначається як ресурсами, так і іншими факторами, такими як стратегія, чи моральний стан військ.

Так от.
Те що зараз коїться на Донбасі - МАКСИМАЛЬНО невигідно Україні стратегічно. Росія нав´язала нам позиційну війну. В позиційній війні мають значення лише ресурси - люди і кількість снарядів. Там немає місця для маневрів, ініциативи, креативності. Треба нести втрати і терпіти. Але у Росії набагато більше людей і снарядів. А КАБи це взагалі імба. Фактично вони нав´язали нам розмін. Вони йдуть вперед, несуть втрати, але так само і ми несемо втрати. І таку війну ми програємо без варіантів. Ніяка зброя Заходу тут не допоможе. Вони нас просто задавлять.

В чому ми краще? Де ми можемо нав´язати Росії свою гру? Маневрена війна. Тут ми традиційно красавчики, достатньо згадати 22 рік. Це цікавий ментальний феномен, кардинальна різниця між нами та кацапами. Вони стійкі, вони дисципліновані, не бояться йти вперед і вмирати, але їм потрібен хазяїн з кнутом. Російська армія максимально централізована.

Ми ж повністю інші. Чим більше свободи - тим краще. Спробуй примусити батальйон вирити окопи як у кацапів і підеш нахер (це проблема, я знаю). Дай людям свободу, ось вам зброя, ось пальне, вбивайте - отримаєш фантастичні результати. Але останнє можливе лише якщо є простір для маневру. А не суцільна лінія ям як в Першу Світову.

Саме це і відбувається зараз в Курській області. Ми нав´язали їм маневрену війну. Наші підрозділи більш менш автономні. Кацапи не можуть перднути без наказу згори. Приблизно так само було на Харьківщині в 2022 році. Ми йшли вперед. Кацапи чекали наказів. А накази завжди приходять занадто пізно.

Є ще одне. Коли немає чіткої лінії фронту і позицій, КАБи вже не такі ефективні. Тим більше, що летять вони саме по кацапській території.

Наскільки довго це буде продовжуватись? Залежить від швидкості підходу резервів. Кацапам треба створити достатню щільність оборони і позбавити наші війська можливості маневру. Але до того часу у нас буде під контролем непоганий шмат російської території. І тоді Курська область перетвориться на Донбас. Їм доведеться знищувати в пил свої власні міста.

А ще, резерви - це війська, що кацапи знімуть з Донбаса та Харьківщини, нашим стане легше. Вплив на моральний стан військ взагалі величезний.
Королева роз• 10 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Теж так думаю
Дева Мария• 10 августа 2024
Ответ дляksusha1155
Как закрепиться ? Только всю артиллерию туда. Желательно дальнего действия, чтобы бить по подтягивающимся резервам . Вообще это на грани фантастики ….
Renesmeе 16• 10 августа 2024
Ответ дляksusha1155
А навіщо звідти виходити, це вже наша територія
JENYABEST• 10 августа 2024
Ответ дляSova splushka
Отже, підсумую, що я вже встигла в різних темах побачити з нових методичок:

1. Зачем туда пошли, надо отвоевывать свое / Зачем нам чужое

2. Они там все смертники / Попадут в котел / Ой жалко ребят, чему вы радуетесь

3. А назад как выходить?

4. Что теперь будет / Ой боюсь, страшно чего-то / Всю ночь не спала, жду атвєточки.

P.S. О, хтось вже рука-ліцо вліпив. Я щось пропустила? Так доповніть, ви ж краще знаєте, що там куратори велять.
Каких методичек ?
П.2 очень вероятен, если у них не получится захватить АЭС, причем вероятен по всем направлениям...
Renesmeе 16• 10 августа 2024
Ответ дляЯриночка2

Так от.

+1000
Sova splushka• 10 августа 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Поправочка: це вже ЗНОВУ наша територія.
Ісконно українські землі ж.
чаревна• 10 августа 2024
Ответ дляksusha1155
А для этого вторжения у вас не было дикого страха, что каждый божий день наши военные или ранены или убиты?
Здесь хоть какой-то поворот событий, который изменит взгляд на войну и надеюсь приблизительно мир
Mila228• 10 августа 2024
Та понятно, що ядеркой будуть грозити
igorbg• 10 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я всю ночь не спала. Страх обстрелов.
А шахедів уже другу ніч чомусь немає ;)
Совпадєніє ?!
Ось і думайте, навіщо таке про ’грозіт’ просувають.
І хто це робить
tetnes• 10 августа 2024
Ответ дляSova splushka

3. А назад как выходить?

Да можно бинго составить. К вашим пунктам можно еще добавить стандартное:
- Радуетесь захвату Суджи, значит из-за вас война.

- Чего вы добились этой войной и пофиг, что не Украина начала агрессию
- Я экологическо мыслю против войны , значит у меня алиби, а вы шуруйте в окопы
- Как быть тем у кого дома в приграничных и на оккупированных, мне пофиг, главное, что б надо мной прям сейчас не летало.
- Надо просто перестать стрелять - пропахший нафталином лозунг версия 2.0
Пикарда• 10 августа 2024
Сподіваюсь закінчиться ’нічиєю’. Кацапи підуть на фіг з Запорізької, Херсонської областе.
Донбас нехай забирають. Ну не хочуть ці люди жити в 🇺🇦
Чим загрожує крім обстрілів енергосистеми 🤔 Думаю, повторною окупацією Херсона. Це думка мого колеги, який звідти поїхав ще в 14 році.