Країна мрій• 11 августа 2024
После прокола ушей нужно какое-то время спать на спине?
Что бы не травмировать прокол и дать ему спокойно зажить.
Может в таком случае лучше проколоть уши поочередно, а не оба сразу?
Білий Лосик• 11 августа 2024
А якщо епіляцію бікіні зробити, то спати стоячи з розставленими ногами?
Отжигающая• 11 августа 2024
Нічого такого не чула. Пам´ятаю мені мама проколола вуха голкою-циганкою, затягнула туди нитки, бо золотих сережок не було, а я дуже хотіла мати проколоті вуха. Зажило все дуже швидко, спала, як хотіла.
ПлакалаВАвто• 11 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
чтоб жизнь малиной не казалась
Магиня• 11 августа 2024
ну вообще желательно на спине да, иначе уши могут болеть - у меня так было, ухо на котором спала, болело, пришлось перейти на спину. Но вообще это ж всего неделя-две, потом уже ничего болеть не должно, и можно спать как угодно. Главное в этот период заживления сережки не снимать, иначе может затянуться прокол за ночь.
Білий Лосик• 11 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
чтоб жизнь малиной не казалась
Канєшно. Бути жінкою- важка праця.
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Вот я в детстве побоялась, а сейчас все же решилась
неДодекаэдр• 11 августа 2024
Вероятно, из-за дискомфорта, вам самой неприятели будет спать на боку.
Но никаких правил на этот счет нет.
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ дляМагиня
Ну это понятно что снимать нельзя.
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Но никаких правил на этот счет нет.
Ну вот вопрос как комфортнее. Может сделать за два подхода и получить комфортный сон.
Магиня• 11 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну это понятно что снимать нельзя.
Ну оно может понятно, но у меня болело ухо, я психанула и сняла на ночь дней через десять. На утро пришлось заново полупробивать, сама я не смогла, попросила мужа и после того, как внутри мочки что то лопнуло с таким лёгким щелчком, я думала буду его откачивать 😅😅😅
Отжигающая• 11 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну зараз все швидко і безболісно відносно. А тоді, як згадаю, мрачілово
90-ті роки, маленьке містечко, нічого ніде не працює, походили по місту, шукали, де можна проколоти, все зачинене, в лікарні теж відмовили. Прийшли додому, кажу мамі, давай ти сама мені проколеш. Не знаю, як вона на це погодилася. Я б зараз не змогла.
Отжигающая• 11 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
По одному воно то комфортніше спати, але період поки загоїться виходить довшим, одне, потім інше. Знаючи себе, по такій техніці, я б ходила з одним проколотим вухом )))))
неДодекаэдр• 11 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Глупости. Прокол мочки уха вовсе не такая травматическая и болезненная процедура, чтоб растягивать удовольствие на два раза.
И еще я даже по всем желании не смогу проспать всю ночь на спине или только одном боку . Кручусь во сне.
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
У меня папа старшей сестре прокалывал, но я тогда не хотела)
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
У меня папа прокалывал старшей сестре, а мне тогда не рискнули сильно мелкая была, да и не хотелось.
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
У мене взагалі початкова ідея зробити по два проколи, але не знаю чи потягну зразу.
І взагалі у всьому винуваті хлопці)
Країна мрій
• 11 августа 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Спасибо, нам завтра предстоит узнать)
Тролю як можу• 11 августа 2024
Потягнете) болить тільки кілька секунд після проколу, а потім вже більше ні)
Країна мрій
• 12 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну насчёт секунд вы загнули, уши у нас ещё горят, но зато теперь красивые)
Тролю як можу• 13 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
у мене так і було. а я місяць тому проколола. блін, думала вже мали б зажити, але досі потрібно рухати сережки, бо на ранок вони наче застигають всередині.
Країна мрій
• 13 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Нам наоборот сказали не трогать и не крутить. Но вообще больно ещё.
Вы первый раз прокалывали?
Тролю як можу• 13 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Вы первый раз прокалывали?
так, вперше. собі. мені також говорили не трогати. але я раз в день змащувала хлоргексидином і руки також дезінфікувала і крутила їх акуратненько. тому що я ж кажу - якщо не рухати, вони там погоду вростуть...адже ввечері лягаю спати, порухаю..а зранку прокидаюсь, а вони вже застигли у вухах. цукровиця дуже виділяється...а щодо болю, не знаю. певно у всіх це індивідуально. у мене справді перші кілька секунд після проколу поболіли і все. а от вже десь на другому - третьому тижні як почали свербіти і злегка боліти! але вже минулось)
Країна мрій
• 13 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
У нас контейнер из под йогурта куда ухо целиком опускаем. Оно немного размыкает
Не то что прям больно было в момент прокола, они просто полыхают после прокола.
Вы довольны что сходили прокололи?
Сережки уже меряли?)
Вы довольны что сходили прокололи?
Сережки уже меряли?)
Тролю як можу• 13 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Вы довольны что сходили прокололи?
Сережки уже меряли?)
Вы довольны что сходили прокололи?
Сережки уже меряли?)
Так, я вже одягла золоті) авжеж задоволена, давно хотіла, та все боялась що буде дуже боляче, заледве рішилась піти. І тряслась на тому стільці як останній лист на вітру 😂😂
Країна мрій
• 13 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Вітаю - компліменти мабуть ловите?)
Сережки чекали дірки чи купили вже?
Так теж стрьомно було, мені ж 4 дірочки зробили, і з кожною було страшніше)
Я правда на чоловіка трохи шиплю (але по доброму)
Сережки чекали дірки чи купили вже?