Б´ю байдики• 11 августа 2024

Родичі гарбузові... як думаєте що це було?

Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Де у репліці ’та ти що’ зверхність? Поясніть мені цю формулу, я не розумію. Особливо коли людина за кермом 200 км їхатиме з дитиною і іншими пасажирами.
Да никто ж не говорит что вы обязаны пить и ехать за рулем. А если человек не за рулем, но не пьет, то шо? Вы какую то банальщину уже переведи в разряд вселенского скандала. Те люди уже и не помнят что они там кому сказали, а вы как жвачку жуете.

Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Таки не понимаете , да
Автор, книги почитайте, на работу сходите и не будет времени каждую реплику обсасывать, сто раз проговаривать и думать что бы вы ответили и как надо было
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Діло навіть не в родичах, а якщо і в них, то ще гірше. Така поведінка за столом - це дно. Не права автор. Її гарно поставили на місце. Ніхто її пити не заставляв.
Боже, скільки людей з перекрученою самоцінністю.
Поставила на місце їх я тим що навіть не відреагувала на їх ’досягнення’, хоча це вийшло навіть не нароком.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Но уже недели две о них думаете и даже на форуме обсуждаете
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляПосле 18
До чого тут не пити? Ваша реакція на пропонування
Вони мені не пропонували. Брату моя реакція підійшла.
Смурфетта• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Це гарний навик, Ви молодець.
В мене чоловік гострий на язик і він завжди відповідає, але тут були без нього. Треба підгледіти як він відповідає)
Удалено администрацией...
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
О боже. Наверное они плачут где то в уголке))). Они и не заметили как вы их лихо «поставили на место».

мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Фукати за столом це неповага до інших
Ви скрізь так відповідаєте? В ресторані, наприклад. Вам пропонує офіціант щось. І ви така: та ти шо, фу!
Автор і не фукала, сказал що не п.є бо за кермом. Але алконавти прийняли а кровну образу, ач, приїхала фіфа горілку не п.є
Ненька наша• 11 августа 2024
Капець якийсь. Автор просто відповіла, що не пʼє і її з гівном змішали. Я по ходу тоді взагалі хамло ще те😂
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Та то автор пытается с говном мешать родычей своих
Ненька наша• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Яким чином?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А хто ліз?
Брат автору запропонував з ввічливості. Вона почала фукати. Їй нагадали, що вона за столом.
Тегніть будь ласаа комент, де написано ’фу’ від автора брату
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Яким чином?
Почитайте тему от а до я, все комментарии и увидите.
ТониСопрано• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
мені реально це гидота, можливо дійсно і є певна міміка, це нормально. Так само хтось скаже за столом про рибу, що не любить, не кидатись же на нього, тому що я її люблю).
Хоча моя репліка більше стосувалась навіть не горілки, а чому він запитує.
Я выпиваю, но только лёгкий алкоголь, приятный на вкус, как пиво светлое, Гараж, сидр. ВОдка, коньяк, самогон - для меня гадость, потому что им не наслаждаешься во время питья, а давишься, впихиваешь в себя эту рюмку с отвратным вкусом, быстрее ото закусить, чтобы во рту долго не задерживалось, ибо печет и аж блевать охото. Если пить алкоголь только для того, чтобы стать пьяным, а не наслаждаться его приятным вкусом и уже потом стать более раскрепащенным и получить эту лёгкость - то не понимаю этого.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Автор, а когда это всё произошло? День-два-неделю назад?
Вчора
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
я здивовано відповідаю брату ’та ти що!?’ (Ні)
Она же не сказала: спасибо, нет. Я не буду, спасибо
Разницу улавливаете?
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Вчора
И вам второй день нечем заняться и не о чем подумать, кроме как прокручивать в голове эту ситуацию?
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А как вы их на место поставили?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляничевока
За столом странно всем налить,а сестру обойти,вас спросили из вежливости
Ок. Брата влаштувала моя відповідь, його не образило те що він пʼє, а я ні.

Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А чего вас так обидела реакция совершенно посторонних людей?
Ненька наша• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Разницу улавливаете?
Ну вирвалося. Думаю, вона мала на увазі, що за кермом, а тут їй горілку пропонують. Не втрималася, але не з метою когось образить
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну я с мужем тоже по-особому в спальне общаюсь в некоторых случаях и в своем круге. Но при посторонних людях мы с ним так не общаемся.
При чому тут чоловік і спальня))?
Та_шо_ж_таке• 11 августа 2024
Ответ дляТониСопрано
Я бы уже на месте автора после это выражения ’ты за столом , а не за рулём’, никого никуда не развозил на следующий день. Если элементарных вещей безопасности не понимают, решили проигнорировать, то вина не автора, явно)
Це точно.
мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Перечитайте відповіді автора і стане зрозуміло, чому вона так відповіла.

Особисто я перший раз кажу просто:’Ні, дякую, я не буду/ні, дякую, я буду сочок’, але коли починаються ’наєзди’, то да, відповім так, що більше не спитають.
Ну якщо з братом на короткій нозі, на відміну від родичів ,,п,ята вода на киселі,,, і брат знає що автор не вживає, а тут на тобі, бухни горілки. Реакція автора цілком виправдана
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Ну рядом сидящие люди не знают, что кто имеет ввиду и о чем подумал, когда сказал.
ТониСопрано• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Автор, отпустите, правда. Если, конечно, не ради хайпа тут на сайте. Ну, тему развить, в топ и все такое.

Но правда отпустите, они не стоят ваших нервов, времени. И даже этого обсуждения. В следующий раз, они будут знать, что вам не предлагать. Ну и пусть ищут другого человека который будет из потом развозить. Вот и все. Просто тема сейчас превращается в срач и уже пошли перегибы, обзывая и предлагающих ’алкашами’ и вас ’невоспитанной’.
Ненька наша• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А чому автор має перейматися думками інших людей, якщо вони не переймаються?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляничевока
Может они не знали,или забыли? Но вы и здесь уже и их и публику просто обосрали,но вы ничем не лучше,если не хуже. Вряд ли ваши родственники сейчас сплетничают о вас на форуме
А мені здалось що тут саме вони)))
Хто ж тоді кричить на мажорів, які пʼяні збивають людей
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
При чому тут чоловік і спальня))?
При том, что вы с братом можете разговаривать вдвоём как угодно. Но в обществе и публичных местах так разговаривать ненадо.
Вы это понимаете?
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Так второй день переймається же
Я не знаю почему