Это же кошмар. Читаю отзывы про все пункты пересечения границы и всюду пишут люди шо жах и очереди и хамы.
Девочки, дайте совет через какой пропускной пункт лучше ехать? Еду с малыми и домашними животными
ole4kakissa• 12 августа 2024
Обстановка на границе, очереди, меняется каждый день, а то и по несколько раз на день.
Мониторьте пункты пропуска в день поездки
Ответ дляmavka.cy
Взагалі перехід через кордон - це просто знущання над українцями
А як подивитись черги на тіри, то навіть не уявляю, як вони це витримують
Згодна повністю. А їхали мами з маленькими дітьми по рочку і трішки більше. Вони вже ж багато не сплять, то розважати потрібно було. То жах.
Аноним Первый• 13 августа 2024
Якщо ви з тваринами, і маєте тільки довідку ф1, а не міжнародний сертифікат, то у вас вибір не великий,, треба їхати на кордон де ж ветеринар, а це здається тільки на одному пункті і тільки в день він працює
Ответ дляАноним Первый
Боже який жах . Підкажіть будь ласка що це за пункт?
Аноним Первый• 13 августа 2024
Ответ дляfifnfy
Не берусь вам точно казати, бо я не їжджу зараз з тваринами через корон. Запитайте у Групі що на цьому спеціалізується у фб, вони точно знають.
Аноним Первый• 13 августа 2024
Ответ дляfifnfy
Дякую. Буду шукати
Ф1 дійсна три дні, але якщо її обміняти у ветслужбі на міжнародний сертифікат, то тоді не потрібен кордон з ветеринаром і той сертифікат дійсний 10 днів.
Думаю вам буде простіше знайти найближчий відділ обласної санепід чи ветеринарії( я не можу точну назву сказати) і обміняти у них на сертифікат і їхати на любу границю. Є але, ці довідки видаються тільки в обласних містах.
Ответ дляАноним Первый
Дякую. А що це за сертифікат? Його у вет клініки отримати можно?
В моїх тваринок є паспорт та тітри тільки
Аноним Первый• 13 августа 2024
Ответ дляfifnfy
Так, в державних ветслужбах в обласних містах.
Аноним Первый• 13 августа 2024
Ответ дляfifnfy
Тобто я маю отримати довідку ф1. А як отримати сертификат?
Я дуже боюся вам щось не точно сказати. Запитайте у дівчаток на профільних групах для надійності.
Ф1 видає офіцій ветеринар в будь якому місті , а міжнародний сертифікат у обласній державній санепід чи якось так вони називаються. Ось цей міжнародний сертифікат, дійсний 10 днів і з ним можна пересікти будь який кордон без вета. Бо з ф1 то вона тільки діє 72 години і його треба все одно міняти на цей сертифікат , але уже на кордоні , а не на кожному кордоні є ветеринар і працює він тільки в день
Ответ дляАноним Первый
Дякую ♥️