палка-копалка• Изменено 13 августа 2024

Яке кардіо підійде мені, якщо на ногах варикоз

.
Показушница• 13 августа 2024
Яка стадія ?
Показушница• 13 августа 2024
В принципі басейн підійде навіть якщо там вже капець, бо це декомпресійне навантаження.
AtomicX• 13 августа 2024
Ходьба, велосипед
ОливьЕЖечка• 13 августа 2024
Підтримую вищезазначене + вправи для ніг у положенні лежачи. Навантаження, біг, вправи з вагою не можна
Библиотекарь• 13 августа 2024
Ответ дляAtomicX
Ходьба, велосипед
Мені лікар навпаки не рекомендував довго ходити і велосипед також . Тільки басейн
Сама купляю квіти• 13 августа 2024
Кардіо? В мене без варікозу через годину ноги гудуть. Підтримую басейн - ноги працюють, при цьоиу немає такого навантаження як при ходьбі.
ДА да да• 13 августа 2024
Хотьба нікому не завадить.
ТочноБудет• 13 августа 2024
Сходите к доктору, это все очень индивидуально. Доктор подберёт все, что именно Вам подходит