Морковку дай• 14 августа 2024
Яку форму навчання обрати-дистанційно чи очно? (Миколаїв)
Зараз дуже актуально питання яку форму навчання обрати...дуже хотілося б щоб вже нарешті в школу ходили, але якось ще у нас небезпечно(
Хто в Миколаєві -в якому форматі плануєте навчання діток?
Добра всем!• 14 августа 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вы жили в прифронтовых?
Ракета потом тревога. Какое укрытие, ещё и где-то рядом.
Я з наступного місяця працюватиму в Миколаєві,чоловік вже там з березня. По тривогах в укриття я тут бігаю кожен раз з початку війни При тому кажу за об´єкти куди прилітає, а не осколами пошкрджують. Я розумію ситуацію.
Добра всем!• 14 августа 2024
Ответ дляМорковку дай
Як це не буде офлайн? Підготовка повним ходом і вчитель терміново потребує відповідь на якій формі навчання буде дитина...
Це опитування, на рішення про дистанційну форму навчання не вплине. Треба провести опитування от проводять
Добра всем!• 14 августа 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
ну посмотрите. И не забудьте подписать документ что всю ответственность в случае чего вы берете на себя как родитель, за ваших детей НИКТО отвечать не будет
Я минулого року підписувала таку заяву, підписали всі батьки студентів двох груп
Я не Сірожа• 14 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Балістика в Києві прилітає так само перед тривогою як в Мико. В чому різниця?
В кількості прильотів.
В Києві на пальцях порахувати можна прильоти балістики, в нашому регіоні - через день точно є.
Лгин• 14 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В Нико бегаете?
dahashutka19• 14 августа 2024
Ответ дляМорковку дай
Планують з вересня начебто...
В Києві часу від оголошення тривоги до можливого прильоту має вистачити щоб спуститись в укриття, а у нас це може бути дві хвилини, а можливий приліт і до тривоги(
Так само , як і в Дніпрі, але школи будуть офлайн ( точніше на змішаному ) . Я в цьому році сина також виводжу на змішане . Хоча вибір звісно є , онлайн, змішане чи сімейне
dahashutka19• 14 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
В Днепре в прошлом году было на выбор онлайн или офлайн, ситуация похожа на Николаев. Были классы такие и такие, примерно пополам. Есть дети которые и из дома учаться, а есть те, которым надо ходить в школу чтоб учиться.
В этом году вроде все на офлайн переходят. Хотя конечно по 10 тревог за учебный день в подвале сидеть такое себе. Те кто про Киев пишут заьывают сколько тревог в день в Киеве (спокойно может их не быть и несколько дней) и сколько в таких городах как Днепр, Николаев, Запорожье, Харьков
Та ну, не все. В нашей школе остаются классы на онлайне , а хто хочет, выходит офлайн .
Пиши-пропало• 14 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Я не сильно вникала, у меня ещё садовый ребёнок. Знакомые жаловались что у них теперь только офлайн будет
dahashutka19• 14 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
В каждой школе по разному видимо .