Голена блондинка• 14 августа 2024

Мама не хоче відпроситись з підробітку

Привіт))
Я живу та працюю в іншому місті, 600 км від мого рідного. Додому часто не виходить поїхати, так як робота та і на дорогу багато часу потрібно витратити. Я працюю в компанії, де фіксована відпустка. У нас вона з 20 серпня. Сказала мамі, що приїду в гості на декілька днів. А мама каже, що в неї підробіток (вона живе там, де підробляє) і її не буде. Мене якось засмутило це, так як навіть не офіційна робота, а просто підробіток. Вона до мене не хоче ніколи приїхати, а тут таке. Якось мене це образило, чи я себе накрутила?
Подвійна веселка• 14 августа 2024
ей тоже жить надо, значит эти деньги ей нужны и важны, вы странная

Забризкана водою• 14 августа 2024
Дайте маме денег и она побудет с вами.Жить ей на что?
Саджу все зарання• 14 августа 2024
А нащо мамі підробіток? Є основна робота,донька допомагає,нащо ще підробітки? Золото купує,чи мужчинку треба утримувати чи дійсно на їжу,ліки і комуналку тратить?
Подвійна веселка• 14 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
та явно не на что жить, иначе бы на 2х работах не сидела, нет у нее времени кружить автора
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Опять мама не такая, да что ты будешь делать.. !нарушает личное пространство плохо, не нарушает тоже х*ерово.
автор Голена блондинка • 14 августа 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Так. Але вона постійно не працює, а саме тепер хоче. Я їй допомагаю теж.
Ответ дляСаджу все зарання
Бо в неї немає основної роботи

Забризкана водою• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Что значит хоче?Не она ж решает,когда ей работать.Появилась работа-пошла.
Подвійна веселка• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
все равно не хватает, не будет человек пахать, если на жизнь хватает
Саджу все зарання• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Бо в неї немає основної роботи
Так їй нащо? На дідка чи на ліки? Це ж різні речі
Ответ дляСаджу все зарання
На життя
Ответ дляПодвійна веселка
За 2-3 дні мало, що поміняється. Ми і так бачимось один раз на 1-2 роки
Саджу все зарання• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
На життя
Ну,може їй не вистачає,конкретно не вистачає,у Вас просити не хоче,хоче самостійності. А тут запропонували приробвток,вона і погодилася
Леди Г• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Думаю, уволить могут ща прогулы
Ответ дляСаджу все зарання
Можна на 2-3 дні відпроситись, тим більше каже, що їй не подобається. Я тоді зможу поїхати лише на наступний рік.
Ответ дляЛеди Г
Думаю, уволить могут ща прогулы
Ні, там багато хто відпрошується
Кава з адреналіном• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну и что?

Займитесь своей жизнью,у вас есть муж и дети?
Ответ дляКава з адреналіном
Ну и что?

Є, чоловік
Білка в колесі• 14 августа 2024
Ви б ще за день попередили, що хочете ощасливите своїм приїздом.
Ви за скільки маму попередили?

Ответ дляБілка в колесі
Ви за скільки маму попередили?
За місяць.
Мені просто образливо, бо мені лише 24, всіх моїх знайомих батьки чекають вдома, навіть їдуть їх привезти, самі їздять провідати. А я ніби якась сирота, так з 18 років сама по собі.
Подвійна веселка• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
За місяць.
ну как есть, живите своей жизнью
Укр_жіночка• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Вы ... гоните? А почему так мало домой ездите,? Это же всего 7 часов в дороге, есть майский праздники, новогодние, можно же на 3-4 дня приехать, это не 2000 км
Ответ дляУкр_жіночка
Я працюю на роботі та ще підробляю, можу місяцями не мати вихідних.
Потяг туди не їде, треба їхати з пересадками.
Білка в колесі• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
За місяць.
А мамі скільки? Ви розумієте, що місяц то дуже мало. Це не лише 2-3 дні, це домовленості, це означає підвести людей, роботодавців, які в майбутньому більше не захочуть нічого спільного мати з такою робітницею, а це її гроші.
Скользкая• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Автор, мама не хочет приезжать, возможно ей сложно и долго катаються к вам. У вас фиксированный отпуск, а вы можете приехать только на 2-3лня к маме? Приедете в другие дни отпуска или надольше
Укр_жіночка• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Зачем вы это делаете? Вам жить не хочется? Вы же не раб
Эта гонка за деньгами стоит того?
Ответ дляСкользкая
У мене фіксована відпустка, зможу іншим разом лише через рік.
БершкомангоЗар• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Появилась подработка и она не может позволить себе не подработать.
Ответ дляУкр_жіночка
Эта гонка за деньгами стоит того?
Я не раб, але потрібно якось жити. Житла свого немає, оренда, потрохи відкладаю на своє власне. Зп не велика
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну, автор у нас отримує титул дочка року.
Хтось ще нарікає на чайлд фрі.