Кундалина• 14 августа 2024
Можно ли прийти на похорон не в тёмном?((У меня нет темной одежды и купить не ус
Со мной только бежевые,пастельные оттенки(
Кружите меня,кружите• 14 августа 2024
Можна, купіть хустку, шалик, темно синю, чорну, найбюджетнішу, потім викиньте...
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Де Ви знаходитеся? Це близький родич?
Так,дуже близька людина раптово померла,я у родичів в Україні але в іншому місті,я живу в іншому,інший кінець України (
САМ_ТАКОЙ• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
Може позичити у родичів щось?
Кондуктор троллейбуса• 14 августа 2024
Я купувала на базарчику хусточку чорну гіпюрову, можна шарфвк чорний пошукати і тд і зав´язати нолову,покрити волосся,це знак поваги
Чебураха з перцем• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
То ви підете? В інше місто
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Може позичити у родичів щось?
Ні,я дуже худа,родичі жінки повніші чим я(
Смайлик• 14 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чорна хустка це ж для членів родини
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Чорна хустка це ж для членів родини
Я член родини
Кондуктор троллейбуса• 14 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Чорна хустка це ж для членів родини
Так пише людина,шо дуже близький родич,бабуся,мабуть
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не бабуся але родич(
Чебураха з перцем• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
Піду
То далеко прийдеться йти, в інший кінець
Кондуктор троллейбуса• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
Я член родини
Хусточку,є на базарах чи позичок,хай знайдуть. Волосся в гульку і хусточку назад зав´язати на потилиці і йдіть в пастелі
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
На похорон піду,в місті де батьки живуть..
Кондуктор троллейбуса• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
Хай батьки знайдуть чорне на голову
Кундалина
• 14 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Але не скажете хто
Така ви безпардонна( Дядько мій помер який був мені як батько.
Чебураха з перцем• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
То ви додому повернетесь, щоб піти на похорон?
Ёшки_Матрёшки• 14 августа 2024
Автор, просто підіть як є. Це раптово, краще як є, ніж не прийти.
Ms. Любмая жена• 14 августа 2024
Ответ дляКундалина
в секондах полно черного
Добро с Кулаками• 15 августа 2024
Одну футболку или косынку самую простую думаю можно купить. У меня есть платье черное футляр, универсальное...и в театр, и на похороны, и в ресторан.
Молода і нерозважлива• 15 августа 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Підкажіть, чому потрібно саме викинути? Це якась погана прикмета?
Физрукая• 15 августа 2024
Яркие, сочные цвета не уместны, а вот в пастельные оттенки не должны никого смущать. Главное проститься с человеком и поддержать его близких. Поверьте, в последнюю очередь близкие будут думать о том, кто и во что одет
Искренне Вам соболезную
Добро с Кулаками• 15 августа 2024
Можете не косынку, а просто повязку обычную черную купить на голову.
Кружите меня,кружите• 15 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Цей аксесуар копійки коштує, і дай Бог скоро не знадобиться ще. Я викидаю. Одяг перу, взуття мию добре, і звісно не позичаю на такий випадок.Що впало не піднімаю, коли похорон, поминки.
Молода і нерозважлива• 15 августа 2024
Авторе, перш за все прийміть щирі співчуття. Тримайтесь. Щодо одягу - йдіть в повсякденній одежі, яка є. Головне Ваша присутність і підтримка родини. Буде змога - придбайте квіти чи вінок, чорну хустку.
Білка в колесі• 15 августа 2024
Не поверю, что нельзя купить черную футболку, или темно синюю, или темно серую. Плюс повязка или платок черные.
Даю справку• 15 августа 2024
Можно. Я папу хоронила без платка, в своей одежде. А мне там было больнее всех. От одежды ничего не зависит.