Як ви з собою перевозили гроші,чи не було проблем на таможні?
Чи у вас гроші тільки на банківській карті?
Ответ дляnataangel
Дивлячись скільки
А за яку сумму грошей можуть виникнути проблеми?
Ответ дляnataangel
Дивлячись, як провозити і де взяли
За яку суму грошей можливі проблеми?
Ответ дляnataangel
Дивлячись, які проблеми вас хвилюють. Навчіться формулювати запитання і може знайдете відповідь.
Якщо,наприклад в людини більше 5-10 тисяч гривень з собою,то що людині скажуть на таможні?
Ответ дляnataangel
Нічого не скажуть, подумають про себе, нащо їй гривні за кордоном. Їдьте спокійно і не загубіть їх десь на таможні
А куди їх дівати,гривні? Викинути?
Lenusikkuz• 15 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А куди їх дівати,гривні? Викинути?
Обміняти на євро не думали? Перевозити можете до 9999 євро на людину .
Ответ дляLenusikkuz
А якщо я тм жити не планую
Lenusikkuz• 15 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А якщо я тм жити не планую
То гривні залиште вдома, не везіть з собою
Ответ дляLenusikkuz
Була така думка,і вона мені подобається але всеоднобоюся
Lenusikkuz• 15 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Чого ви боїтесь? Тягати з собою гроші і думати щоб їх не вкрали це також не дуже. Тим більше якщо вони вам не потрібні. Покладіть їх на карту тоді , так спокійніше буде
Ответ дляLenusikkuz
А ви що,не знаєте що зараз з картами?Їх блокують при першій можливості
Lenusikkuz• 15 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Чому блокують? Без причин нічого не блокують.
Ответ дляLenusikkuz
І ще у мене знайома,у неї була чимала сума на карті,потім банк згорів і грошей вона як власні вуха потім побачила,тобто все,пропали гроші її
Ответ дляLenusikkuz
Причина що ви плклали гроші на карту
Lenusikkuz• 15 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Причина що ви плклали гроші на карту
А про яку суму ви говорите?