Шиворот Навыворот• 15 августа 2024

Нащо батьки допомагають дорослим дітям?

У мене багато знайомих, де батьки фінансово допомагають дітям, яким вже 25-30-35 років. Не можу зрозуміти навіщо. А ви як думаєте?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
бо мають можливість. і це нормально. особливо,якщо дитина одна.
Нормально для кого?
Для тих, кто сидить на шийці у батьків?

Ms. Откровенность• 15 августа 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Я вас розумію, бо сама мала діло з такою допомогою. А от своїм дітям допомагаю, але не вказую, як їм жити. Житлом забезпечили, питають - даю пораду, відвідую, але виключно з попереднім дзвінком. Так що по всякому буває
Це дуже класно, що вам так вдалось.я думаю, що моє покоління (30-40) зможе теж так жити. Бо від початку, ми народжуємо дітей і бачимо в них окремих особистостей. З поколінням наших батьків все дещо інакше.
ПуГоФФка• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Тому що це не студенти, а дорослі люди, які вже можуть допомагати своїм батькам, а не навпаки
У кожного свої життєві ситуації, я би допомагала своїй дитині, а кому мені ще допомагати, людям на вулиці? Якщо ви не такої думки, то ваша справа
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
А навіщо допомагати, якщо можна ці гроші вкладати в себе, а не робити з дитини інваліда.
Ms. Откровенность• 15 августа 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вы абсолютно правы. В нашей семье именно так и происходит. И невозможно остановить этот процесс.
Напочатку нашого шлюбу, батьки чоловіка нам допомагали. І от одного разу було щось таке, чого я зовсім не хотіла робити. А свекор мені сказав: «Хто платить, той і музику замовляє». Дуже йому вдячна за ті слова, бо то був найкращий стимул відмовитись від їх допомоги і почати рухати дупою, щоб чогось досягти самостійно.
Просто красавица• 15 августа 2024
Мне если честно не понятно когда человек с маленькими доходами отдает деньги тем кто с большим доходом хотя острой необходимости в этом нет. Типа купите что нибудь.
Мексиканочка• 15 августа 2024
Мені приємно допомогти дорослим дітям, чимось, наприклад, онуці оплатити урок катання на роликах, чи синові дати 20% вартості навчання. Утримують вони себе самі, а посильна допомога, я вважаю, це нормально.

Червона рута• 15 августа 2024
Бо люблять своїх дітей і хочуть щоб діти жили добре.
Мою маму і тата їх батьки ненавиділи. Іх виперли з дому в 16 років і забули про ї існуваня. А молодшеньким улюбленим допомагали і в сраку дули.
То мої батьки мені дуже допомагають і підтримують, завжди кажуть що дуже важко в житті, коли підтримки нема. Зараз вони на пенсії давно, вже я їм допомагаю, ліки купую, за квартиру сплачую тощо. Але мама як смачненьке щось готує, наприклад,, то і мені принесе - каже, що ти на роботі втомлюєшся, а мені не важко приготувати і тобі допомогти.
Непозбувна Бентега• 15 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Бо у родині так заведено- всі всім допомогають.
автор спрашивает не про все всем, а если односторонне. только родители детям.
Пекельнi Борошна• 15 августа 2024
Ответ дляВапщета
тобто борг віддають?
В якомусь сенсі так. Не розумію вашого рукомордія.
Пекельнi Борошна• 15 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ще погано про тих відгукувались, хто допомагає своїм дітям. Мама і зараз це робить.
Ну ок, ви вже доросла. А ви як зі своїми дітьми вчините?
Печенюшка• 15 августа 2024
Ответ для75В
А Автору завидно, что у кого-то нормальные дружные семьи, где не считают копейки и думают друг о друге.
Это не всегда про дружные семьи, часто родители помогают в ущерб себе, а дети воспринимают это, как должное.
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
А навіщо!!!
Простіше сісти на шию батькам і казати, ну що, ж я звичайний вчитель, тому нехай батьки пашуть, щоб я мала все.
ну батьки не пахали,почнем з того. а все досить легко дісталося. не всі ж пашуть))) ви думайте що завгодно. батькам також дісталося багато чого від своїх батьків. коли нема спадку,нема що передавати,коли всі діти бідні з покоління з покоління,тоді і пишуть,що мовляв,діти сидять на шиї у батьків..))))
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
:)) ви таким чином виправдовуєте свою споживчу натуру хробака?
Маю декілька думок• 15 августа 2024
тому що виросли інфантильні діти, які звикли все отримувати просто так і чекають цього далі, а батьки жаліють їх і далі. На жаль, вже декілька таких прикладів, коли батьки за 60+ утримують дітей під 40 рочків. І, зазвичай, такі ситуації виникають, коли батьки з бідної родини, потім вдалося чогось досягти в житті і заробити гроші, потім виховують таких дітей :(. Видно намагаються компенсувати своє дитинство і юність таким чином, а в результаті отримують дітей-інфантилів.
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
на мені на вас начхати)))не треба перебільшувати))ніхто не сидить і не сидів,і не годував,але нерухоме майно забезпечили діди і батьки. поки я ставала на ноги. зараз я маю хороші доходи,репетитор. Але багато чого дісталось у спадок- рухомого і нерухомого майна. Це також карма.Хтось жебракує і тяжко працює з покоління у покоління,а комусь дістається з покоління в покоління гарний спадок у вигляді землі,маєтків,квартир, коштовностей ,історичних цінних речей. Квартиру я дочці вже купила,на свої))ремонт ще не зробила,але гроші маю. . А не випхнула доню зі словами- сама. Вона має свій куток. Так,нехай забезпечує чоловік,але вона має куди повернутися,якщо з чоловіком раптом що не складеться.
як правило, ніщеброди,бідні,які вічно в нужді,які від дідів,прадідів,батьків нічого не отримали,бо ті не мали, так і кажуть і виправдовують свою конячу натуру, бо виходу нема. Треба пахати,аби себе прогодувати. А комусь дзавдяки заможним родичам близьким дістається хороший спадок і голова не болить- де жити і т.д. Я зараз можу продавати те що отримала у спадок і до пенсії попивати коктейлі на березі моря,але я працюю репетитором.тож про натуру хробака то навряд чи))))) моїх батьків забезпечили діди,мене батьки,я- доньку. і я пишаюсь своїм заможним і спроможним родом,що не жебракував і мав завжди що передати і так складалося завжди ,що кожен ще й заробляв. або дарували) до речі, в період між чоловіками мені коханець заможний подарував квартиру і тепер їх вже не одна і не дві)) це теж щастя)бо не всім так везе. і чимало скитаються до старості по зйомах.
Lacrimo• 15 августа 2024
Яке ж це щастя мати підтримку батьків навіть у дорослому віці. Не завжди життя гладко іде - завжди по доброму заздрила таким родинам, де батьки допомагають з житлом , хоть частково, хоть підстрахувати платіж по іпотеці (всяке буває), хоч десь ремонт нарешті доробити. Такі сімї - це не про гроші, це про стосунки. Теплі і довірливі. Вони і з внуками побудуть, і внукам щось куплять, і спілкування у них на близькі теми. На жаль, у мене не було такої родини, і у мого сина навряд чи буде така підтримка.(
Печенюшка• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
то хай психологи кажуть,а життя інше. що доброго,що ви все сама, як кобила тягнете? що у вас нема нічого,залишеного батьками? що доброго?
А що доброго чекати, коли батьки помруть та залишуть спадок? Це дико взагалі. Щоб жінка не тягнула все сама, як кобила, має допомагати чоловік, а не батьки. Вони з віком не молодіють і зарплата/пенсія в них не підвищується пропорційно курсу валюти. Моя свекруха з себе останнє зніме, але дочці гроші та їжу привезе. Чого себе так не любити? Чому б собі трохи уваги не приділити та не побалувати себе чимось? Навіщо ці жертви? Навіщо здорова доросла людина чекає подачок від людини похилого віку?
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Так, дуже зручно прилаштувалися ви.
Виправдовуєте свою бездіяльність і небажання бути фінансово незалежною від батьків. А навіщо???
Батьки виховали хробака, який може тілько буде потребувачем, все.
я давно фінансово-незалежна))))дуже давно)))не придумуйте)))

Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну я ж кажу, навіщо чогось досягати, якщо простіше жити в вашому форматі і чекати, пока баба з дідом коньки відкинуть.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Тому що діти потрєбітєлі, тому батьки останні штани знімають.
В таких випадках діти не думають про батьків, їх потреби і допомогу їм.
Он людина чекає, коли отримає спадок, замість того, щоб працювати
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
За рахунок кого?? 😂😂😂😂😂
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
ви   од заздрощів вже сказилися))я за свої купила ще одну квартиру доні))) а ви скільки купили квартир у столиці?))))) навіщо мені впахувати,як у мене повно нерухомості і у дочки теж? щоб що? щоб гордо нести траспарант що я кобила і все сама? вистачає на їжу,одяг, навчання,хоббі. навіщо більше? я ж кажу,хтось паше як проклятий,а в когось хороша карма- заможні предки. це треба також заслужити.не всім так везе.
Олена_Луг• 15 августа 2024
Почему помогают? Да все просто - потому что любят своих детей!
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
чоловік має,то так. Але ви багато бачили хороших чоловіків?? я лиш такого знайшла під 40 р. Ви почитайте пости тут.- всі жінки як кобили пашуть,аби прогодуватися і одягти дітей. Чоловіки не прагнуть нічого,ледачі,тицяють свої копійки. А скільки все життя вкладаються в спільне майно і після 40 лишаються з голою сракою???бо він покинув, і тю-тю. а те що тобі залишили у спадок ТВОЇ БАТЬКИ- ДО Скону лишеться лиш твоїм і твої дітей. Дивно,що ви цього не розумієте. Моя кума лишилася з голою сракою. бо чоловік покинув в 38 р,забрав всі готівку,яку складали на нову квартиру і втік до коханки. а вона лишилася ні з чим.а потім квартиру поділили навпіл і по суті вона не має нічого.
І ніхто не чекав коли помруть,бо спадку повно,користуйтся
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
ти точно ненормальна))))угомоніться))батьки штани не знімали і не знімають))вони мали і мають багато, бо повно всього отримали ще від своїх батьків. допомогу?) в них вдома готує їжу людина і прибирає теж . Батьки ні вчому собі не відмовляють і не відмовляли))бо є за що.. зараз вони в мене відпочивають в Іспанії. Вже 2 місяць там сидять)) які останні штани?)))
Україна наше все• 15 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Там багаті не всі
Ваше яке діло?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, виховання ви дуже добре показуєте, переходячи на хамство.
Дітям(а їх троє) житло не купувала і робити цього не буду, бо вкладаю кошти в їх освіту за кордоном, а маючи освіту вони реалізують себе самостійно. Донька в 19 років купила собі авто за власні гроші(в університеті з 1 курсу є ринок вакансій від провідних компанії, які беруть студентів на роботу) так от, її перше авто коштує майже 60 тис ує.
Квартиру вона не хоче, бо ще не знає, де захоче жити.
Все, що маю зараз, отримала завдяки тому, що не сиділа у батьків на шиї і не чекала на спадок. Маю на Осокорках в Києві будинок, а також дачу в хотянівці. Перед війною купили квартиру в Грузії, ще одна є в Болгарії, туди і їздимо відпочивати.

І з батьками в мене прекрасні відносини, також маю ще бабусю і дідуся і не чекаю їх смерті, бо можу це дозволити собі. :)
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
За рахунок кого?? 😂😂😂😂😂
за свій.) я репетитор))+ вийшла заміж))) а спадок то мені по закону прийшло))я не вкрала. Це мої родичі,це мій рід. Мати багату рідню то заслуга,то хороша карма. хтось має злидні і болячки,а хтось гарнючий спадок. НЕ заздріть. Бо ваше ніщебродство і те як ви аж казитесь- видно через монітор.
Покращуйте свою карму,допомагайте тваринам, бідним людям- і ваші діти теж будуть жити в достатку.
Непогодка• 15 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Там багаті не всі
Вам кское дело?