Шиворот Навыворот• 15 августа 2024
Нащо батьки допомагають дорослим дітям?
У мене багато знайомих, де батьки фінансово допомагають дітям, яким вже 25-30-35 років. Не можу зрозуміти навіщо. А ви як думаєте?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
за свій.) я репетитор))+ вийшла заміж))) а спадок то мені по закону прийшло))я не вкрала. Це мої родичі,це мій рід. Мати багату рідню то заслуга,то хороша карма. хтось має злидні і болячки,а хтось гарнючий спадок. НЕ заздріть. Бо ваше ніщебродство і те як ви аж казитесь- видно через монітор.
Покращуйте свою карму,допомагайте тваринам, бідним людям- і ваші діти теж будуть жити в достатку.
Краще б займалися вашим вихованням, щоб ви не кидалися на людей, а мали свою точку зору і вміли аргументувати свої відповіді.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Чи то ц вас така реакція на правду про хробака? 😂😂
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Так, виховання ви дуже добре показуєте, переходячи на хамство.
Дітям(а їх троє) житло не купувала і робити цього не буду, бо вкладаю кошти в їх освіту за кордоном, а маючи освіту вони реалізують себе самостійно. Донька в 19 років купила собі авто за власні гроші(в університеті з 1 курсу є ринок вакансій від провідних компанії, які беруть студентів на роботу) так от, її перше авто коштує майже 60 тис ує.
Квартиру вона не хоче, бо ще не знає, де захоче жити.
Все, що маю зараз, отримала завдяки тому, що не сиділа у батьків на шиї і не чекала на спадок. Маю на Осокорках в Києві будинок, а також дачу в хотянівці. Перед війною купили квартиру в Грузії, ще одна є в Болгарії, туди і їздимо відпочивати.
І з батьками в мене прекрасні відносини, також маю ще бабусю і дідуся і не чекаю їх смерті, бо можу це дозволити собі. :)
ну хтось впахував)а комусь дістається земля в і будинки в Києві у спадок) кожному своє. )))
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, саме тому ви репетитор, бо вам не потрібно було себе реалізовувати, маючи спадок.
Найщасливіша• 15 августа 2024
Их дело. Но, как по мне, это медвежья услуга. Да, круто помогать, если реально нужна помощь, всякое бывает. Но у меня бывшей начальнице сорокет, а она дитя дитём, мама до сих пор приезжает, готовит, убирает и т.д. А она девочка, при наличии двух детей и мужа. Это ппц.
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Там багаті не всі
Не завидуйте )
Значит тёплые семейные отношения или любовь ими движет к детям
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Так, дуже зручно прилаштувалися ви.
Виправдовуєте свою бездіяльність і небажання бути фінансово незалежною від батьків. А навіщо???
Батьки виховали хробака, який може тілько буде потребувачем, все.
А зачем изображать из себя независимого, если можно помощь принять?
Так будет быстрее , а время - деньги
Не завидуйте , что вам не повезло с родителями
Так будет быстрее , а время - деньги
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Завидуете? )
Зато благодаря помощи она ваша начальница, а не вы ее )
Меряю от 0• 15 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
При наличии двух детей и без мужа немудрено, что нужна помощь.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так будет быстрее , а время - деньги
Чому не пощастило?
Мої батьки дали мені гарну освіту, та вміння крутитися. І я вдячна, що вони дали мені вудку, а не рибу.
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Вас кто-то обидел сегодня?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Вас кто-то обидел сегодня?
???
Люди, яким не потрібно себе реалізовувати, бо й так баба з дідом помре, не мають стимулу працювати і добиватися чогось. Ну он людина репетитор в норм їй.
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
???
А репетиторы не работают? Это хобби получается у них такое? Или учить детей уже не нужно?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ви про роботу чи про реалізацію себе?
Чи ви вважаєте це високооплачуваною роботою? :))
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Ви про роботу чи про реалізацію себе?
Ну вы ж не знаете сколько она зарабатывает ))) И это очень даже может быть самореализацией, если человеку это нравится.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Не складно це порахувати. Да і про те, що людина чекала, коли дід з бабою помре, щоб спадок отримати, вам нічого не каже?
Нічний дожор• 15 августа 2024
Вот это вопрос!!! Если дети свои, то понятно, если дети чужие, то не понятно.
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Нет, ни о чем не говорит… А о чем это должно сказать? Смогли помочь - отлично. Не было бы наследства, жизнь не рухнула бы. Пол страны живут в квартирах по наследству.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так це предмет гордості для багатьох, що дістали житло в спадок.
Тому в Європі не має такої тенденції, бо це дорога в нікуди
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
А жилье ваших родителей куда денется?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А жилье ваших родителей куда денется?
Я не думала про це.
Але я не чекаю їх смерті, щоб його отримати. Різницю відчуваєте?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Я не думала про це.
О, боги! Где вы взяли, что кто-то ждёт чьей-то смерти? И признайтесь, что вы думали об этом )) жилье дедушек и бабушек куда денется тоже?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Писали вище. Це не мої фантазії, це чиясь реальність
Житло дідуся і бабусі залишиться місцем, куди будуть приїздити всі на літо. Продавати його взагалі ніхто не планує, бо має велику цінність
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Где писали? Особенно автор сообщений, к которым вы придрались. А жилье бабушек и дедушек получается тоже инвестиция и недвижимость. Вам будет куда приезжать на лето ))
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені ні, бо ми плануємо переїзд до іншої країни на завжди.
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
😂 А кто тогда все, кто будет приезжать? )))
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Але не має цілі на цьому нажитися і це ніхто не рахує, бо не прийнятий в нашій родині такий формат. Ніхто не сидить на шиях у батьків до пенсії і не чекає на спадок. Бо самостійно в стані забезпечити свої родини.