Шиворот Навыворот• 15 августа 2024

Нащо батьки допомагають дорослим дітям?

У мене багато знайомих, де батьки фінансово допомагають дітям, яким вже 25-30-35 років. Не можу зрозуміти навіщо. А ви як думаєте?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Але не має цілі на цьому нажитися і це ніхто не рахує, бо не прийнятий в нашій родині такий формат. Ніхто не сидить на шиях у батьків до пенсії і не чекає на спадок. Бо самостійно в стані забезпечити свої родини.
Вы знаете, у меня такое ощущение, что вы сами придумали варианты ответов за других и комментируете их с издевкой. И все об одном - ждут смерти и наследство. Кто ждет смерти я так и не поняла. По поводу наследства тоже. Вы ж тоже когда-то наследство получите, чем вы лучше? Тем, что у вас уже есть жилье? Так у многих так. К чему вся ваша критика?

Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Перечитайте те, що писали вище і зрозумієте.
Люди роками чекають, поки хтось помре, бо самостійно не можуть собі купити житло,
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Покажите где это писала автор, которую вы обозвали хробаком?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Вам потрібно, ви й шукайте
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Вам потрібно, ви й шукайте
Даже не сомневалась в таком ответе ))) А еще учили других аргументированно отвечать 😁
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ви вмрішили що можете розпоряджатися чужим часом?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Ну вы ж решили, что можете оскорблять других людей и давать оценку их жизни

Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Люди своїми діями оцінюють самі себе.
А якщо я назвала людину хробаком, то так воно і є. Людина яка не досягла нічого, жила за рахунок батьків, в спадок отримала житло від рідні, то це і є хробак.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Може ц ви подібну модель відносин маєте, тому вас це теж чіпляє
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Меня не это цепляет, не нужно манипулировать и на меня переходить )) я не пойму почему вы решили, что ваше мнение правильное и нужное?
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Чіпляє, бо робите вигляд, що не розумієте про що я
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
О том, что все умрут и все, кого ждет наследство, хробаки? В этом случае не цепляет. Так как вы такая же как и все ))
Області пітьми• 15 августа 2024
Я хочу, щоб моя донька прожила щасливе життя, поки я їй в змозі допомогти . На 18- річчя вона отримала 1 кімнатну квартиру, на 25- машину, не нову, але непогану. Зараз допомагаю машину утримувати. Мрії повинні здійснюватися
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ми зараз намагаєтеся мені довести, що ви хробак і це нормально? Бо всі такі ж самі?
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Нет, что вы такая же ))))
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Чому не пощастило?
Мої батьки дали мені гарну освіту, та вміння крутитися. І я вдячна, що вони дали мені вудку, а не рибу.
Ну утешайте себя, что кому- то дают и удочку, и рыбу, а кому- то удочку
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Нет, что вы такая же ))))
Ні, не така ж, бо все що маю це завдяки мені, а не спадку.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні, дають рибку, вудку в руки брати не хочуть. Бо до такого формату швидко звикають і в такому форматі виховувалися і будуть виховувати дітей.
Нульовий сантиметр• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Т.е. вы от наследства будете отказываться?

Всюди влазю• 15 августа 2024
Бо «діти» звикли, що їм все під ніс дають, самі не вміють заробляти, от і все. А жити хочуть гарно.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляВсюди влазю
Тихо, зараз вам розкажуть, що і ви така сама.
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Саме так, чи ви не уважно читаєте?
В мене інші цінності, бо я вмію заробляти
В гости звали?• 15 августа 2024
Думаю, что всё же помогают те своим детям, у которых есть возможность. У которых нету, то и помочь просто не с чего. Например, меня родители содержали до 22, потом я устроилась на работу после окончания универа, на полный день и уже сама себя содержу. Когда родители ушли на пенсию, то стала им помогать. Недавно общалась со своим знакомым и тоже узнала, что ему мама помогает, ему около 30, она живёт заграницей и хорошо там устроена, а у него тут постоянно проблемы с работой. Наверное жалеет его и подкидывает денюжку.
Цвірінь• 15 августа 2024
Я б хотіла, щоб мені іноді допомогли, але мої батьки не можуть допомагати, навпаки, я їм допомагаю.
Мені 35. З 20 років самостійна і не прошу грошей у батьків.
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Зависит от воспитания, ценностей и личности.

Есть те, которым дали и удочку, и рыбку. Благодаря рыбке они добились большего, если бы горбатились на рыбку
Манка Я• 15 августа 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель

А яке виховання в хробака, який чекає на на чиюсь смерть заради спадку?
Ангел-предохранитель• 15 августа 2024
Ответ дляМанка Я
Да что вы заладили про ожидание смерти?

Не спорю, что и такие бывают.

Но есть те, которым дали и старт, и образование и родителям это окупилось.

Ни дети, ни родители не должны помогать в ущерб себе.

Если родитель не отдаёт последнее , а помогает потому что есть возможность и желание, то почему не принять помощь? Чтобы кто- то считал его хробаком? Не пофиг ли?

И вы признайтесь, что от квартиры или миллиона баксов не отказались бы.

Вот в молодости я по глупости отказалась от старта в виде карьеры начальника отдела в налоговой и жалею- надо было брать эту помощь. А есть те, что не упустили такие возможности.
А що таке?• 15 августа 2024
Хочуть і можуть, то чому б і ні.
Я погнала• 15 августа 2024
Моїм вже за 40, хочу і допомагаю. Є чим.
А що таке?• 15 августа 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
з першим чоловіком я розвелася через 5 років. жили в нього. був ледачим. і вийшла лиш в 40 р вдруге, АЛЕ. склала шлюбний договір, що те що моє, лишається мені,він ні на що не претендує. бо є на що претендувати.Також є заповіт,що все переходить моїй дочці виключно.(рухоме і нерухоме майно).
Той заповіт, вибачте, не дуже діє в певних випадках