Братья Капли• 15 августа 2024

Что подарить сыну на 18 лет?

В принципе все есть, телефон менять не хочет, в деньгах не нуждается. Через неделю ДР, а идей никаких. Что дарили своим мальчикам +- в этом возрасте?
Мелочунь• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
По собі знаєте :)
Помітно
Так, коли опоненту немає що відповісти, він переходить на ’сам дурак’, від скудності, вже знаємо. Тренуйтеся, розвивайтеся.) Удачі.)))
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Сказала та що прибігла і комусь закинула про тупість
автор Братья Капли • 15 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Ви дивна. а що тут такого? Хлопець зробить права, і буде їздити на машині, яку тато віддасть.
Та может тут думают, что я последний Лексус их салона купила. Авто древненькое простенькое, 2015 года Мазда 6, сын в нем реально нуждается, уже все вздохнем, когда права получит
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Купити можна хоч лексус хоч що - всім байдуже , але стверджувати що у кожного підлітка в ЄС авто -це смішно
автор Братья Капли • 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
У каждого, которого я знаю, так пойдет?
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
У каждого, которого я знаю, так пойдет?
Підліток неповнолітній
Є закони
І авто інструктору це мало би бути відомо
автор Братья Капли • 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Підліток неповнолітній
Є закони
И?
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Підліток неповнолітній
Є закони
Що саме автоінструктору має бути відомо? Ви знаєте закони України? І в якому віці можна йти навчатися в автошколу?
Наизнанку• 15 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
И?
Может наушники
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
Знаю
Але водити авто можна після 18 при наявності прав а не просто « вмію водити від 14 років «
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Знаю
Так автор і пише про те що син отримає автівку після настання 18 років, але на права він може здати і раніше, в чому проблема? Я живу в Україні, сусідські діти всі з 18 років мають автівки, недорогі, хтось і жигуль за 500 доларів, але це не відміняє того, що та дитина має автівку, це не є наразі щось нереальне.
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
Да да
А ще автоіструктор стверджує що в Чехії Австрії у жодного другого підлітка авто

Ви значення слова підліток знаєте ?
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
Ну тут все ж дивний контингент :)
У якого свої закони
18 років - це не підліток
А у інструктора українського в дописах вище є ствердження про підлітків в ЄС з авто
Кусюче сонечко• 15 августа 2024
Я подарила встречу с друзьями. Так как и он и все дружбаны разбросаны войной по разным странам, то оплатила всем дорогу и отель на 3 дня. Все 5 друзей прилетели в один день и пришли одновременно с шарами и радостными воплями. Вот это было счастье. Они никуда даже не ходили. Сидели на берегу моря с колонкой и разговаривали.
Сын сказал, что это лучшее, что я могла ему подарить.
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Да да

Ви значення слова підліток знаєте ?
А ви знаєте?
Підлітковий вік – це перехідний етап між дитинством та дорослістю. Згідно з термінологією, яка застосовується в ООН, підлітки — це особи віком 10–19 років (ранній підлітковий вік – 10–14 років; пізній підлітковий вік – 15–19 років).
Може у вас інакше якось, то поділіться.
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Ну тут все ж дивний контингент :)
У якого свої закони
18 років - це не підліток
Так, згодна про контингент, дивний...
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
А ви знаєте?
Може у вас інакше якось, то поділіться.
За логікою ООН в нас добровільно в армії можуть служити і підлітки… і підлітків в країні закрити теж

А задумувались чому педіатр бере дітей до 18 років - мабуть іншу класифікацію має
автор Братья Капли • 15 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вот это круто, Вы супер просто. Даже не представляю, там наверное эмоции зашкаливали
Фрекен бок• 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
А ви знаєте?
Може у вас інакше якось, то поділіться.
підлітковий вік (у хлопчиків з 13 до 16 років, у дівчаток – з 12 до 15 років); юнацький вік (у юнаків від 17 до 21 року, а у дівчат - від 16 до 20 років).
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляФрекен бок
Дайте джерело, де прочитали.
Odyagayka• 15 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Я теж уявила емоції дітей... Мамі браво!
Кусюче сонечко• 15 августа 2024
Ответ дляБратья Капли
Это был сумасшедший крик счастья.
В который раз убеждаюсь, что нет ничего круче эмоций в подарок. Конечно, если точно знаешь, что это именно то, что зацепит.
автор Братья Капли • 15 августа 2024
Ответ дляOdyagayka
Эти эмоции, то капец, я недавно с младшим встречала его друга, он в Исландии живёт, мы в Чехии, встречались в Австрии, мы с той самой плакали просто от этой встречи, как они радовались, им 13 и 12
Виниловая пластинка• 15 августа 2024
Моему в конце апреля исполнилось 18, я предложила подарить автобусный тур по Европе, он согласился, вместе с ним поехали, посетили Париж, Амстердам, Берлин, Люксембург, Брюссель и т.п.