Ошеламиссимо• 15 августа 2024

В чому прикол крафтового пива?

розкажіть, хто розбирається?
можливо, одразу, порекомендуєте улюблене)
Амбасадор щастя• 15 августа 2024
Виготовлено як виробник вважав за потрібне .

Голубая фишка• 15 августа 2024
Во вкусе
Как и в любых других продуктах - дело вкуса
Миловидна леді• 15 августа 2024
Во вкусе. Кому-то он нравится. Мне нет
Козачка• 15 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Во вкусе. Кому-то он нравится. Мне нет
В смислі вам нєт?
Можна подумати ви пробували крафтове пиво у всіх броварнях і приватних пивоварнях України і Європи
Чи ви не знаєте значення слова ’крафтове’
Миловидна леді• 15 августа 2024
Ответ дляКозачка
В смислі вам нєт?
Я вообще не бывала в пивоварнях Украины или Европы. Крафтовое пиво покупала в супермаркетах и алкогольных магазинах. И мне оно не понравилось. Вам не приходит в голову, что крафтовое пиво нравится не всем?
Козачка• 15 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Так то не крафтове. Лише назва для заманухи.
Миловидна леді• 15 августа 2024
Ответ дляКозачка
Крафтовое

Фенте Фря• 15 августа 2024
Не задавалась цим питанням, хоча люблю пиво. Мені подобається темне, густе, з яскравим карамельним смаком, з гірчинкою. Більш-менш відповідають моєму смаку Leffe, Vilniaus. Останнє зараз не дуже густе, раніше було смачніше. В Ультрамаркеті ще смачне по акції брала, але не запам´ятала назву. Ціна була 60 з чимось грн, пляшка 0.5 л.
english book• 15 августа 2024
Обычное пиво, это стандартный вкус большинства, плюс эффективное производство, то есть эконом сегмент ингредиентов.
А крафтовое, это небольшие пивоварни, которые эксперементируют с составом, вкусом, технологией.
У меня есть сокурсницы, которые работают в этом направлении.Небольшое производство, которое варит для баров, пабов и т. д. Нравится. мне у них тёмное пиво, с помидорами отличное, с тархуном. Ну вобщем есть очень неплохое, но дороговато
Швидка Настя• 15 августа 2024
Я пробовала три вида, мне все горькие.
Мати тріля• 15 августа 2024
Різниця в смаку. Я дуже люблю пробувати щось нове, але моє улюблене пиво це стаут, тому спершу пробую його. Люблю Чортомлик від Літопису, в Правді є декілька видів пива, які подобаються, Варвар взагалі майже все.
Мати тріля• 15 августа 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я пробовала три вида, мне все горькие.
Які три вида ви пробували? Lager, Weissbier, Blond Ale, IPA, IDS, APA, Stout...?
Бабуся мороз• 15 августа 2024
Крафтового пива, як і всього іншого крафтового, ну наприклад, варення, мільйон варіантів. Є конвеєрні продукти, які роками випускаються стандартні по тех карті, а є крафтові міні-партії приватних броварень, вони з цікавинкою, новинкою, міняються рецептури, експериментують, поєднують цікаві інгредієнти і тд. Багато ролі ще часто грає дизайн, маркетинг, сувенірний подарунковий вигляд
Мати тріля• 15 августа 2024
Зазвичай, крафтові пивоварні вказують характеристики пива (щільність - OG, вміст алкоголю - ABV, гіркоту - IBU), смакові акценти, можуть навіть вказувати сорт солоду і хмелю. Так що вибір величезний
Швидка Настя• 15 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Варвар, какие именно уже не помню.
Мати тріля• 15 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Щоб вирішити чи подобається чи ні його треба пробувати. Є безліч невеличких пивоварень, асортимент у деяких може бути 5-6 сортів пива, у інших - більше 10. І тому, коли кажуть ’я пробувала крафтове пиво - мені не сподобалося’, для людей, які дійсно пробували і знаються, це звучить як ’знаєте, я не люблю випічку з кондитерських - я пробувала, мені не подобається’.
Мати тріля• 15 августа 2024
Ответ дляШвидка Настя
Варвар, какие именно уже не помню.
Варвар - це пивоварня. У них є негіркі сорти, геть легкі, або навіть солодкуваті
Швидка Настя• 15 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Возможно но то что я пробовала были горькие.
Миловидна леді• 15 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Я же написала, что пробовала крафтовое пиво, и мне оно не понравилось. Я вообще не очень люблю пиво

Мати тріля• 15 августа 2024
Ответ дляШвидка Настя
Вірю, я в них такі й беру - мілк стаут, бектублек... Але в них рівень гіркоти вказаний на тарі
Мати тріля• 15 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ок :)