Захекалася читать• 16 августа 2024

Позбавлення батьківських прав

Доброго дня! Дівчата, можливо хтось нещодавно проходив процес позбавлення батьківських прав. Як довго триває сам процес. Плануємо розпочати: маємо батька який не спілкується з дітьми з 2016року, боржник по аліментах(борг 250 тис і накладений штраф 125тис). Цікавить саме час за який реально позбавити
Карусель-весель• 16 августа 2024
2 засідання суду
Півтора роки пішло, але то ще до ковід і війни, суддів було більше
Зараз вже буде довше

Вільний митець• 16 августа 2024
У мене пішло більше року і купа нервів. Все робила сама, без адвоката. Але це було 5 років тому. Для позову в суд вам треба довідка з Служби у справах сімʼї, куди вашого колишнього викликають, щоб він дав пояснення. Якщо він прийде і скаже, що все зрозумів, каюсь, буду допомагати, то довідку не дадуть. В суд без довідки іти немає сенсу. Тому спочатку я б сходила в цю службу. Туди треба подавати пакет документів майже весь, що і до суду.
автор Захекалася читать • 16 августа 2024
Ответ дляВільний митець
от в тому то і справа, я була у службі і там мені сказали спочатку суд, тоді їх залучають як 3 сторону і потім вони дають своє заключення про доцільність, до того як я не подам до суду вони нічого робити не будуть...
Ло Шарик• 16 августа 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Хорошая служба, нечего сказать....
Вільний митець• 16 августа 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Мені так теж говорили. І я так зробила перший раз. Суд їх залучив, але ніхто на суд з їх сторони не приходив і нічого не робив. Це тривало десь пів року. Мені довелось забрати перший позов з суду, не памʼятаю вже точно як називається цей процес, щоб мені не відмовили у задоволенні мого позову. Потім самій піти в Службу, там пройти комісію, взяти цю довідку і тоді знову подавати новий позов в суд. Тоді вже швидко, 3 засідання. Тому і пишу, що зразу варто іти в цю Службу.
Ответ дляВільний митець
ми плануємо долучати ще адвоката, може хоч в цьому випадку щось буде інакше.....а ще процес усиновлення...ото часу мабуть піде
Вільний митець• 16 августа 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Може адвокат щось інше порадить, може щось змінилось за ці роки. Тоді у мене купа нервів пішло, бо в цій службі зовсім не хотіли і пальцем поворухнути. Вони ще додому мають прийти до вас і до чоловіка і скласти акт умов проживання дитини. Але я туди ходила, і писала, і дзвонила як на роботу. Ну і довідки починайте збирати всі які тільки можна, виконавча служба, може поліція, школа, гуртки, поліклініка, ЖЕК, все що завгодно, де можна прописати, що батько не бере участь у вихованні дитини

Ответ дляВільний митець
довідки є, ми ще з чоловіком пішли в суд щоб довести факт утримання, то збирали зарані все
Тундиринда• 16 августа 2024
Автор, ви молодець, що подавали на аліменти і ще й на штраф!
Патріотка з дивану• 16 августа 2024
А як штраф такий нарахували?
all_in_a• 16 августа 2024
Подала до суду у березні 2021, призначили перше засідання на січень 2022!! І це враховуючи те, що був нотаріусом завірений документ, що батько не проти, щоб його позбавили батьківських прав. Вирішили за одне засідання +місяць на вступ рішення у законну силу